Multi Platform Overwatch 2

سازنده
Blizzard
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Blizzard
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من وارد میکنم میگه درست وارد کن
طور خاصی داره وارد کردنش؟
والا یادم نیست چطوری بود ولی قانون کلی شماره موبایل اینه که وقتی کد کشور میزنی نباید صفر بزنی دیگه شاید بخاطر این گیر میده

• Like
Reactions: SleepyTurtel

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
اقا سلام
ببخشید کسی میدونه این شناسایی اکانت توی battle.net چطوری انجام میشه؟
الان وارد بازی نمیشه میگه تا این بارکد و اسکن کنی یا خودت دستی بزنی تو سایت بعد که بارکد و اسکن میکنم
صفحه بتل نت ارور ۴۰۳ میده و با هر وی پی انی هم تست میکنم جواب نمیده
تورو خدا کسی میدونه کمک کنه
ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
تمام این چیز هایی که می‌گید درسته
و تمام چیز هایی که گفتید مختص بلیزارد نیست، کل صنعت گیم الان همینه.
مثلا counter strike الان ۲ش داره میاد چه فرقی با قبل کرده؟ یه سری تغییرات گرافیکی داشته. همه گیما همین شدن
من نمیگم خوبه اینجوری
بله منم صنعت گیم سال ۲۰۰۷ رو بیشتر دوس داشتم ولی اون زمان گذشته الان هیچ چیزی شبیه اون موقع نیست که بلیزارد شبیه اون موقع باشه. بتل پس آوردن همه آوردن، اسکین پولی تو تمام گیما هست من متوجه نمیشم فرق اورواچ چیه. فرق بلیزارد و اورواچ رو با بقیه گیمای بزرگ آنلاین متوجه نمیشم.
خب شاید چون ماها که بازی میکنیم بدلایل مختلف بخش خریدهای درون برنامه ای رو به کل نادیده میگیریم و خیلی مسائل رو از نزدیک درک نمیکنیم.
فرق اورواچ 2 با کانتر ، دوتا 2 و... تو همین مسئلست که ساختاربندی کل بازی حول این خریدها چیده شده.
هدف این نبوده که اول یک بازی فان و سرگرم کننده بسازیم و بعد به این فکر کنیم که حالا چطور ازش درآمد زایی کنیم.
از اول یک سیستم درآمد زایی جدید طراحی شد و اورواچ 1 رو زدن ترکوندن و ذوبش کردن تو این ساختار جدید.

انگاری یک بازی f2play کره ای یا از این گاچاهای آنلاینه.
اینم مشکلی نبود اگه این نسخه اول بازی بود ولی اینکه نسخه اول رو بگیری و ساختارش رو عوض کنی و این حجم از خریدهای درون برنامه ای رو به بدترین شکل بچپونی تو بازی واقعا دهن کجی به پلیرهای قدیمی تر بود.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
زمانی که ایلان ماسک با امبر هرد تو رابطه بود، ازش خواست که براش cosplay شخصیت Mercy بشه.
یه «عجب گیری افتادم» خاصی تو قیافه‌ش هست:

View attachment 309109
حالا نمیدونم چجوری این قضیه فاش شده ولی اولین برداشتی که ب ذهنم رسید اینه که عمدی اینو پخش کردن
ینی نشستن باهم فکر کردن چجوری تصویر امبر هرد رو یه ذره هم که شده مثبت کنن تو ذهن مردم
ازین شگرد های پوپولیستی و اینا :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
  • Smile
Reactions: AhmadGr and Red Sox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر