Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دیشب چه حماسه ای بر پا کردیما! دمتون گرم تا صبح خواب بازی رو می دیدم:)). کلا فکر کنم دو دست باختیم.
برای قرار مدار تصمیم جایی گرفتید؟ میکروفون رو هم بر و بچ عنایتی داشته باشن، woot جان صدای موتور گازی می اومد وقت حرف زدنت:p. ولی کلا حال داد. با Dva ترکوندی.
کسایی که id دادن ولی req دادیم قبول نکردن بیان، ما لیست دادیم add کنیم با هم بازی کنیم اگر نمی خواید اسمتون رو لیست در بیارید.

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
داداش شما add کن لیست صفحه قبل هست. اگر می خوای گروهی بازی کنی add کنا!
چشم اد میکنم، Id م رو تو لیست هم گذاشتم.آخر هفته ها هستم چون الان یه کم سرم شلوغه.

دوستان لول هم مگه مهمه؟یعنی من مثلا لول 3 ام میتونم به لول های بالاتر مثلا 20 یا 30 join شوم؟
Matchmaking ش که اونایی که جدید اومدن رو با لول های پایین تر میندازه

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چشم اد میکنم، Id م رو تو لیست هم گذاشتم.آخر هفته ها هستم چون الان یه کم سرم شلوغه.

دوستان لول هم مگه مهمه؟یعنی من مثلا لول 3 ام میتونم به لول های بالاتر مثلا 20 یا 30 join شوم؟
Matchmaking ش که اونایی که جدید اومدن رو با لول های پایین تر میندازه
[/QUOTE]
نمی دونم تو گروه باشی چی میشه ولی واسه محکم کاری چند تا لول برو بالا ضرر نداره. فعلا اکثرا دور رو بر 10-15 هستیم فکر کنم.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
دیشب چه حماسه ای بر پا کردیما! دمتون گرم تا صبح خواب بازی رو می دیدم:)). کلا فکر کنم دو دست باختیم.
برای قرار مدار تصمیم جایی گرفتید؟ میکروفون رو هم بر و بچ عنایتی داشته باشن، woot جان صدای موتور گازی می اومد وقت حرف زدنت:p. ولی کلا حال داد. با Dva ترکوندی.
کسایی که id دادن ولی req دادیم قبول نکردن بیان، ما لیست دادیم add کنیم با هم بازی کنیم اگر نمی خواید اسمتون رو لیست در بیارید.
هاهاها ، موتور گازی رو عشقه !
ایول داری آقا

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad
ELYAS خیلی قشنگ بازی میکنه دمش گرم ... از همین تریبون تشکر میکنم ازش =D> هر بازی play of the game واسه الیاس میشد امروز ... عالی بود
یه دست همگی باهم Torbjorn برداشتیم خخخخخخ نفری یه Turret کاشته بودیم نزدیک نمیتونست بشه دشمن :D:-j

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
ELYAS خیلی قشنگ بازی میکنه دمش گرم ... از همین تریبون تشکر میکنم ازش =D> هر بازی play of the game واسه الیاس میشد امروز ... عالی بود
یه دست همگی باهم Torbjorn برداشتیم خخخخخخ نفری یه Turret کاشته بودیم نزدیک نمیتونست بشه دشمن :D:-j
عجب حالی‌ داد .شما لطف داری.اکثر بچه‌ها خوب بازی می‌کنن

• Like
Reactions: AhmadGr

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان عزیز اسم و battletag را در فایل تاپیک اضافه کنید کفایت می کند

Sent from my iPhone using Tapatalk
من به زننده تاپیک گفتم اون google doc رو بزنه نزد، فقط لیست اسامی رو زد که هی باید اپدیت بشه که ایشون نمیاد اینجا زیاد این کار رو کنه.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
اقا ناموسا این کیه بتل تگ مارو کپی زده خئ کپی رایت رو رعایت کنید دیگع عه:|:|:|
بتل من ARES#22981 هست اون یکی Ares نمیدونم کیه ولی بتل من از اول این بوده چندین ساله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر