Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
در مورد بالانس کردن mei به نظر من یکم range این اسلحه ی اصلش کم بشه خوبه ...
+
موقعی که خودشو هیل می کنه invincible نباشه مثلا 500 تا hp داشته باشه ....

درکل از همه مهم تر به نظر من fillrate ه ulti ه torbjorn باید یه کم بیشتر ...

• Like
Reactions: FPS Eager

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,345
نام
امیرعلی
خوب اونا دیتا دارن دیگه. Command center خود بلیزارد رو دیدی؟ دائم دارن کلی دیتا جمع می کنن و دونه دونه بازی های در حال انجام رو دارن بررسی می کنن. من تقریبا مطمئنم کاری به حرف بازیکن ها ندارن و خودشون بازی رو در نظر دارن و با توجه به اون تغییر می دن. اگر به حرف بود که تا حالا سی بار Bastion نرف شده بود :))
Bastion توى چندتا closed beta اولى خيلى op بوده اينى كه ميبينى تازه nerf شدشه. ميتونسته جلوى خودش شيلد بگيره،سرعتش بيشتر بوده و...
كلا خيلى كار شد روى هيروها تا برسن دست ما و الان به نظر همه چيز خوب مياد!

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
این یعنی چی الان؟! خودش رو Heal کنه ولی تا 500؟ بعد که تموم شد چی چند بشه؟!
یعنی اون یخی که توش میره یه health bar داشته باشه که مثلا 5 نفر دورش جمعن بتونن بزننش میره اونتو هیل میشه میاد بیرون ulti میزنه یه تیم به فنا میره...

توی اون یخش که میره هل بشه ول یخه یه مقدار زیادی hp داشته باشه که بشه زدش بخم زد خودش بیاد برون با هر چقدر health که داشت...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یعنی اون یخی که توش میره یه health bar داشته باشه که مثلا 5 نفر دورش جمعن بتونن بزننش میره اونتو هیل میشه میاد بیرون ulti میزنه یه تیم به فنا میره...

توی اون یخش که میره هل بشه ول یخه یه مقدار زیادی hp داشته باشه که بشه زدش بخم زد خودش بیاد برون با هر چقدر health که داشت...
فرقی نداره زیاد، بعید می دونم کسی تنها بتونه تو زمانی که heal میکنه 500 تا بزنه، نمیشه هم بقیه رو ول کرد چسبید به اون تا بشکنه یخ. کاری نداره که صبر کنی تا دربیاد میشه ترکوندش. اگر وسط جنگ بزنه تا دربیاد هم مرده.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کسی اینجا با Bastion مشکلی نداره؟

بنظرم اگه حالت ماشین گان رو از 200 تیر تبدیل کنن به 150 و همچنین ریلود تایم رو تو حالت ماشین گان یه نیم ثانیه الی 1 ثانیه بیشتر کنن کاملا بالانس میشه بسشن.

D.Va هم واقعا نیاز هست یکم قدرت اسلحه اصلیش بیشتر بشه، تو نبرد های تک به تک خیلی راحت نابود میشه.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
خیر، محدودیت داره، 6 تاس.
کلا ما به دیتا دسترسی نداریم، اونا هم الکی تغییر نمی دن کلی دلیل پشتش هست. تجربه شخصی من و شما نمی تونه مشخص کنه مشکلات رو.

خیر و خیر. برو Battleborn بگیر.
:|/:)
این چه جوابیه آخه؟؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کسی اینجا با Bastion مشکلی نداره؟

بنظرم اگه حالت ماشین گان رو از 200 تیر تبدیل کنن به 150 و همچنین ریلود تایم رو تو حالت ماشین گان یه نیم ثانیه الی 1 ثانیه بیشتر کنن کاملا بالانس میشه بسشن.

D.Va هم واقعا نیاز هست یکم قدرت اسلحه اصلیش بیشتر بشه، تو نبرد های تک به تک خیلی راحت نابود میشه.
والا همه با همه چیز مشکل دارن تو یه برهه زمانی! Bastion هم تا حالا کلی بالانس شده فکر نکنم سراغش برن.
D.Va هم گفتن می خواد یه مقدار تغییر بدن ولی احتمال بالا بردن Damage اش کمه، کار دیگه می کنن. کلا باید با اون پرواز کنی بری اینور انور مثل تانک های دیگه نباید بازی کرد باهاش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره خوندم اون پستشونو تا جايى كه يادمه حرفى از damage كلى نزدن و فقط گفتن ultiـيش و فلش بنگش يكم دربرابر تانك ها كم اثرتر ميشن(كه بازهم من موافقش نيستم).
ولى اين حرف كه ميزان دميج كليش بايد nerf بشه اشتباهه به نظرم.
اگه قرار به nerf باشه بايد اين Mei رو يه كارى كنن شخصا خيلى با فريز كردنش مشكل دارم چون زياد Genji بازى ميكنم و يكى از سريع ها هم هست مثلا ولى خيلى وقتا تا بياى بفهمى داره يخ مياد سمتت يخ زدى! حتى با reinhardt هم تا شيلد رو ول كنى ضربه اولو بزنى فريز شدى! مگه اينكه charge داشته باشى.
يه مشكل ديگه هم با تورت هاى symmetra ـست كه محدوديت ندارن به نظرم دو سه تا بيشتر ديگه مسخرس يه نفرى با تورتاش ميتونه يه تيم كاملو بكشه.
خلاصه خيلى چيزاى مهم ترى از mccree هست كه آنبالانسن!
باید کم بشه
اگر نشه چه معنی داره کلاسه TANK تو بازی وجود داشته باشه وقتی خیلی راحت میتونی با یه راست کلیک جونه 500 تایی winston رو بروسونی به 0 بعدش یه ult بزنی 3-4 نفر راحت بمیرن لول
چقدر هم skill تو این قضیه به کار رفت D:
مسعله bastion هم نیست مثلا چون اون یه جا قفل میشه ولی mcree همینطوری راه میره همه رو میکشه و counter خاصی هم نداره با این همه damage و میزانه stunt D:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
36644833de7cc1b34d68cb61d74a7162.jpg

این هم نحوه matchmaking بازی بر اساس مهارت، پینگ بازکن و سایز گروه

همچنین در صورتی که در مقابل یک تیم زیاد ببرید یا ببازید سیستم به صورت خودکار تغییراتی می دهد تا با حریفانی قویتر یا ضعیفتر روبرو شوید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: FPS Eager

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,119
نام
سالار
دوستان عزیز کسی جایی رو اگه سراغ داره که نسخه استاندارد رو میفروشه خصوصی بده لطفا :D
موجود هم باشه چون یه سری سایتا تموم کردن :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام ریجن اکانت من اروپا هستش ولی تا جایی که فهمیدم قیمت بازی برای اروپا 40 یورو و برای آمریکا 40 دلار هست.
بازی ریجن شده هست یا مشکلی نداره اگه مثلا من 40 دلاری رو بخرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر