P2P و اینترنت و Share و....!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام
یه گله سوال داشتم گفتم یه تایپک درست کنم.:biggrin1:
همینطور که هم اطلاع دارید :biggrin1: من لپتاپم Wi-Fi داره .....Wii هم برای وصل شدن به اینترنت نیاز به مودم وایرلس و از این حرفها داره که من مودمم فقط USB و LAN هست.
از یه طرف دیگه وقتی دارم برای سیستم های وایرلس در منطقه چک میکنم دو تا شبکه Computer به Computer پیدا میکنه که یکی تو اسمش PC و اون یکی Mobile رو داره.
حالا میخوام بدونم میشه یه کاری کرد که مستقیما دو تا وسیله که Wi-Fi دارن به هم متصل بشن؟ این میشه P2P ؟ حالا اگه کامپیوتر به اینترنت وصل بشه اون یکی رو هم میشه به اون وصل کرد؟
این شبکه وایرلس رو میتونم تو PC بهش وصل بشم .... بعدش وقتی میخوام تو Wii وصل بشم یه نکته قابل توجه هست و اونهم اینه که کیفیت شبکه خیلی بیشتر میشه ....(همچنین در لپتاپ) ولی وقتی که میزنم این شبکه رو چک بکنه میبینم تو PC خط شبکه به یک دفعه قطع میشه؟!:confused: و Wii هم میگه که شبکه وجود نداره لطفا نام SSID رو چک کنید و....

-------------------------------------------------
من اصلا نمیدونم چی کار کنم.....
فقط میخوام Wii رو به اینترنت وصل کنم
اگه راهی هست که با همین وسایل موجود این کار رو انجام بدم لطف کنید و راهش رو بگید.... در مورد بقیه راه ها هم تا اونجایی که میدونم دو راه است
یکی USB-LAN آداپتور هست که بعید میدونم هر آداپتوری بهش بخوره و باید ماله خوده نینتندو باشه.....راه دوم هم اینه که از این هایی که به USB وصل میشن و از طرفی دیگه Wi-Fi میشن( گیرنده نمیخوام ...فرستنده رو منظورم هست) مثل Nintendo Wi-Fi USB Connector
حالا این توضیحات و اطلاعاتی بود که من داشتم لطف کنید من رو از این مصیبت در بیارید.
:love: :love: :love:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
فکر نکنم بتونی Virtual Access Point درست کنی.منم همچین مشکلی داشتم و نتونستم کاری کنم.آخر هم مجبور شدم یدونه Wifi Max بگیرم.wifi Max هم به درد Wii می خوره.5 تا دستگاه در آن واحر می تونن بهش وصل بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر