Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من امروز بعد یه ماه بازی دانلود کردم دوباره و یه بار رفتم qp. تیم حریف هم این ساپورت جدید رو داشت,اولش فکر میکردم رفتم سرور کاستوم که hp رو چند برابر کردن بعدش فهمیدم تو خواب نیستم و این هیرو اصن تو 1v1 نمیشه کشتش :| حتی نیاز به ایم هم نداره که بگیم بخاطر تفاوت اسکیل بوده.
کلا مسخره بازیه
هنوز هیرو های قبلی بالانس نبودن اینم اضافه کردن که فوق العاده شده
با شیلد اتک میده دمیجش زیاده stun هم که میکنه بعدش یه ضربه میزنه و تمام
رنج سلاحشم خیلی زیاده تحت هیچ شرایطی نمیشه از دستش در رفت حداقل سرعت خود کاراکترو کم میکردن مثل اسب نیوفته دنبال آدم
الان یه آپدیت میدن انقدر نرف میشه که هر تیمی برش داره میبازه
باز یکی دیگه میدن op میکننش

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
کلا مسخره بازیه
هنوز هیرو های قبلی بالانس نبودن اینم اضافه کردن که فوق العاده شده
با شیلد اتک میده دمیجش زیاده stun هم که میکنه بعدش یه ضربه میزنه و تمام
رنج سلاحشم خیلی زیاده تحت هیچ شرایطی نمیشه از دستش در رفت حداقل سرعت خود کاراکترو کم میکردن مثل اسب نیوفته دنبال آدم
الان یه آپدیت میدن انقدر نرف میشه که هر تیمی برش داره میبازه
باز یکی دیگه میدن op میکننش
sombra که تقریباً فک کنم 15 ماه بعد انتشارش وقت کردن بالانسش کنن. حالا فعلاً درخواست فیکس کردن مشکلات هیروی جدید جسارت بزرگی به اکتیویژن محسوب میشه و لوت باکس و اسکین های event در اولویت های سازنده هست.
فقط منتظر سیزن بعدی بازی هستم ببینم چه گندی بالا میاره اکتیویژن با اضافه شدن این هیرو به بخش comp بازی .

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بخاطر اعتراض به op بودن هیروی جدید بن هم می کنن .
0dng_capture.png
و البته نه توی پیغامی که به ساپورت بازی دادم از هیچ کلمه توهین آمیزی استفاده نکردم. احتمالاً چون من دیر رسیدم واسه اعتراض و بقیه از قبل اعتراضاشون رو کرده بودن, گفتن تو یکی دیگه بشین *** بخور :))

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
Twitch دیده OWL سود نداره بلیزارد رو مجبور کردن یه چیزی سر هم کنه که قابلیت های ساده مثل دیدن POV بازیکنا و 4 تا مصاحبه اضافه رو به قیمت 30 دلار به ملت بفروشن :))

بله دوستان، اینه وضع بازی ای که گور TF2 رو کنده :))

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بله ۱۴ گیگ :D
کامپتتیو ۶ شیش الیمینیتشن‌ هم یه مودیه که از لور فلش بک ها جداست انگار
این فیک بود عکسش :D
چیز جدید مود ریتریبویشنه با مپش و اسکین ها، این چطوری شد ۱۴ گیگ من نمیدونم :D خود ریتریبیوشن رو دیشب یه دست رفتم یه مقدار کوتاه بود ولی مپش خوب بود که بعد از اونت مپ بعدیه که قراره اضافه بشه.

این چند وقت چقد بلیز بن میکنه :D تو ۱ ماه اخیر ۵ بار برام پیام فرستادن که از ریپورتینگتون ممنونیم و لطفا ادامه بدید، یکی بن یا سوپند شد :D قبلش اصلا این پیامه رو ندیده بودم کلا :D

• Like
Reactions: Moriarty

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
قابلیت scatter هانزو رو باف کردن :|:))
cool downش از 10ثانیه شده 8 ثانیه.
خیلیم بی سروصدا :D

من اچیومنت اکسپرت رو گرفتم ولی لجندری دیگه خیلی تخیلیه :D هر دفعه هم دیالوگای جدید داره، آخرین دفعه داشت مویرا با مکری در مورد مسکرید پارتی صحبت میکرد و ریپر باورش نمیشد مویرا حال نمیکنه و حوصلش سر میره :D یا مثلا مکری از شغل کاورش هم اخراج شد سریعا :D

• Like
Reactions: Moriarty

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
کامپتتیو الیمینشن ۶ به ۶ اومد بالاخره.
من یه دست رفتم باختم، کلا از اول هم تو ارکید تو این ورسس ها استعداد نداشتم :D خوراک رینبو ۶ بازهاست :D

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بچه ها اگه اورواچ رو تنهایی بازی کنیم خسته کننده نمیشه؟
نه اما خُب با رفیقای خودت همیشه تو هر بازی بهتره (به شرط اینکه ضعیفتر خودت نباشن :D).
به اینم بستگی داره که چه هیرویی برمیداری, بعضیا نیاز به هماهنگی تیمی دارن , بعضیا خود مختارن.

• Like
Reactions: mahan.bs

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
قابلیت scatter هانزو رو باف کردن :|:))
cool downش از 10ثانیه شده 8 ثانیه.
هانزو اشتباهی باف شده. قرار بوده scatter رو با یه قابلیت دیگه جایگزین کنن که cooldown ـش 8 ثانیه هست ولی این بخش از rework رو توی بازی جا گذاشتن :))
گفتن دست نمیزنن بهش چون rework کامل هانزو به زودی قراره بیاد :D
Hanzo's Scatter Arrow's accidental buff

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر