Persian Pirates | Clash of Clans

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
سلام .

واقعا کیف میکنم میبینم انقد به کلنتون اهمیت میدین و قوانین و اینفوگرافیک و... واسش میزارین .

اگه صلاح دونستین بگید هماهنگ کنم با لیدرمون یه ساعت مشخص سرچ کنیم بهم بیوفتیم ، ما هم خوره واریم :d و 71 وین داریم ..

اکثر وارهامونم 25 -30 نفرس و دو نفر لول 114 و 109 داریم ، یه وار به یاد موندنی میشه اگه بشه :d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
سلام .

واقعا کیف میکنم میبینم انقد به کلنتون اهمیت میدین و قوانین و اینفوگرافیک و... واسش میزارین .

اگه صلاح دونستین بگید هماهنگ کنم با لیدرمون یه ساعت مشخص سرچ کنیم بهم بیوفتیم ، ما هم خوره واریم :d و 71 وین داریم ..

اکثر وارهامونم 25 -30 نفرس و دو نفر لول 114 و 109 داریم ، یه وار به یاد موندنی میشه اگه بشه :d

باشه :D احتمالا ما وار بعدی رو پس فردا ساعت 10 سرچ بزنیم شما هم بگین بزنن اگه اون موقع وسط وار نباشین.

البته اگه سطح کلن ها اندازه هم نباشه فکر نکنم با هم بیفتیم.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
جونم آقا آرش که از وقتی اومده کلن همش داره زحمت میکشه :x

خیلی قوانین خوبیه این قوانین که گذاشتیم ، جای هیچ حرف و حدیثیو باقی نمیزاره

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
ارش خیلی قوانین خوبیه،مرسی از وقتی که گذاشتی.الان با خیال راحت می تونم بگم که حریفم سخته و وایسم دوتا حملمو لاشخوری برم:d
مرسی:x:d

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
ارش خیلی قوانین خوبیه،مرسی از وقتی که گذاشتی.الان با خیال راحت می تونم بگم که حریفم سخته و وایسم دوتا حملمو لاشخوری برم:d
مرسی:x:d
لاشخوری یکی از خصوصیاته بارزه مهرداد بود D:
مهرداد liv# بده میفهمی #لیو

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
تاپيك به شدت يه بمب ساعتي مي طلبه :bighug:
fuqca0rsc3jflpwktm5b.jpg
that^
آماره درخشانه اسپم دادنتو برو یه جا دیگه ببر بالا !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اصلا فهمديد قصد پيامم چي بود :d ؟‌ يهو ريختيد سر من ؟‌

يه بارم اومديم يه كار درست انجام بديم :|‌ .. آمار درخشان ؟‌ :|

آخرین ویرایش:

javad93

کاربر سایت
Nov 28, 2014
21
سلام به همه زحمت کشان coc:d

من حدود3 ماهه بازی میکنم لولم 69هه.میتونم بیام تو کلنتون؟مارو هم قبول میکنید؟
بربر و ارچرم لول5هه!دراگونم لول 2.پکا هم ازاد کردم.اسپل سبز یا پرش هم ازاد شده.کینگ و کویین هم دارم!گفتم شاید این اطلاعات لازم باشه بگم:d:d:d:d:d

اینم عکس دهکده منه.البته واسه چندروز پیشه و درهمه:d
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/ba25d1635cf51adb2.jpg

در ضمن قبلا هم تو بی سی عضو بودم ولی بن دائم شدم:(

آخرین ویرایش:

javad93

کاربر سایت
Nov 28, 2014
21
ممنونم اقا کیارش.
من همه شرایطو داشتم.خودم احساس میکنم تون حالمو یکم زودتر از موعد بردم بالا الان تون نه ام و لولم 70.(البته نه اونطور که تعادل رو بهم بریزه و با دهکدم نخونه)!تو جنگ ها ممکنه گاهی چون تروفیمو و تون حالم بالاست چند شماره بالاتر از حد خودم بیوفتم.با این حال اگه مشکل ساز میشه بگید؟;)

جیگر ادم حال میاد با 30 تا بربر ارچر 1200تا اکسیرتاریک بزنی:d:d
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/2bef6fc241f935be3.jpg

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
ممنونم اقا کیارش.
من همه شرایطو داشتم.خودم احساس میکنم تون حالمو یکم زودتر از موعد بردم بالا الان نه ام و لولم 70.(البته نه اونطور که تعادل رو بهم بریزه و با دهکدم نخونه)!تو جنگ ها ممکنه اگه کلن طرف قوی باشه و تروفیمم چون بالاست چند شماره بالاتر از حد خودم بیوفتم.با این حال اگه مشکل ساز میشه براتون من نمیخوام برنامه هاتونو بهم بزنم و خودمم رو این مسائل حساسم و واقعا میبینم اینطوری پشت سر هم میبرید حال میکنم;)

جیگر ادم حال میاد با 30 تا سرباز 1200تا اکسیرتاریک بزنی:d:d
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/2bef6fc241f935be3.jpg
یکم که چه عرض کنم:D تسلا هات خیلی پایینن. فکر کنم 2 هستن یا 1. ویزارد تاور هات خیلی ضعیفن. کسی که تاون زود آپ کنه مخصوصا توی تاون هال های بالا یکم برای جنگ ها به ضرر کلنه. ایشالا خودت رو برسون به TH8 Max اون موقع قدمت رو چشم :x

javad93

کاربر سایت
Nov 28, 2014
21
یکم که چه عرض کنم:D تسلا هات خیلی پایینن. فکر کنم 2 هستن یا 1. ویزارد تاور هات خیلی ضعیفن. کسی که تاون زود آپ کنه مخصوصا توی تاون هال های بالا یکم برای جنگ ها به ضرر کلنه. ایشالا خودت رو برسون به TH8 Max اون موقع قدمت رو چشم :x
چشم.تسلا و ویزاردارو میبرم بالا تا 1-2 هفته دیگه خودمو سریع میکشم بالا.فقط جا واسم نگه دارید:);)

یه سوالم داشتم.من لووتم خیلی ضعیف شده نسبت به توون8 مثل قبل چیزای خوب گیر نمیاد برای لووت.باید تروفیمو ببرم بالا؟

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
یه سوالم داشتم.من لووتم خیلی ضعیف شده نسبت به توون8 مثل قبل چیزای خوب گیر نمیاد برای لووت.باید تروفیمو ببرم بالا؟

دوست عزيز واسه همينه كه نبايد تاون هال رو زود آپگريد كنين .. هرچقدر تاون بالاتر ميره ، available loot كمتر ميشه براي شما و پيشرفتتون خيلي كند تر ميشه .
چون هزينه آپگريد ها هي بيشتر ميشه و شما هم كمتر ميتونين لوت كنين نسبت به تاون 7 و 8 .
الان از هر حمله مقدار اكسير و گلد كمتري گيرتون مياد و يه كم سخت ميشه بازي براتون .. ولي در كل توي ليگ gold2 لوت هاي خوبي پيدا ميشه ، تروفي تون رو بين 1700تا 1800 نگه دارين خوبه ..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر