Outfit مایکل جکسون در Battlefield Heroes

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير

media

کاراکترهای Royal Army قادر هستند که لباس هایی از مایکل جکسون مانند لباس او در Smooth Criminal و در کاراکترهای National Army قادر خواهند بود لباس هایی مانند لباس او در Bad را بپوشند.
گویا این Outfit هم مجانی است.
منبع

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
من امروز بعد از 2 هفته تلاش موفق به انجام این بازی نسخه ی Beta ــش شدم . اونطور که انتظار میرفت نبود اما جذابیت خاص خودشو داشت اما بعد از یکم بازی کردن یه روند خسته کننده ای به آدم میداد که خب خیلیش بخاطر هفت خان دوم رستم برای جوین شدن توی یک سرور بود . یکی از بزرگترین مشکلاتش نداشتن لابی بود ! خودش یه سرور سرچ میکرد و جوینش میشدی . ولی خب یه جورایی هم تو بازی یه تفاوت های چشم گیری بین کماندو و سرباز بود که زیاد جالب نیست و بهتره که کمی اصلاحش کنند . در مورد Out Fit مایکل جکسون هم بگم که شک دارم این Out Fit مجانی باشه ! اگه هم باشه حتما Level بالایی باید داشته باشیم .. !

ویرایش :
همین الان این Out Fit رو توی بازی تن یکی از بازی کنا دیدم عکس هم گرفتم اما متاسفانه Print Screen ساپورت نمیکرد ایکس فایر هم نمی تونست عکس بگیره حالا چراشو دیگه نمیدونم !

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
چم دونم من از امروز صبح دارم بازی میکنم هر چیزی که میخوام بگیرم پولیست ! برای همین گفتم شک دارم :)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این مایکل همیشه برای مردم سود داشته-نگاه کنید،حتی وقتی میمیره هم لباساش رو مجانی تن کاراکتر ها میکنند:love:
مایکل دلمون برات تنگ شده-:(:((

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
[FONT=&quot]20[/FONT][FONT=&quot]سال بود که مایکل رو ندیده بودیم .حالا که خیلی دیره باید تو یه بازی ببینیمش[/FONT][FONT=&quot]:(([/FONT]

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
یعنی تو بازی سنتر کسی نیست که اهل این بازی باشه؟؟؟!
تاپیک برای صحبت در مورد این بازی زدم......
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=733794#post733794
چم دونم من از امروز صبح دارم بازی میکنم هر چیزی که میخوام بگیرم پولیست ! برای همین گفتم شک دارم
اگر lEVEL بالا ببری و vp جمع کنی میتونی بدون پول لباس بخری......
برای لباس مایکل جکسون همون lEVEL 1 هم باشی با 880 vP اولیه میتونی به وسایلت اضافه کنی........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر