Okami

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
با سلام ،
من پيشنهاد مي كنم بازي Okami را بازي كنيد جزء 20 بازي برتر امسال شده تا الان البته .
من خودم 70 تا 80% بازي تمام كردم اگر كسي جايي را گير كرده بود بگه تا كمكش كنم تا جاي كه بَلد بودم.

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
بین بازیهای خاص ico و ادامه اون shadow of golossus حرف اولو میزنن ولی میشه بگید ورژن بازی به کدوم زبان هست شاید خریدیم و نظرمون عوض شد!

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
بین بازیهای خاص ico و ادامه اون shadow of golossus حرف اولو میزنن ولی میشه بگید ورژن بازی به کدوم زبان هست شاید خریدیم و نظرمون عوض شد!

Shadow Of Colossus و Ico هردو بازی های جالبی بودن ولی داستان خاصی نداشتن البته رابته داستانی بینشون خیلی جالب بود ولی Okami جدا از گیم پلی عالی داستان قویی هم داره که اگه کاملا متوجش بشین عاشق بازی می شین مخصوصا که بازی طولانی هم هست (این بازی از gamespot امتیاز 9 گرفته نمی دونم چرا کسی اینجا بهش توجه نمی کنه).

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
من اوايل عرضه اين بازی نسخه ژاپنی بازی را گرفتم که تا يک جاهايی رفتم ولی چون از داستان بازی چيزی دستگيرم نشد بيخيال نسخه ژاپنی شدم. حالا با کمک يکی از دوستان نسخه انگليسی بازی به دستم رسيده.

اما مشکل !

من به يک جايی رسيدم که بايد برای پسر کوچکی به اسم Kokari ماهی بگيرم تا کليدی که داخل اب گم کرده و يک ماهی اونو بلعيده به دست بيارم اما جالب اينجاست که من اصلا ماهی داخل اب نميبينم يعنی از ابتدای بازی هيچ ماهی داخل اب ها نديدم! حالا کسانی که بازی را تمام کردن بگن اين مشکل از نسخه بازی من هست يا بايد کار خاصی انجام بدم ؟!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام ...
من اوايل عرضه اين بازی نسخه ژاپنی بازی را گرفتم که تا يک جاهايی رفتم ولی چون از داستان بازی چيزی دستگيرم نشد بيخيال نسخه ژاپنی شدم. حالا با کمک يکی از دوستان نسخه انگليسی بازی به دستم رسيده.

اما مشکل !

من به يک جايی رسيدم که بايد برای پسر کوچکی به اسم Kokari ماهی بگيرم تا کليدی که داخل اب گم کرده و يک ماهی اونو بلعيده به دست بيارم اما جالب اينجاست که من اصلا ماهی داخل اب نميبينم يعنی از ابتدای بازی هيچ ماهی داخل اب ها نديدم! حالا کسانی که بازی را تمام کردن بگن اين مشکل از نسخه بازی من هست يا بايد کار خاصی انجام بدم ؟!

سلام حامد جان بابا دمت گرم من به کسی بازی بدم خراب باشه ببین اینجاش باید به پسره ضربه بزنی با کلید مربع که عصبی می شه و می خوره زمین بعد باهاش که صحبت می کنی خودش قلاب می ندازه و می تونی ماهی بگیری که در سه یا چهار نوبت باید ماهی گیری کنی که که در نوبت آخر به ماهی بزرگ رو می گیری و از داخلش شکمش کلید رو بر می داری و به بازیت ادامه می دی به همین راحتی!!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فکر کنم سخت ترین قسمت بازیش همین یه تیکه باشه چون منم اینجا یکم گیر کردم تا جایی که فکر کردم بازیش مشکل داره.:biggrin1:
باید بری پیش Kokari و باهاش صحبت کنی بعد از اینکه صحبتت تموم شد و اون شروع کرد به گریه کردن دوباره باید یه کله:) (headbutt) بهش بزنی و بعد ...

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

ممنون. اقا اين کله زدنه منو بدجور درگير کرده بود:) ولی فکر نميکردم بايد به اون پسر بدبخت بزنم:) ولی خدايی چند وقتی بود بازی به اين خوش ساختی بازی نکرده بودم.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

میشه در یک کلمه Okami رو خلاصه کرد "بهترین" بازی در سبک Action-Adventure با افکتهای گرافیکی بسیار زیبا و گیمپلی راحت و عالی و یه Story به یاد ماندنی. میشه گفت Okami همون God Of War ولی به جای افسانهای یونان افسانهای ژاپنه و کراتوس هم شده یه گرگ! :) جالبه! و کلی هم امسال جایزه برد و نامزد هم بود بیشتر به خاطره سبک گرافیکیش. در کل اگه Ps2 دارین و بازیش نکردین تا از توی بازار محو نشده عجله کنین!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ضربه زدن با مربع هست دیگه باید بزنی بندازیش زمین تا به خودش بیاد ولی خداییش عجب بازی بود یادش بخیر:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر