Ono : دوست دارم Street Fighter نسل بعد بسازیم

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
20110412streetfighter.jpg

سازنده ی Street Fighter آقای Yoshinori Ono اظهار داشت که دوست دارد بازی های بیشتر در سری Street Fighter ببیند، و حتی نسخه های جدیدی برای نسل بعد بسازد. اما به هر حال این کار هزینه دارد. در مصاحبه ای که Ono با سایت 4gamer داشته اند، بیان کردند که نمی خواهند سری اصلی Street Fighter با شماره ی چهار متوقف شود.

"واقعی بگم، ساخت عنوانی برای کنسول های نسل بعد نیازمند تعداد زیاد کارکنان و جمع زیادی پول است. موضوع پول به کسان دیگر نیز مربوط میشود، زیرا نیاز به سرمایه گذاری روی کنسول جدید،بازی و Arcade Stick است."

همیشه امکان ساخت بازی جدید است، اما Free-to-Play کردن آن مثل سازندگان Tekken Revolution ، Dead or Alive 5 Ultimate و Killer Instinct یکی از ایده هاست، در حالی که Ono فکر میکند ایده ی بزرگی است، اما متعقد است که کمپانی باید قادر به جبران هزینه ها نیز باشید.

" اگر شما به بازی های مبارزه به عنوان یک ورزش رقابتی نگاه کنید، شاید کسی بگوید که بازیکن بیشتر، بهتر. F2P شدن باعث پایین آوردن نیاز به پول برای شروع میشود، که من اعتقاد دارم، این یکی از قسمت های ایده آلش است. روی دست دیگر، دانستن اینکه شرکت توانایی بازگردانی هزینه ی ساخت را دارد، چیزی است که من در حال حاضر جوابش رو نمی بینم. همچنین بعد از این که من دیدم Harada (تهیه کننده ی سری Tekken ) وHayashi (تهیه کننده ی سری Dead or Alive ) چه چقدر خوب از پس این کار برآمدند، دوست دارم بیشتر از این به F2P فکر کنم."

" برای بازی های مبارزه ای، ما همیشه به پیدا کردن چیزی که بتوان با پول دادن به بدست آورد، فکر میکنیم. اگر بتوانیم آن را پیدا کنیم ، من اعتقاد دارم که چیز ها به آرامی پیش خواهد رفت."

Ono همچنین گفت که یکی از راه هایی که کپکام این روش را تست کرده است، عرضه ی Gem ها برای Street Fighter X Tekken بوده است. آخرین بازی از سری Street Fighter با نام Ultra Street Fighter 4 که پنج کرتر جدید به Super Street Fighter 4: Arcade Edition اضافه میکند، بصورت جداگانه برای PC ، PS3 و Xbox360 در سال دیگر عرضه میشود.

منبع

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
‌Best Fighting Ever
هرچقدرم طرفدارای مورتال کامبت بیان بگن من باز یه تار موی استریت فایترو با هیچ بازی فایتینگی عوض نمیکنم....!
ایشالله تو نسل بعد با وضوح و افکت های زیباتری ببینیمش

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
استریت فایتر رو این ویدئوهای مسابقاتش رو ببینید می‎فهمید چقدر خداست :d
خودم که نمی‎تونم بازی کنم، خیلی خیلی سخته بعضی کمبوها. ولی دیدنش هم صفا داره.

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
استریت فایتر رو این ویدئوهای مسابقاتش رو ببینید می‎فهمید چقدر خداست :d
خودم که نمی‎تونم بازی کنم، خیلی خیلی سخته بعضی کمبوها. ولی دیدنش هم صفا داره.

والا من حدود 190 دقیقه مسابقات رو دانلود کردم اما دریغ از یه Combo ـه لذت بخش یا طولانی !
همگی خیلی بی مزه لوس بچه گانه و خیلی هم کوتاه !

توی بازیهای دیگه با Combo میشه 70 درصد خون طرف رو برد اما اینجا ...
در کل ممنون میشم یکی از اون Combo های لذت بخش رو بزاری ما هم ببینیم !!!

من همون SF 30 سال پیش رو به اینا ترجیح میدم
همونی که مال میکرو خدا بیامرز بود

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
والا من حدود 190 دققه مسابقا رو دانلود کردم اما درغ از یه Combo ـه لذت بخش یا طولانی !
همگی خیلی بی مزه لوس بچه گانه و خیلی هم کوتاه !

توی بازیهای دیگه با Combo میشه 70 درصد خون طرف رو برد اما اینجا ...
در کل ممنون میشم یکی از اون Combo های لذت بخش رو بزاری ما هم ببینیم !!!

من همون SF 30 سال پیش رو به اینا ترجیح میدم
همونی که مال میکرو خدا بیامرز بود
بر خلاف تمام بازی های فایتینگ، توی SF کمبو زدن به هیچ دردت نمیخوره بلکه باید مبارزه کردن رو درک کنی. لزومه زدن کمبوی طولانی داشتن یه Energy Bar بینهایته. توی بازی های فایتینگ فقط SF و Tekken سرآمدن و بقیه کیلومترها باهاشون فاصله دارن.
بچه گانه؟ آره این کلمه رو اونایی که نمیتونن کمبوهای SF رو بزنن زیاد میگن:)

اما اینم یه نمونه از کمبوهای لذت بخش، طولانی و صدالبته بزرگسالانه! فقط اگر بتونی تعداد کنسلینگ هایی که توی این ویدئو به کار رفته رو بهم بگی ممنونت میشم:
Super Street Fighter 4 - Activate! - A Juri Combo Video

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,274
Justice.@
شما کلا تعریفت از کمبو یه چیزه دیگه ای هستش
سیستم SF با بازیهایی مثل Tekken , Mortal Kombat و از این سبک ها خیلی فرق داره
در ضمن کدوم SFیی روی میکرو اومده بوده که شما ازش نام بردی ؟
اولین ورود SF برا کنسولهای نینتندو ، بازی SFII برای SNES بوده که مطمئنم شما از اونم خوشتون نمیاد چون همون سبک و سیاق بقیه SFها رو داره ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
دسته 360 ؟ فایتنیگ ؟ پاکش کن. :d:|

امیدوارم با کنترلر جدید تو نسل بعد بتونیم از سبک فایتینگ نیز لذت ببریم.
اتفاقا دسته 360 خوراک SF بود. خیلی از کمبوهاش باید آنالوگ رو چند دور بچرخونی، چیزی که با D-pad (هر D-padـی) تقریبا غیرممکنه:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اتفاقا دسته 360 خوراک SF بود. خیلی از کمبوهاش باید آنالوگ رو چند دور بچرخونی، چیزی که با D-pad (هر D-padـی) تقریبا غیرممکنه:D
آره آنالوگش خوبه, منتها اون کمبو هایی که نباید زیاد بچرخونی قشنگ دهن ِ گرامی سرویسه:|

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
بر خلاف تمام بازی های فایتینگ، توی SF کمبو زدن به هیچ دردت نمیخوره بلکه باید مبارزه کردن رو درک کنی. لزومه زدن کمبوی طولانی داشتن یه Energy Bar بینهایته. توی بازی های فایتینگ فقط SF و Tekken سرآمدن و بقیه کیلومترها باهاشون فاصله دارن.
بچه گانه؟ آره این کلمه رو اونایی که نمیتونن کمبوهای SF رو بزنن زیاد میگن:)

اما اینم یه نمونه از کمبوهای لذت بخش، طولانی و صدالبته بزرگسالانه! فقط اگر بتونی تعداد کنسلینگ هایی که توی این ویدئو به کار رفته رو بهم بگی ممنونت میشم:
Super Street Fighter 4 - Activate! - A Juri Combo Video

نمیدونم من که توی این ویدئو کلا 3 -4 تا بیشتر حرکت ندیدم !
و کوچکترین جذابیتی نداشت :)
میدونم زدن همون چند حرکت هم خیلی سخت ـه چون خودم بارها امتحان کردم و نتونستم بیشتر از چند ضرب بزنم
اما شما همون ویدئوهای اموزشی که کاربر LeonSM از Kombat رو گذاشته ببین ! ادم لذت میبره یعنی حرکات جوری هست که خودت دوست داری بری سمتش و یاد بگیری
اما اینجا اینقدر حرکات خشک و رنگارنگ ( کل صفحه فقط رنگی میشه :d ) هست که ادم رقبت نمیکنه حتی بره تمرین کنه یاد بگیره !

Justice.@
شما کلا تعریفت از کمبو یه چیزه دیگه ای هستش
سیستم SF با بازیهایی مثل Tekken , Mortal Kombat و از این سبک ها خیلی فرق داره
در ضمن کدوم SFیی روی میکرو اومده بوده که شما ازش نام بردی ؟
اولین ورود SF برا کنسولهای نینتندو ، بازی SFII برای SNES بوده که مطمئنم شما از اونم خوشتون نمیاد چون همون سبک و سیاق بقیه SFها رو داره ...

بنده همونی رو میگم که مال snes بود و کارکترهاشم همینا بودن (اون سبزه هم بومرنگ میزد :d )

به هر حال مطمئنا دانش من در سبک فایتینگ پایین هست چون از مسابقات و امتیازات معلومه که SF بهترین فایتینگ در این نسل ـه :)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
واقعا دارم به حرف های کلیفی میرسم بازی ها یا free 2 play میشن یا پر از DLC
امیدوارم این معضل قیمت بازی درست بشه و الا کلا بازی ها اینجوری میشه

امیدوارم یک SF خوب بدون گرافیک سل شید ببینم از گرافیک 4 خوشم نیومد خوب :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر