Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
این زننده تاپیک کجاس این لیست بازی کن ها رو بزنه پست اول؟

Overwatch PC Players
دوستان عزیز لطف کنید در فایل بالا ID بازی سنتر خودتون هم در فایل قرار بدید که راحتتر بشود تشخیص داد.

فایل را بنده ویرایش و ستون مربوطه را اضافه کردم.

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان عزيز اگه امكانش هست لينك دانلود بزاريد ممنون ميشم ( نيت صرفه جويي در ترافيك منزل و استفاده از نت محل كار مي باشد )
با خود برنامه Battle.net باید بگیرید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mohammad_godnes

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
چه حالی میده این soldier 76 ... خیلی خوبه هیروی آسونیه به نظر من کسایی که تازه میان یا tracer بردارن یا soldier 76
خیلی خوبه ولی من هنوز با مود های بازی کامل آشنا نشدم فقط میکشم :| خخخخخخخ اولتیمیت soldier76 عاااااااااالیه ... رسما aim-hack ایه واسه خودش خخخخخخخ....

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا یکی یه توضیحی بده. سروراش که خب مسلما چون بلیزارده شکی نیست که خوبن. منتهی وضعیت پورت و اینا چطوره میشه با نت ایران بازی کرد؟
نیاز به کاهش پینگ داره؟ نبستن پورتو که؟
بعد الان مثلا سی دی کی بخرم دیگه نیاز نیست واسه چیزی پول بدم که؟ همه چیو بازیو میشه به دست آورد؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
آقا یکی یه توضیحی بده. سروراش که خب مسلما چون بلیزارده شکی نیست که خوبن. منتهی وضعیت پورت و اینا چطوره میشه با نت ایران بازی کرد؟
نیاز به کاهش پینگ داره؟ نبستن پورتو که؟
بعد الان مثلا سی دی کی بخرم دیگه نیاز نیست واسه چیزی پول بدم که؟ همه چیو بازیو میشه به دست آورد؟

سلام
اول از همه نت که خب بستگی به پینگ خودت داره اما من به شخصه از اولین دست تا آخرین دست که رفتم پینگم بین 100 تا 120 بود ( یعنی تقریبا عالی )
همه چیش بازه مشکلی نداره اصلا
نه پول اضافی نیازی نیست بدید ولی فکر کنم اینم مثل بازی های MOBA برای اسکین های اضافی باید پول بدید ( که دراپ هم میشه براتون فکر کنم ) در کل پولی که خرج میشه هیچ تاثیری تو روند بازی نداره و فقط برای قشنگی هستش و اجباری هم اصلا نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من بازی رو شروع کردم
ولی ...
بازم به نظره من معنی نداره بعده مرگ بتونی hero رو عوض کنی. نهایتا این قضیه یعنی اینکه اصلا چه معنی داره کسی یه role خاص یا hero خاص رو main کنی. میری تو بازی یهو 4 نفر bastion برمیدارن من یه reaper میاد تکنفری 1v4 میکنه :D به نظرم این بازی برایه چند نفر که هم دیگه رو میشناسن و تیمی بازی میکنن لذت بخشتره تا solo queue .
مدهایه بازی هم اکثریت مشابه هم هستن و به نظر میاد کلا 1 مد رو داری بازی میکنی. انتظار میره مدهایه بیشتری براش عرضه بشه

بازی بدی نیست ولی شدیدا hero ها یا overpower هستن یا اصلا بالانس نیست بازی D: به نظرم خیلی جایه بهبود داره
تا اینجا چند ساعتی بازی کردم به نظرم هم بازی عرضه پولی که میگیره رو نداره
یاده beta ماله league of legends افتادم. این بازی هم احتمالا 1-2 سال میکشه که حسابی پخته بشه واقعا جایه بهبود داره

به کنار از این طراحی نقشه ها واقعا عالیه وزمان بره یادگیریشون اما به نظر بعضی نقشه ها یه advantage عجیبی میده به hero هایی که قابلیت پرواز دارن. content بازی رو کلا میشه تویه 1 ساعت دید. بقیه زمان بازی صرفه یادگیری hero ها و مپها میشه.

hero هایه بازی هم عالی هستن ولی بعضی هاشون رو مشابهشون رو تو بازیهایه MOBA دیدم. یعنی اکثریت برایه من که 2-3 ساله lol میزنم چیزه جدید نداره ولی در بعده یه بازی fps تازگی خاصی برایه خودش داره
کلا که multi بازی تو شروعش با lv هایه پایین اصلا جذاب نیست و چند ساعتی بازی بازی کنید تا برسید به player هایه که به teamwork یا انتخابه hero ها به نسبت گروه اهمیت میدن.
بخشه unlockable ها هم عالیه ولی گذاشتن micro با قیمت بازیه 60 دلار کاره واقعا بی معنی بود .

از نظره گرافیکی هم بازی واقعا زیباست ! از animation ها تا شخصیتهاش همه عالی هستن.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من بازی رو شروع کردم
ولی ...
بازم به نظره من معنی نداره بعده مرگ بتونی hero رو عوض کنی. نهایتا این قضیه یعنی اینکه اصلا چه معنی داره کسی یه role خاص یا hero خاص رو main کنی. میری تو بازی یهو 4 نفر bastion برمیدارن من یه reaper میاد تکنفری 1v4 میکنه :D به نظرم این بازی برایه چند نفر که هم دیگه رو میشناسن و تیمی بازی میکنن لذت بخشتره تا solo queue .
مدهایه بازی هم اکثریت مشابه هم هستن و به نظر میاد کلا 1 مد رو داری بازی میکنی. انتظار میره مدهایه بیشتری براش عرضه بشه

بازی بدی نیست ولی شدیدا hero ها یا overpower هستن یا اصلا بالانس نیست بازی D: به نظرم خیلی جایه بهبود داره
تا اینجا چند ساعتی بازی کردم به نظرم هم بازی عرضه پولی که میگیره رو نداره
یاده beta ماله league of legends افتادم. این بازی هم احتمالا 1-2 سال میکشه که حسابی پخته بشه واقعا جایه بهبود داره

به کنار از این طراحی نقشه ها واقعا عالیه وزمان بره یادگیریشون اما به نظر بعضی نقشه ها یه advantage عجیبی میده به hero هایی که قابلیت پرواز دارن. content بازی رو کلا میشه تویه 1 ساعت دید. بقیه زمان بازی صرفه یادگیری hero ها و مپها میشه.

hero هایه بازی هم عالی هستن ولی بعضی هاشون رو مشابهشون رو تو بازیهایه MOBA دیدم. یعنی اکثریت برایه من که 2-3 ساله lol میزنم چیزه جدید نداره ولی در بعده یه بازی fps تازگی خاصی برایه خودش داره
کلا که multi بازی تو شروعش با lv هایه پایین اصلا جذاب نیست و چند ساعتی بازی بازی کنید تا برسید به player هایه که به teamwork یا انتخابه hero ها به نسبت گروه اهمیت میدن.
بخشه unlockable ها هم عالیه ولی گذاشتن micro با قیمت بازیه 60 دلار کاره واقعا بی معنی بود .

از نظره گرافیکی هم بازی واقعا زیباست ! از animation ها تا شخصیتهاش همه عالی هستن.
برادر این بازی MOBA نیست که این اشکالا رو می گیری.
از نظر balance تا حد زیادی خوبه طول میکشه دستت بیاد. اینکه میشه شخصیت وسط بازی عوض کرد هم جزو بازیه، بازی بر اساس اون طراحی شده اصلا.
هی چپ نرید راست بیاید بگید بازی 60 دلاره، قیمت بازی 40 دلاره!!از بس گفتید کسی جدید بیاد فکر می کنه واقعا قیمت بازی 60 تاس.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برادر این بازی MOBA نیست که این اشکالا رو می گیری.
از نظر balance تا حد زیادی خوبه طول میکشه دستت بیاد. اینکه میشه شخصیت وسط بازی عوض کرد هم جزو بازیه، بازی بر اساس اون طراحی شده اصلا.
هی چپ نرید راست بیاید بگید بازی 60 دلاره، قیمت بازی 40 دلاره!!از بس گفتید کسی جدید بیاد فکر می کنه واقعا قیمت بازی 60 تاس.
متوجه اون قضیه هستم که MOBA نیست ولی انتظار داشتم hero هاش به نسبت balance بهتری داشته باشن از این رو که MOBA نیست
ولی تا حدی اصله قضیه اینکه تا اینجایی که من بازی کردم اکثریت تیمها به نحوه و اهمیت انتخاب hero ها زیاد توجه نمیکنن. شاید تو level بالاتر. ولی باریه بازی که حداقل مشابه یا برگرفته از MOBA میاد شخصیتهاش رو کلاس بندی میکنه باید یه سیستمی هم بزاره بلکه تشویق بشن بازیبازا که تیمه درستی بردارن. به نظرم اگر یک hero رو میشد انتخاب کرد این سیستم بهتر میشد. یا حداقل یه مد برایه rank که اینده میاد این تیپی بزارن. به هر حال انقدر Ulti هاشون overpower هستن که عملا میتون راحت counter کنن هم دیگه رو .hanzo از ته مپ یه dragon میزنه tank ها یه بازی هم سه سوت میمیرن D: لول
من به US کار ندارم فقط D: تو استرالیا هم نسخه pc هم نسخه کنسولی 60 دلار هست. 40 دلار هم با میزان content و mic که گذاشتن به نظره من ارزش نداره.
من نمیتونم نظره نهایی بدن تا حداقل 30 ساعت بازی کنم ولی تا اینجا که رفتم اصلا بازی بد نیست نیست بولی عرضه پول گرفتن 40-60 دلار رو نداره به نظرم هم از این نظر که از نظره balance من اصلا خوشم نمیاد و اینکه content بازی واقعا برایه زمانه لانچ به نسبت اینکه دارن پول میگیرن کمه D: نظره من حالا موافقی یا نیستی D:

• Like
Reactions: sadegh93

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
متوجه اون قضیه هستم که MOBA نیست ولی انتظار داشتم hero هاش به نسبت balance بهتری داشته باشن از این رو که MOBA نیست
ولی تا حدی اصله قضیه اینکه تا اینجایی که من بازی کردم اکثریت تیمها به نحوه و اهمیت انتخاب hero ها زیاد توجه نمیکنن. شاید تو level بالاتر. ولی باریه بازی که حداقل مشابه یا برگرفته از MOBA میاد شخصیتهاش رو کلاس بندی میکنه باید یه سیستمی هم بزاره بلکه تشویق بشن بازیبازا که تیمه درستی بردارن. به نظرم اگر یک hero رو میشد انتخاب کرد این سیستم بهتر میشد. یا حداقل یه مد برایه rank که اینده میاد این تیپی بزارن. به هر حال انقدر Ulti هاشون overpower هستن که عملا میتون راحت counter کنن هم دیگه رو .hanzo از ته مپ یه dragon میزنه tank ها یه بازی هم سه سوت میمیرن D: لول
من به US کار ندارم فقط D: تو استرالیا هم نسخه pc هم نسخه کنسولی 60 دلار هست. 40 دلار هم با میزان content و mic که گذاشتن به نظره من ارزش نداره.
من نمیتونم نظره نهایی بدن تا حداقل 30 ساعت بازی کنم ولی تا اینجا که رفتم اصلا بازی بد نیست نیست بولی عرضه پول گرفتن 40-60 دلار رو نداره به نظرم هم از این نظر که از نظره balance من اصلا خوشم نمیاد و اینکه content بازی واقعا برایه زمانه لانچ به نسبت اینکه دارن پول میگیرن کمه D: نظره من حالا موافقی یا نیستی D:

اتفاقا بازی یکی از بالانس ترین بازی هایی هست که دیدم فقط یه چنتا tweak خیلی ریز به نظر من لازم داره.... نا سلامتی نزدیک یه سال close beta بوده ...

برای تیمایی که هیرو stack می کنن راه برای counter کردنشون هست....

شما فکر کن تیم مقابل 5تا bastion باشه با یه lucio یا mercy تیم شما هم توش junkrat نباشه اگر نشه هیرو عوض کرد rekt میشید میره ....

حالا شما بازی کن دستت میاد وقتی می بینی مثلا یه genji داره تیمتونو نابود می کنه 2 تا نکته ی مهم رو باید توجه کرد:

1. اون طرف خیلی خوبه ... واقعا genji بازی کردن اصلا کار آسونی نیست.... اگر یه نفر خوب باهاش بازی می کنه واقعا بازی کن خوبیه...

2. در این مواقع شما هیروتو عوض می کنی که بتونی counter کنی طرف مقابلتو.... مثلا اگر mei بلد باش راحت طرفو نابود می کنی ...

درمورد micro ... هیچ کس ازش خوشش نمیاد ولی این که هستش منو بیشتر امیدوار می کنه که بازی موندگار میشه و مثل titanfall فراموش نمیشه بعد از یه مدت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر