Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
متوجه اون قضیه هستم که MOBA نیست ولی انتظار داشتم hero هاش به نسبت balance بهتری داشته باشن از این رو که MOBA نیست
ولی تا حدی اصله قضیه اینکه تا اینجایی که من بازی کردم اکثریت تیمها به نحوه و اهمیت انتخاب hero ها زیاد توجه نمیکنن. شاید تو level بالاتر. ولی باریه بازی که حداقل مشابه یا برگرفته از MOBA میاد شخصیتهاش رو کلاس بندی میکنه باید یه سیستمی هم بزاره بلکه تشویق بشن بازیبازا که تیمه درستی بردارن. به نظرم اگر یک hero رو میشد انتخاب کرد این سیستم بهتر میشد. یا حداقل یه مد برایه rank که اینده میاد این تیپی بزارن. به هر حال انقدر Ulti هاشون overpower هستن که عملا میتون راحت counter کنن هم دیگه رو .hanzo از ته مپ یه dragon میزنه tank ها یه بازی هم سه سوت میمیرن D: لول
من به US کار ندارم فقط D: تو استرالیا هم نسخه pc هم نسخه کنسولی 60 دلار هست. 40 دلار هم با میزان content و mic که گذاشتن به نظره من ارزش نداره.
من نمیتونم نظره نهایی بدن تا حداقل 30 ساعت بازی کنم ولی تا اینجا که رفتم اصلا بازی بد نیست نیست بولی عرضه پول گرفتن 40-60 دلار رو نداره به نظرم هم از این نظر که از نظره balance من اصلا خوشم نمیاد و اینکه content بازی واقعا برایه زمانه لانچ به نسبت اینکه دارن پول میگیرن کمه D: نظره من حالا موافقی یا نیستی D:
کلا این بازی قراره مثل hearthstone کمی casual تر باشه. بدرد یکی مثل من می خوره که حال حوصله پیچیدگی رو نداره. در مورد عوض کردن شخصیت، حتما تست کردن و دیدن. کلا بازی طبق این طراحی شده که بشه لحظه ای عکس العمل نشون داد. سیستم سر راست باشه اشتباهی کردی بتونی عوض کنی همه هم hero ها رو عوض کنن نچسبن به یکی.
قیمت بازی تو اروپا هم که من خریدم 40 بود، استرالیا که اصلا داغونه از این نظر!!
کلا بازی های بلیزارد ساپورت بلند مدت دارن، و قراره چیزای اینده به جز cosmtic مجانی باشه. اگر اینجور باشه بازی ارزشش رو خواهد داشت. من یه ارکید شوتر می خواستم که این یکی خیلی خوبه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اتفاقا بازی یکی از بالانس ترین بازی هایی هست که دیدم فقط یه چنتا tweak خیلی ریز به نظر من لازم داره.... نا سلامتی نزدیک یه سال close beta بوده ...

برای تیمایی که هیرو stack می کنن راه برای counter کردنشون هست....

شما فکر کن تیم مقابل 5تا bastion باشه با یه lucio یا mercy تیم شما هم توش junkrat نباشه اگر نشه هیرو عوض کرد rekt میشید میره ....

حالا شما بازی کن دستت میاد وقتی می بینی مثلا یه genji داره تیمتونو نابود می کنه 2 تا نکته ی مهم رو باید توجه کرد:

1. اون طرف خیلی خوبه ... واقعا genji بازی کردن اصلا کار آسونی نیست.... اگر یه نفر خوب باهاش بازی می کنه واقعا بازی کن خوبیه...

2. در این مواقع شما هیروتو عوض می کنی که بتونی counter کنی طرف مقابلتو.... مثلا اگر mei بلد باش راحت طرفو نابود می کنی ...

درمورد micro ... هیچ کس ازش خوشش نمیاد ولی این که هستش منو بیشتر امیدوار می کنه که بازی موندگار میشه و مثل titanfall فراموش نمیشه بعد از یه مدت....
اون قضیه درسته شکی درش نیست
ولی من دوست داشتم یه mode این تیپی هم داشته باشه :
حداقل وقتی rank میزارن بشه 1 hero انتخاب کرد و اون hero انتخاب شده کلا برایه همه قفل بشه ! این طوری به نظرم بیشتر یه player خاص تشویق میشه که یه hero یا یه role که دوست داری رو main - master کنه .

موندگاریش که حتما . Blizzard همیشه update میکنه بازیاش رو !

کلا این بازی قراره مثل hearthstone کمی casual تر باشه. بدرد یکی مثل من می خوره که حال حوصله پیچیدگی رو نداره. در مورد عوض کردن شخصیت، حتما تست کردن و دیدن. کلا بازی طبق این طراحی شده که بشه لحظه ای عکس العمل نشون داد. سیستم سر راست باشه اشتباهی کردی بتونی عوض کنی همه هم hero ها رو عوض کنن نچسبن به یکی.
قیمت بازی تو اروپا هم که من خریدم 40 بود، استرالیا که اصلا داغونه از این نظر!!
کلا بازی های بلیزارد ساپورت بلند مدت دارن، و قراره چیزای اینده به جز cosmtic مجانی باشه. اگر اینجور باشه بازی ارزشش رو خواهد داشت. من یه ارکید شوتر می خواستم که این یکی خیلی خوبه!
درسته قبول دارم
بازی عالی هست
D:
من زیاد LOL بازی کردم یه مقدار به پیچیدگی و سیستم اون عادت کردم D: لول
ولی کلا از قیمتش راضی نیستم ...

• Like
Reactions: sadegh93

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اون قضیه درسته شکی درش نیست
ولی من دوست داشتم یه mode این تیپی هم داشته باشه :
حداقل وقتی rank میزارن بشه 1 hero انتخاب کرد و اون hero انتخاب شده کلا برایه همه قفل بشه ! این طوری به نظرم بیشتر یه player خاص تشویق میشه که یه hero یا یه role که دوست داری رو main - master کنه .

موندگاریش که حتما . Blizzard همیشه update میکنه بازیاش رو !

درسته قبول دارم
بازی عالی هست
D:
من زیاد LOL بازی کردم یه مقدار به پیچیدگی و سیستم اون عادت کردم D: لول
ولی کلا از قیمتش راضی نیستم ...
استرالیا همه می نالن از قیمت گذاری تخیلی!!

• Like
Reactions: Triangels

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
درایور جدید ATI برای سازگاری بیشتر با بازی نیز ارائه شد :

AMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.3

Release Note :

• Support for:
    • Total War: Warhammer™​
    • Overwatch™​
    • Dota™2 (with Vulkan™ API)​
  • New AMD Crossfire profile available for:
    • Total War: Warhammer™​
    • Overwatch™​
Fixed Issues
    • Fallout 4™ may experience minor stuttering in AMD Crossfire™ technology mode​
    • Radeon Settings may be removed from the system if the Radeon Software installer is launched while Radeon Settings is open.​
    • Radeon Settings "Additional Settings" option may intermittently fail to launch.​
    • Users in Quad AMD Crossfire technology configurations may be unable to re-enable AMD Crossfire mode when using the global AMD Crossfire option in the "Gaming" tab and toggling it from on to off.​
    • Some game textures in The Division™ exhibit flickering in AMD Crossfire™ mode.​
    • Intermittent stability issues with Intel Skull Canyon NUC (NUC6i7KYK) using AMD XConnect™ Technology are no longer observed.​
    • Safe unplugging for AMD XConnect™ Technology no longer results in a random BSOD.​
Known Issues
    • A few game titles may fail to launch or crash if the AMD Gaming Evolved overlay is enabled. A temporary workaround is to disable the AMD Gaming Evolved "In Game Overlay".​
    • Total War: Warhammer™ may experience stuttering in AMD Crossfire™ technology mode if the AMD Gaming Evolved App or Plays.Tv is running in the background. A workaround is to disable the AMD Gaming Evolved and Plays.Tv applications.​
    • The Division™ may hang when using Quad AMD Crossfire™ technology. As a workaround users are recommended to disable AMD Crossfire™ technology mode.​
    • Heroes of the Storm™ may experience flickering in AMD Crossfire™ technology mode.​
    • The AMD Crossfire™ technology mode options in Radeon Settings may not take effect on Origin or Uplay applications.​
    • Forza Motorsport 6: Apex™ may exhibit brightness flickering when using AMD FreeSync™ technology.​
    • Frame Rate Target Control gaming profiles may fail to enable for some games.​
    • Catalyst Install Manager unable to detect the display driver while uninstallation.​

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,747
اون موقع که 47$ دلار بود هیچکس پیشخرید نکرد... الان هم عجله ندارید صبر کنید قیمت ها پایین تر می شود.
من وقتی 36.99 دلار قیمت داشتم (دو ماه پیش) ، بازم نگرفتم ! چون هنوزم به نظرم ارزششو نداشت با این حجم محتوا ، این قیمت.
----
ببینم شایعه شده بود موقع عرضه هیرو جدید میارن ، چطور شد ؟ چیزی آوردن یا خبری هست ؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
خب دوستان نقد گیم اسپات هم اومد....

همچین امتیازیو انتظار داشتم کلا شخص mike mahardy و کلا crew سایت gamespot خفن تو فاز overwatch هستن....

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من وقتی 36.99 دلار قیمت داشتم (دو ماه پیش) ، بازم نگرفتم ! چون هنوزم به نظرم ارزششو نداشت با این حجم محتوا ، این قیمت.
----
ببینم شایعه شده بود موقع عرضه هیرو جدید میارن ، چطور شد ؟ چیزی آوردن یا خبری هست ؟
۲۱ هیرو کفایت می کند

Sent from my iPhone using Tapatalk

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,147
نام
سالار
دوستان کسی این ارور رو نداره؟
photo_2016_05_25_22_46_26.jpg

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,055
نام
مصطفی
دوستان چندتا سوال
اول از کجا باید گزینه نشون دادن پینگ با اف پی اس رو فعال کنم که نشون بده مثل دوتا
دوم ویس چت چجوریه باس دکمه خاصی بزنیم
سوم بازی واقعا شاهکاره یک شوتر تیمی عالی متنوع و بسیار بالانس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر