Ori and the Blind Forest | Xbox One

مایکروسافت امروز در جریان کنفرانس E3 بازی پلتفرم 2 بعدی Ori and the Blind Forest را برای کنسول Xbox One معرفی کرد. بازی توسط استودیو Moon در حال ساخت است. در تریلر بازی موجودی شبح مانند که به انجام حرکات پلتفرمینگ مشغول بود به همراه دوست او که یک دیو نقاب دار بود، به نمایش در آمد.

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بازی برای مایکروسافت انحصاری زمانی هست یا نه فقط میشه بر روی پلتفرم های مایکروسافت (XBOX ONE,XBOX360 & Windows) بازیش کرد ؟!؟!؟ :-/
آیپی از آن مایکروسافته, بازی رو داره مایکروسافت میسازه و ناشر مایکروسافته, ایده برای Moon هست:d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Fan Art
sigh.gif

AchyTunic

کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan

AchyTunic

کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
Now we’ve got more insight into the story, and it really might make grown men cry
دیر متوجه این موضوع شده، من توی همون تریلر E3 اونجایی که موجود سیاه میمیره و دستش میفته پایین (مخصوصا با اون موسیقی فوق العاده ش) بغض گلومو گرفت. :(
صحنه ی نورهای سفید بعدش و هماهنگیش با مچ بند افراد داخل سالن هم که دیگه یه چیزه Sensational ـی بود.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دیر متوجه این موضوع شده، من توی همون تریلر E3 اونجایی که موجود سیاه میمیره و دستش میفته پایین (مخصوصا با اون موسیقی فوق العاده ش) بغض گلومو گرفت. :(
صحنه ی نورهای سفید بعدش و هماهنگیش با مچ بند افراد داخل سالن هم که دیگه یه چیزه Sensational ـی بود.

والا چیزی که من از طراحی بازی فهمیدن و ارتی که توی طراحی بازی بوده یه محیط حزن ناکی رو به آدم القا می کنه حتی همون تریلر اول اگه اون صحنه رو هم نشون نمی داد فک کنم همه متوجهش میشدن.
منتها طبق پیش نمایش یوروگیمر و بقیه سایتا این بازی علاوه بر داستان زیبا و طراحی قشنگی که داره گیم پلی بازی هم خیلی خوب هست و بسیار چلنجینگکه خوب این خودش می تونه یه نشونه باشه که شاید امسال Ori مثل Journey بشه تو 2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر