Multi Platform Overwatch 2

سازنده
Blizzard
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Blizzard
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
خوب اینجا جا داره یـ تبیرک به همون اکتی بگم که این موارد رو برا شما کرده نرمال ! کمپانی ها مفت خور هم دقیقا همین رو میخوان ! نه عزیز من اگه بازی واقعا این چیزی باشه که گفتن 60 دلار نمیارزه تهش یـ اکسپنشن 30 دلاری هستش با چند تا مود جدید اینی که یـ کماپنی شکر میخوره دلیل نمیشه که دوباره شکر خورد بگیم اشکال نداره !!
منم حمایت نکردم از این کارشون فقط به واقعیت ها اشاره کردم. اتفاقا ۶۰ دلارو من هم به سختی در میارم و از خدامه کمپانی هایی مثل CDPR و Techland با اون دی ال سی های خفنشون سایه اشون مستدام باشه و بتونن بر کمپانی های شیردوشی مثل اکتیویژن ارجحیت پیدا کنن توی بازار

اینی که یه کمپانی شکر خورد رو هم شما نمیتونی بری رو در رو بهش بگی! فقط با نخریدن و حمایت نکردن بازیش میتونی حرفتو به کرسی بنشونی. حالا یه عده دوست دارن بخرن اون دیگه بحثش جداس و به هیچکس جز همون شخص مربوط نمیشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,190
نام
∂αнмα
حالا یه عده دوست دارن بخرن اون دیگه بحثش جداس و به هیچکس جز همون شخص مربوط نمیشه
تو ایران هم میگن نرید پراید بخرید ولی ... حالا اینم دقیقا همون بحث متاسفانه شما میگی نه بغلی میخره خوب چرا من نخرم اون یکی هم حرف شما میزنه و الی آخر شما میخواید کمپانی ها آدم بشن به بغل دستید برو بگو نخره اونم بره به بغل دستیش بگه و الی آخر ولی خوب بجاش میگی نه میرم بخرم روزی هم میرسه یـ جوری قیمت بندی میکنه صدای همه در میاد بعد شما باهاش هم صدا میشی اصلا نه انگار هم تو پروسه این قضیه خود شما با خریدن بازی تو فلان دوره مقصر بودی فحش رو میدادی به ناشر ولی میگفتی جهنم و ضررش عاشق بازی هستم باید تهیش کنم ....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
از نظر من حرکت درستی زدن در راستای ادامه دادن برای بازی تو یه بازه ی 4 ساله

تنها چیزی که مهمه الان اینه که بخش PvE و سینگل و موارد دیگه که اضافه شده، چقدر زیادن که متقاعد کنن پلیرها رو که شیفت کنن... تنها چیزی که مشخصه اینه که این شیفت میتونه خیلی آروم رخ بده.. بلیزارد انگار اصلا عجله ای نداره و یقه کسی رو نگرفته

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
عجب تریلر سینماتیک خفنی :astonished:

بازی کاملاً مستقله. اینکه در قالب یه بروزرسانی باشه و اینا کشکه کلاً
اما پلیرهای نسخه اول میتونن از تمام هیروها و مپ های جدید overwatch 2 استفاده کنن
اگر هم خواستن نسخه جدید رو بخرن میتونن تمام اسکین ها و آیتم هایی که قبلاً به دست اوردن رو بیارن تو بازی جدید

قبول دارم واقعاً سخته واسه ما که بخواییم 60 دلار بخریم اینو
اما وقتی میبینم اکتیویژن میاد Black ops 4 رو به چندتا مپ قدیمی که بروزرسانی شدن و دقیقاً همون کاراکتر ها و هم هسته گیمپلی Black ops 3 رو داره، بلیزارد هم پیش خودش فکر میکنه چرا ما این کارو نکنیم؟
اصن لازم نیس اشاره کنم 60 دلار واسه ما مشقته، واسه اونا حقوق یک نصف روز کارگره :)
از این حرفای مفت نیست نمیدونم مشقت و اینا.. بلیزارد همچین گذشته ای نداره بخواد بعد از دو سه سال یه بازی که پتانسیل داره رو بیخیاله حالا شرفش میره خواهیم دید..

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
عجب تریلر سینماتیک خفنی :astonished:

بازی کاملاً مستقله. اینکه در قالب یه بروزرسانی باشه و اینا کشکه کلاً
اما پلیرهای نسخه اول میتونن از تمام هیروها و مپ های جدید overwatch 2 استفاده کنن
اگر هم خواستن نسخه جدید رو بخرن میتونن تمام اسکین ها و آیتم هایی که قبلاً به دست اوردن رو بیارن تو بازی جدید

قبول دارم واقعاً سخته واسه ما که بخواییم 60 دلار بخریم اینو
اما وقتی میبینم اکتیویژن میاد Black ops 4 رو به چندتا مپ قدیمی که بروزرسانی شدن و دقیقاً همون کاراکتر ها و هم هسته گیمپلی Black ops 3 رو داره، بلیزارد هم پیش خودش فکر میکنه چرا ما این کارو نکنیم؟
اصن لازم نیس اشاره کنم 60 دلار واسه ما مشقته، واسه اونا حقوق یک نصف روز کارگره :)
خب مسئله اینه بلیزارد مسیرش با اکتیویژن یکی نیست (هرچند ادغام شدن) ولی مثل اکتیویژن هرسال بازیاشو نمیدوشه
اگه یه نسخه جدا باشه عجیب نیست چون نسخه اول بجز لوت باکس چیزی نداشت که بخوان با آپدیت نگه داشتنش پول دربیارن ولی میتونستن مثل فورتنایت بتل پس اضافه کنن یا مثل رینبو هیروهای جدیدو پولی کنن که با پول داخل بازی هم بشه باز کرد
درکل اگه شرکت دیگه‌ای بود با توجه به نسخه اول اصلا شک نمیکردم که یه بازی کاملا جدا باشه ولی اینجا حرف بلیزارده... به شخصه با اینکه نسخه اولو زمان لانچ گرفتم عمرا برای این نسخه 60 دلار بدم همون نسخه اولم پشتیبانیش اصلا جالب نبود یوبیسافتی که مخصوصا اون موقع به پول دوستی معروف شده بود پشتیبانی خیلی بهتری برای رینبو ارائه کرده تا حالا

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,511
نام
Nightwing
نسخه اول عالی بود خداییش:D ساعت ها هممون رو سرگرم کرد
و در رابطه با نسخه دوم خیلی خیلی بعیده که آپدیت باشه! چون این عدد لعنتی ۲ گذاشتن بغلش! واقعا امیدوارم همه چیزش جدید شده باشه

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
تو ایران هم میگن نرید پراید بخرید ولی ... حالا اینم دقیقا همون بحث متاسفانه شما میگی نه بغلی میخره خوب چرا من نخرم اون یکی هم حرف شما میزنه و الی آخر شما میخواید کمپانی ها آدم بشن به بغل دستید برو بگو نخره اونم بره به بغل دستیش بگه و الی آخر ولی خوب بجاش میگی نه میرم بخرم روزی هم میرسه یـ جوری قیمت بندی میکنه صدای همه در میاد بعد شما باهاش هم صدا میشی اصلا نه انگار هم تو پروسه این قضیه خود شما با خریدن بازی تو فلان دوره مقصر بودی فحش رو میدادی به ناشر ولی میگفتی جهنم و ضررش عاشق بازی هستم باید تهیش کنم ....
این من نیستم که برای بغل دستیم تعیین تکلیف کنم چی بخر چی نخر. اینقدر تکنولوژی گسترده شده و نقد و بررسی وسایل و لوازم مختلف هم فراوونه هر فردی خودش میتونه تصمیم بگیره. دغدغتون هم کاملاً منطقیه بعضی کمپانی ها سر بعضی بازی ها دیگه شورشو در آوردن اما بازهم ما نمی تونیم برای سلیقه و نیازهای میلیون ها نفر نظر خودمون رو تحمیل کنیم. یه نفر عاشق بازی Ghost Recon Break Point و در مقابل من ازش متنفرم، با در نظر گرفتن تمام ضعف هایی که بازی داره باز اون عاشقشه. باطنم به من میگه این نفرو از خرید منصرف کن تا ضرر نکنه، اما معقولش اینه که شاید من دارم با پافشاری اونو از یکی از بازی های مورد علاقه اش دور میکنم
این معادله اونقدر ساده اس که نیاز به هیچ مجادله ای نداره.
بلیزارد هم همیشه نشون داده بهترین تجربه پلیر از بازی واسش ملاک بوده و نمک نشناس نیست و همین حالا هم سر این بازی هیچ فشاری نیاورده به بازیکن واسه آپگرید و هنوز حتی قیمتی هم اعلام نکرده که ما بخواییم راضی باشیم یا ناراضی!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,190
نام
∂αнмα
نسخه اول عالی بود خداییش:D ساعت ها هممون رو سرگرم کرد
و در رابطه با نسخه دوم خیلی خیلی بعیده که آپدیت باشه! چون این عدد لعنتی ۲ گذاشتن بغلش! واقعا امیدوارم همه چیزش جدید شده باشه
اون عدد 2 رو گذاشتن که شما رو ترقیب کنه ولی در عمل به نظر میاد یـ ری اسکین از شخصیت های اصلی + سه تا مد جدید هستش ! حالا قضیه اینجا جالبه که فقط مود های جدید مختص نسخه دوم هستن مپ های جدید و هیرو های جدید بین دوتا نسخه مشترک هستن خود همین نشون میده بازی اکسپنشن که در قالب نسخه جدید میخوان کم کم پلیر ها رو مجاب کنن بیان سمتش ....

• Like
Reactions: Destro

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
"Overwatch 2 " چون دو داره ، یک شماره جدا و مستقله و به نظرم این یعنی 60 دلاری خواهد بود !

WoW که تقریبا هر دوسال یک EP جدید براش میاد با قیمت 50 دلاری عرضه میشه ، EP های قبلی 60 دلاری بودن حتی ... خلاصه به نظرم همون 50/60 خواهد بود.هر چند به نظر خودمم خیلی زیاده این مبلغ چون یه Re-Skin با چندتا PvE همچین قیمتی نباید داشته باشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
اگه موارد جدید رو به عنوان dlc پونزده ، بیست دلاری میدادن من کاملا استقبال می‌کردم! ولی شصت دلار نمیشه داد برای یه بخش داستانی و گرافیکی که تفاوت چندانی نکرده ، تازه از ظاهر جدید کارکتر ها هم حال نکردم ، تریسر قیافش و اندامش خیلی پسرونه شده!

ولی خب برای کسایی که نسخه اول رو ندارن یه انتخاب عالیه ! ارزشش رو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر