Payday 2 | PSN

آیا قبل از زدن بانک با هم نقشه بکشیم ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    29
  • نظرسنجی بسته شده است .

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
بلخراه یکی از مراحل رو تموم کردم ... تا پلیس ویژه از راه میرسه یک آهنگ میذاره باب اون لحظه ...

آنلاین باز ها هرکس هست بگه .. خصوصا دوستان o خاکی و بامرام ... نه اونایی که که هی میان عکس از بازی ارجینال و کالتور ادیشن هاشون و ... میخوان بگن پولداریم :| بعضی ها هستند نون ندارن بخورن ...

Wolf ... Follow Me :bighug:

آخرین ویرایش:

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
دوستان از هر وقت که میشه آنلاین بازیش کرد،اعلام کنین که شروع کنیم
میترسم زود برم بن بشم:)
دیروز تاریخ انتشار رسمی نسخه ی آمریکاش بوده امروزم اروپا ، من خودم ورژن بازیم برا اروپائه ، تو بازی که رفتم خیلیا داشتن بازی میکردن سروراهم آن بودن . با خیال راحت آنلاینشو بازی کنید ...

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
یک مرحله داره باید 50هزار دلار ضرر بزنی به یک مرکز خرید ... همه شیشه هاشم شکستمو جنس های فروشگاهاشو خراب کردم اما باز 15هزار دار میمونه ... اون مرحله رو کسی رفته ؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یک مرحله داره باید 50هزار دلار ضرر بزنی به یک مرکز خرید ... همه شیشه هاشم شکستمو جنس های فروشگاهاشو خراب کردم اما باز 15هزار دار میمونه ... اون مرحله رو کسی رفته ؟
قبل از شروع مرحله تو job overview برو بخش assets دو تا گالن بنزین رو بخر، حالا تو خود بازی می تونی ۲ تا مغازرو آتیش بزنی که ۱۵k کمک میکنه. طلا فروشی طبقه بالا هم کمپلت سرقت کن. یه خرده هم شیشه بشکنی میشه ۵۰ هزار

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
آقا بردیا ما منتظریم بازیتون بیاد تا بازی رو شروع کنیم ...

- - -ویرایش - - -

قبل از شروع مرحله تو job overview برو بخش assets دو تا گالن بنزین رو بخر، حالا تو خود بازی می تونی ۲ تا مغازرو آتیش بزنی که ۱۵k کمک میکنه. طلا فروشی طبقه بالا هم کمپلت سرقت کن. یه خرده هم شیشه بشکنی میشه ۵۰ هزار

job overview کجاش بید ؟ :d

ehsan55

کاربر سایت
Jul 15, 2013
81
نام
احسان
آقا یکی یه ساعتی بگه همه بریم بازی کنیم دیگه .با این خارجی ها که اصلا نمیشه بازی کرد باید 10 بار join کنی که یه بار وصل بشه.:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر