PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
یک سوال ؟

بعد اینکه اون آدم ترسناک اولیه رو میبینی و دوباره از اتاق اول شروع میکنی و یک دره نیمه باز دوباره هست و اون عدد رو رادیو میگه
چیکار باید کرد ؟
آقا منم اینجا گیر کردم....

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
872
نام
Reza
یخچاله رو چه کنم؟؟
کنار تلفن نوشته hello ، رو به روش وایسا و یه چرخ 360 درجه بزن هر دفعه این کار رو کنی یه حرف از hello کم میشه و به نوشته ی زیر یخچال (روی دیوار ) اضافه میشه ، اینقدر این کار رو کن که کلمه ی hell روی دیوار تشکیل شه بعد روش زوم کن و ...

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
کنار تلفن نوشته hello ، رو به روش وایسا و یه چرخ 360 درجه بزن هر دفعه این کار رو کنی یه حرف از hello کم میشه و به نوشته ی زیر یخچال (روی دیوار ) اضافه میشه ، اینقدر این کار رو کن که کلمه ی hell روی دیوار تشکیل شه بعد روش زوم کن و ...
یخچال رو رد کردم...حالا یه جا سرعتی اومده.....قرمزم هست.....

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
یخچال رو رد کردم...حالا یه جا سرعتی اومده.....قرمزم هست.....

اینجا باید مدام مسیر مستقیم رو بری تا برسی به یه جایی که یه قاب عکس افتاده زمین و جای اون قاب عکس روی دیوار , یه سوراخ هست.روی اون سوراخ باید زوم کنی و بعدش هم ادامه ی ماجرا....

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
من بعد از اونجایی هم که باید دخل سوراخ رو نگاه میکردی,الانم صدای ناقوس میاد, صدای خنده بچه رو هم یه بار شنیدم ولی دیگه هیچ اتفاقی نیفتاد باید جکار کنم؟

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
من بعد از اونجایی هم که باید دخل سوراخ رو نگاه میکردی,الانم صدای ناقوس میاد, صدای خنده بچه رو هم یه بار شنیدم ولی دیگه هیچ اتفاقی نیفتاد باید جکار کنم؟

برای خنده دوم باید تو میکروفون این حرف رو بگی Jareth تا بخنده و بعد از خنده دوم تکون نخور خودش خنده سوم هم میکنه تلفن زنگ میخوره بازی تموم میشه .

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام به بچه های سبک ترسناک .........
یکی از دوستام اینجا گیر افتاده که میگه :
اونجایی هست که چشم ها همینطور تاب میخورن صحنه هم قرمز هست ...... میگه اونجا رو رد کردم اما میرسم یه جایی که هی از اون در میام داخل و میرم بیرون هیچی نمیشه و فقط نور چراغ خودش هست قرمز .. سفید ... با سبز فکر کنم گفت ... یعنی همینطور رد میشم هیچ اتفاقی نمیوفته ..... چیکار باید بکنه ؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,664
نام
حسین
خوب منم توی یوtubeدیدمش این چی بود دیگه؟ خیلی ترسناک بود. دیدم بعضی ها صفحات قبل میگن outlastاز این ترسناک تره چطور همچین حرفی میزنین اخه؟ اوتلست هیچی نبود در برابر این
گرافیک،صدا گذاری و مهم تر هم جووش واقعا فوق الالعاده بود یه ترس مستمر و ماندگار بوجود میاره نه گذرا
لول ویدئو ignکه روش دو نفر حرف میزنن رو هم دیدم پخش شدم از خنده حتما ببینید:)) بار اول که روحه رو ته راهرو دیدنwhat da faaaaaaaaaaaa
ویدئو pewDiePieهم بد نبود:D

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام به بچه های سبک ترسناک .........
یکی از دوستام اینجا گیر افتاده که میگه :
اونجایی هست که چشم ها همینطور تاب میخورن صحنه هم قرمز هست ...... میگه اونجا رو رد کردم اما میرسم یه جایی که هی از اون در میام داخل و میرم بیرون هیچی نمیشه و فقط نور چراغ خودش هست قرمز .. سفید ... با سبز فکر کنم گفت ... یعنی همینطور رد میشم هیچ اتفاقی نمیوفته ..... چیکار باید بکنه ؟

پست 414 همین صفحه توضیح دادم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ضد حال خوردم به شدت.واقعا نا امید شدم از بازی.
ساعت 4 صبح امروز دانلود تموم شد و هدفون رو گزاشتم و تو تاریکی بازی رو شروع کردم.دهنم سرویس شد.من منتظر نسخه ی اصلی بودم.ولی با این چیزی که دیدم شاید نتونم اصلا بازی رو ادامه بدم.به شدت اعصاب میخواد.
من سابقه ی بازی های ترسناک مثل فیتال فریم رو دارم.ولی این یه جوریه.انگار این بازی میخواد به ادم صدمه بزنه.
..
سری بازی های سایلنت هیل همیشه در مورد عذابی هست که شخص اصلی گناهکار میکشه.حالا چرا منه گیمر باید اون عذاب و استرس رو تحمل کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر