Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
اگر نزنه به سرشون پولی کنن چیزای جدید رو. من در کل خوشم اومده، اونجوری هم خوره بازی نمی کنم خسته شم فوقش روزی 2 3 دست می زنم ولی تا مشکل Widow Maker و Bastion حل نشه پول نمی دم بالا بازی.
بعید می دونم ، از اولم گفتن چندبار که بازی بقیه کارکترها و مپ هاش به صورت مجانی عرضه میشن و در حقیقت هیچ پول اضافه نمی گیرن براش.البته ممکنه مثل بقیه بازیاشون هر دو سال یک بار یک اکسپنشن پک خیلی بزرگ بیارن (جدای Content های مجانی) روی بازی که خوب اونم کاملا میشه توجیه اقتصادی کرد.
بلیز خیلی روی این بازی سرمایه گذاری کرده و خیلیم خرج تبلیغاتش کرده ، در نهایت میشه از همه اینا نتیجه گرفت می خوان بازی رو واقعا برای چند سال بالا نگه دارن.
جدای اون ، در مورد گیم پلی ، به نظرم چندتا گاید و کلیپ می تونه کمکتون کنه ، در ضمن Wido و Genji مخصوصا Gen به راحتی Bastion رو کانتر می کنن.(با ویدو سخته یکم)

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
از وقتی open beta شروع شده خفن نشستم پای بازی....

چقدر خوبه این لامصب.....

یه چیزی هم که هست بازی به نظر من خیلی خوب balance هست تنها هیروی که به نظر من خیلی بعضی چیزاش نا مردیه genji هست و یکم هم mei...

رنج mei یکم کم بشه خوب میشه.... genji هم خدایی خیلی نا مردیه ulti این mcree رو هم میتونه بلاک کنه.... حالا بلاک کردن به کنار اگر ulti رو بلاک کنه بر می گرده خوده mcree رو می کشه ... اینم یکم nerf کنن دیگه میشه نور علی نور خدایی...

هیرویه مورد علاقم هم که کاملا مشخصه برادر mcree هست ...از بچه های با صفای حوزه...

من احتمال 99 درصد یدونه origins edition می گیرم(170 تومن ایناست خودم بخوام 30 پوند گیفت کارت بخرم باهاش نسخه معمولیو از استور بگیرم میشه 170 همین orgins رو از این سایت ایرانیا می گیرم)....

چیزی که یکم نگرانشم طول عمر بازی مثل titanfall نشه دیگه آدم اصلا بی خیالش بشه..... ولی بلیزارد 12 سال اینا روی این بازی بوده بعید میدونم به سرنوشت خیلی بازی های دیگه دچار بشه....

از بتا چیزی نمونده ولی دوستان add کنید یه چنتا مچ با هم بریم....

crash#21684

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mjaz and sadegh93

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
دوستان سلام ، متاسفانه نتونستم بتای آزادش رو بازی کنم
میخوام بازی رو بخرم اما واقعا بین این و battleborn موندم
خواهشا بدون تعصب نظر بدید ... کدوم رو بگیرم ؟ مزیت ها و معایبشون نسبت به همدیگه چیه ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خواهشا بدون تعصب نظر بدید ... کدوم رو بگیرم ؟ مزیت ها و معایبشون نسبت به همدیگه چیه ؟

اینو ببین کاملا بدون تعصبه. کلا من از سبک moba خوشم نمیاد سراغ Battleborn نرفتم، ولی یه چیزی که منفیه اینه که اصلا تعداد بازی کن هاش حداقل رو PC راضی کننده نیس.

==================================================

کسی می خواد تا 24 ام که بازی میاد بیکار نباشه بیاد Paladins، دو تا key واسه بتا دارم کسی خواست بگه.

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad

اینو ببین کاملا بدون تعصبه. کلا من از سبک moba خوشم نمیاد سراغ Battleborn نرفتم، ولی یه چیزی که منفیه اینه که اصلا تعداد بازی کن هاش حداقل رو PC راضی کننده نیس.

==================================================

کسی می خواد تا 24 ام که بازی میاد بیکار نباشه بیاد Paladins، دو تا key واسه بتا دارم کسی خواست بگه.
خیلی ممنون ویدئو رو دیدم کلا بتل بورن رو نشون میده ولی خب اولش میکه مثل این میمونه که شما بگی موتور بخرم یا ماشین
ینی بستگی به نیاز و سلیقه داره
ولی خب خودم هم نظرم روی overwatch هستش چون بالاخره اراده خاص به بلیزارد و این حرفا دیگه ...
من خودم عاشق MOBA هستم و چند سالیه که DOTA2 بازی میکنم
------------------------------
اوور واچ بخش PVE هم داره ?
paladins رو بازی نکردم اما از بازی های Hi Rez من اسمایت رو بازی میکنم فقط

سوال آخر اینکه دوستان بنظرتون میارزه بازی رو origins edition بگیرم ؟ یا وایسم بازی ریلیز شد عادیش رو بگیرم ؟؟؟ آخه من قیمت origins رو دیدم توی سایت 59 یورو بود ولی توی یه سایت ایرانی قیمتش رو زده 175 تومن !!!!!!!!! این که خیلی به صرفه هستش !!!! چجوریه داستانش ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خیلی ممنون ویدئو رو دیدم کلا بتل بورن رو نشون میده ولی خب اولش میکه مثل این میمونه که شما بگی موتور بخرم یا ماشین
ینی بستگی به نیاز و سلیقه داره
ولی خب خودم هم نظرم روی overwatch هستش چون بالاخره اراده خاص به بلیزارد و این حرفا دیگه ...
من خودم عاشق MOBA هستم و چند سالیه که DOTA2 بازی میکنم
------------------------------
اوور واچ بخش PVE هم داره ?
paladins رو بازی نکردم اما از بازی های Hi Rez من اسمایت رو بازی میکنم فقط

سوال آخر اینکه دوستان بنظرتون میارزه بازی رو origins edition بگیرم ؟ یا وایسم بازی ریلیز شد عادیش رو بگیرم ؟؟؟ آخه من قیمت origins رو دیدم توی سایت 59 یورو بود ولی توی یه سایت ایرانی قیمتش رو زده 175 تومن !!!!!!!!! این که خیلی به صرفه هستش !!!! چجوریه داستانش ؟
خیر pve نداره.
اون قیمت هم به خاطر سایت های cdky هست معمولا ارزونتر در میاد.

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
قیمت همین حدود است. با قیمت سایت بلیزارد کاری نداشته باشید اگر دسترسی به خرید از سایت های خارجی مطمئن دارید در حدود ۱۵۰ الی ۱۶۰ فروخته می شود و همان ۲۴ ماهMay تحویل می دهند. Origin Edition هم خریدش منطقی تر است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من BB رو نسخه DE رو خریدم ، ولی توی این مدت که OW آمده بود فقط اینو میزدم !
به نظرم BB برای شما که PVE هم می خواین و MOBA باز هستین می تونه خیلی گزینه بهتری باشه تا OW که فقط PVP هست.
من هنوزم نسبت به خرید بازی دو دلم ، چون علاوه بر چیزایی که توی پست قبلیم گفتم ، بازی خیلی هم مشکلات فنی داره.
به عنوان مثال این دوتا مورد که باسم پیش آمد :
Imgur: The most awesome images on the Internet

اولی مشکل Black Screen که واقعا روی اعصاب بود ، دومی هم مربوط به کارت گرافیکه ، من توی این چند سال فقط توی این بازی برام پیش امده.
مشکلات دیگم مث قطع شدن کانکشن بازی (که بعد پست زدند و گفتن مربوط به دیوایس ریزر) و ... هست
به نظرم بازی توی این حالتی که الان هست با این هیرو روستر و مود و همچنین این مشکلات 59 دولار که هیچ ، 20 دولارم نمی ارزه.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
من BB رو نسخه DE رو خریدم ، ولی توی این مدت که OW آمده بود فقط اینو میزدم !
به نظرم BB برای شما که PVE هم می خواین و MOBA باز هستین می تونه خیلی گزینه بهتری باشه تا OW که فقط PVP هست.
من هنوزم نسبت به خرید بازی دو دلم ، چون علاوه بر چیزایی که توی پست قبلیم گفتم ، بازی خیلی هم مشکلات فنی داره.
به عنوان مثال این دوتا مورد که باسم پیش آمد :

اولی مشکل Black Screen که واقعا روی اعصاب بود ، دومی هم مربوط به کارت گرافیکه ، من توی این چند سال فقط توی این بازی برام پیش امده.
مشکلات دیگم مث قطع شدن کانکشن بازی (که بعد پست زدند و گفتن مربوط به دیوایس ریزر) و ... هست
به نظرم بازی توی این حالتی که الان هست با این هیرو روستر و مود و همچنین این مشکلات 59 دولار که هیچ ، 20 دولارم نمی ارزه.

نه مشکل MOBA نیست من خودم شوتر باز هم هستم و چند سال هم bf3 و cod mw3 , BO2 آنلاین بازی کردم ... زیاد مشکلی هم ندارم اگر موبا نباشه و به شوتر ها نزدیک تر باشه سبکش
آخه بتلبورن نمره هاش خیلی پایین شده و از طرف دیگه هم overwatch دست بلیزرد هستش که اسمشم واسه اینکه بفهمی یه بازی خوبه یا نه کافیه ... قیمت BB با OW که زیاد فرقی نداره حدود 30 تومن فرقشونه ... گیم پلی های BB رو هم دیدم واقعا قشنگ بوده ولی خب از روی ویدئو هم نمیشه فهمید یه بازی خوبه یا بد

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
نه مشکل MOBA نیست من خودم شوتر باز هم هستم و چند سال هم bf3 و cod mw3 , BO2 آنلاین بازی کردم ... زیاد مشکلی هم ندارم اگر موبا نباشه و به شوتر ها نزدیک تر باشه سبکش
آخه بتلبورن نمره هاش خیلی پایین شده و از طرف دیگه هم overwatch دست بلیزرد هستش که اسمشم واسه اینکه بفهمی یه بازی خوبه یا نه کافیه ... قیمت BB با OW که زیاد فرقی نداره حدود 30 تومن فرقشونه ... گیم پلی های BB رو هم دیدم واقعا قشنگ بوده ولی خب از روی ویدئو هم نمیشه فهمید یه بازی خوبه یا بد
هیچکدوم از این دوتا بازی Moba نیستن ، فقط BB یکم شبیه Moba هست.به این سبک که تازه آمده میگن Hero Shooter.من به این دلیل میگم برای شما BB به نظرم بهتره چون هم PVE داره هم PVP و هم پروسه Lvl Up ! در صورتی که OW یک بازی کاملا PVP هستش که همش بر میگرده به Skill خوده پلیر ، هیچ Lvl Up و پیشرفتی نداره.حتی PVE هم نداره.البته من اینارو عیب نمی دونم ، فقط دارم میگم این چیه اون چیه.
می تونین چندتا ویدیو از هر بازی ببینین ، و بعد برای خرید برید ، ولی در هر صورت هردوتا بازی خوبی ها و بدیای خودشونو دارن و حتی می تونین جفتشونم بخرین.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
هیچکدوم از این دوتا بازی Moba نیستن ، فقط BB یکم شبیه Moba هست.به این سبک که تازه آمده میگن Hero Shooter.من به این دلیل میگم برای شما BB به نظرم بهتره چون هم PVE داره هم PVP و هم پروسه Lvl Up ! در صورتی که OW یک بازی کاملا PVP هستش که همش بر میگرده به Skill خوده پلیر ، هیچ Lvl Up و پیشرفتی نداره.حتی PVE هم نداره.البته من اینارو عیب نمی دونم ، فقط دارم میگم این چیه اون چیه.
می تونین چندتا ویدیو از هر بازی ببینین ، و بعد برای خرید برید ، ولی در هر صورت هردوتا بازی خوبی ها و بدیای خودشونو دارن و حتی می تونین جفتشونم بخرین.
ممنون از راهنماییتون بله منظورتون رو کامل متوجه شدم ولی خب راستش stats بتلبورن توی استیم آدم رو نا امید میکنه
خیییییییییییلی کم پلیر داره لا اقل روی PC که اینجوریه ...و اینکه من خیلی نظرات و اینا خوندم تعداد خیلی زیادی گفتن OW بهتره و راستش بازی ای که خلوت باشه هم اصلا حال نمیده
همونطور که میبینید هر بازی جدیدی میاد براش یه تاپیک میزنن اما BB هنوز تاپیک هم نداره تو بازیسنتر ... یعنی کسی اونقدر شیفته ش نشده که بخواد براش تاپیک بزنه و پلیرا جمع بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر