Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
ممنون از راهنماییتون بله منظورتون رو کامل متوجه شدم ولی خب راستش stats بتلبورن توی استیم آدم رو نا امید میکنه
خیییییییییییلی کم پلیر داره لا اقل روی PC که اینجوریه ...و اینکه من خیلی نظرات و اینا خوندم تعداد خیلی زیادی گفتن OW بهتره و راستش بازی ای که خلوت باشه هم اصلا حال نمیده
همونطور که میبینید هر بازی جدیدی میاد براش یه تاپیک میزنن اما BB هنوز تاپیک هم نداره تو بازیسنتر ... یعنی کسی اونقدر شیفته ش نشده که بخواد براش تاپیک بزنه و پلیرا جمع بشن
از این لحاض موافقم ، مارکتینگشون نسبت به Blizz خیلی ضعیف تر بوده و هست چون خوب مطمینا اونقدر پول ندارن که مثل بلیز خرج کنن ، همشم تقصیره 2K هستش !
اما از لحاض پلیر هیچ مشکلی من ندیدم ، هروقت Join دادم به هر مد و مپی ، کمتر از 30 ثانیه پلیر پیدا کرده و رفتیم توی بازی.البته نمی دونم یک سال دیگم اینطوری هست یا نه ، ولی الان که خیلی راحت میره توش.
پیشنهاد میدم چون اینجا تاپیک OW هست اگر بازم در این مورد صحبتی بود توی پروفایل ادامش بدیم
ممنون.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دلیل این حرفتون رو میشه بگین ؟ خب چرا توصیه تون این هستش ؟ چیاش بهتره ؟
برادر خواهشا تاپیک رو به بحث و در مورد مقایسه بازی نکشون. این همه نقد هست، این همه ویدیو هم هست برو کامل تحقیق کن خودت تصمیم بگیر. اینم یه ویدیو دیگه که سه بازی رو بررسی کرده:
کسی اینجا نیست بتونه اطلاعات بیشتری در مورد بازی ها در اختیارت بذاره.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
برادر خواهشا تاپیک رو به بحث و در مورد مقایسه بازی نکشون. این همه نقد هست، این همه ویدیو هم هست برو کامل تحقیق کن خودت تصمیم بگیر. اینم یه ویدیو دیگه که سه بازی رو بررسی کرده:
کسی اینجا نیست بتونه اطلاعات بیشتری در مورد بازی ها در اختیارت بذاره.
بله حق با شماست دوست عزیز :) مرسی بابت ویدئو ها... چند تا ویدئوی دیگه هم خودم دیدم همین OW رو میگیرم ...
دوستان عزیز معذرت زیاد سوال پرسیدم و مرسی از همه که راهنمایی کردن ^_^

اد کنید باهم باشیم : PersianBoy#2905

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
ow به نظر من یه شکست بزرگ واسه بلیزارده چون کپی برابر اصل تیم فورترسه حتی مود های بازیش battleburn هم یه شکسته بزگه برای 2k چون کپی برابر اصل phaladin با این فرق که اینا ۶۰ دلار پولشه و اونا f2p هست
برین خودتونو از الان واسه بازی lost ark اماده کنید که وقتی بیاد زمین منفجر میشه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ow به نظر من یه شکست بزرگ واسه بلیزارده چون کپی برابر اصل تیم فورترسه حتی مود های بازیش battleburn هم یه شکسته بزگه برای 2k چون کپی برابر اصل phaladin با این فرق که اینا ۶۰ دلار پولشه و اونا f2p هست
شرمنده، نظرت رو برای خودت نگه دار. من که اصلا اهل بازی انلاین نیستم، بتا Overwatch رو بازی کردم رفتم خریدم. کپی کردن و ایده گرفتن چیز جدیدی نیست تو بازی ها. شما هم انگار یادت نمیاد TF2 اولش پولی بود بعد مجانی شد. Paladins رو هم من بازی کردم افتضاح بود.
Lost Ark هم چه ربطی داره به Overwatch الان؟ مثلا اومدی ترول کنی الان؟ ترولر هم ترولر های قدیم.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
ow کلن انلایه
نه داداش ترول نکردم خواستم راهنماییت کنم بعضیا حقشونه ۶۰ دلار بره تو پاچشون
lost ark هم گفتم چون بازی خیلی خفنیه ربطی هم به این ۲تا نداره

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
دوستانی که بازی رو پیش خرید میکنید دقت کنید که از جایی که میخرید بازیتون این رو هم شامل بشه :
Pre-purchase Bonus:
Noire Skin for Widowmaker.
من خودم یکی دو جا خواستم بخرم ولی خب جایزه ی پیش خرید نسخه ی origins رو نداشتن ( که همین اسکین widowmaker هستش )
حواستون به این هم باشه اسکین قشنگیه من عکساشو دیدم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من یه google excel sheet ساختم انلاین، هر کس می تونه بره توش Battle tag خودش رو اضافه کنه و برای بقیه رو ببینه. اینجوری راحت تره هی نمی خواد تو یه پست بگید بعد گم و گور بشه، هر کس جدید میاد هی بپرسه. اینم لینکش:

Overwatch BC players

بلد نیستم زننده تاپیک رو mention کنم یکی این کار رو کنه که این لینک رو بزنه تو پست اول.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: crash000

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
با این قسمت که بازی اصلا ارزش 60 دولار رو نداره کاملا موافقم ، ولی دیگه اینکه بازی شکست کامله و ... رو اصلا قبول ندارم چون بلیز پشت بازیه و به نظرم ساپورتش می کنه به هر صورتی.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
با این قسمت که بازی اصلا ارزش 60 دولار رو نداره کاملا موافقم ، ولی دیگه اینکه بازی شکست کامله و ... رو اصلا قبول ندارم چون بلیز پشت بازیه و به نظرم ساپورتش می کنه به هر صورتی.
بابا بازی 40 تاس، این 60 تا از کجا میارید شما؟!

• Like
Reactions: Masta_killa

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
یه لحظه شک کردک ۴ تا باشه الان رفتم استور سونی دیدم ۶۰ تاس پولش از اونجایی که بلیزارد مطمعنم واسه دی ال سی هاش پولی نمیگیره احتمال داره خودشو بالا بکشه
من همینجا واسه شکست این بازی پس میگیرم معذرت میخوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر