Official PES 2008 Discussion

خب اين بازي هم اومد به سلامتي بريد سفارش آنلاين بديد من كه دادم سايتشو نميگم چون تبليغ ميشه خودتون ميدونيد كجاست ديگه ولي من با اين وضع افتضاح پست احتمال ميدم هفته ديگه تو دستم باشه:laughing:
كليه بحثها در تمامي موارد در باره اين بازي اينجا صورت ميگيره
گلهاي زيبا رو اينجا بذاريد و همچنين پچهاي بازي
در ضمن سه تاكرك هم از اين بازي اومده
http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_pro_evolution_soccer_2008.shtml#Pro%20Evolution%20Soccer%202008%20[MULTI6]%20No-CD/Fixed%20Image
ولي تاييد نشدن هنوز اما مطمعنا سريع ترين گيمي كه كرك بشه همينه
موفق باشيد

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
من یه مشکلی با بازی دارم و اون هم اینه که تنظیماتی را که در قسمت Edit انجام میدهند سیو میشوند اما وقتی از بازی بیرون میام و دوباره به بازی میرم به حالت اولیه برمیگرده ! (نسخه PC )

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
من یه مشکلی با بازی دارم و اون هم اینه که تنظیماتی را که در قسمت Edit انجام میدهند سیو میشوند اما وقتی از بازی بیرون میام و دوباره به بازی میرم به حالت اولیه برمیگرده ! (نسخه PC )

خواستی از بازی بری بیرون برو تو تنظیمات و save data کن ! فکرکنم همینه :cool:

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
خواستی از بازی بری بیرون برو تو تنظیمات و save data کن ! فکرکنم همینه :cool:
ممنون از راهنماییت ولی اینکارو میکنم ولی وقتی به بازی میرم برای اینکه به تنظیمات برگرده باید دوباره به قسمت EDIT برم و LOAD DATA رو بزنم . یعنی مشکل از بازی منه یا تو این نسخه مثل pes6 نیست که اول ورود به بازی اتوماتیک loading data کنه ؟

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
ممنون از راهنماییت ولی اینکارو میکنم ولی وقتی به بازی میرم برای اینکه به تنظیمات برگرده باید دوباره به قسمت EDIT برم و LOAD DATA رو بزنم . یعنی مشکل از بازی منه یا تو این نسخه مثل pes6 نیست که اول ورود به بازی اتوماتیک loading data کنه ؟
به جای این حرفا در مورد گیم پلی و گرافیکش بگو:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

آقا شما از یه کرک دیگه استفاده کن امکان داره مشکل از کرک باشه

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
به جای این حرفا در مورد گیم پلی و گرافیکش بگو:biggrin1:
شوت زدن : طبیعی تر
هد زدن : دقیق تر
ارسال پاس های بلند : اسان تر
زدن ضربات ایستگاهی : اسان تر
رساندن توپ جلوی دروازه : سخت تر
گل کردن موقعیت های صددرصد : اسان تر و طبیعی تر
پاس دادن : سخت تر
تک روی و دریبل : بسیار سخت تر و طبیعی تر
گرافیک : فوق العاده بهتر ( البته با سیستم قوی )
صداها : بهتر
منوها : بهتر و پیچیده تر
تماشاچی ها : سه بعدی و طبیعی تر ( در صورت بالا بودن تنظیمات گرافیک بازی )
هوش مصنوعی : بهتر
قدرت کامپیوتر برای زدن ضربات ایستگاهی : فوق العاده بالا !
چهره ها : بعضی ها واقعا خوب و بعضی ها بد
اسکیل ها ( توانایی تنظیم شده برای بازیکن ها ) : نادرست ( بیشتر به نام ها توجه شده نه به توانایی های واقعی )

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها با توجه به اینکه این نسخه پورت شده ایکس باکس 360 هست و برای دسته های ایکس باکس طراحی شده و من دسته ps2 دارم این امر برام مشکل ایجاد نمیکنه؟
یا علی مدد

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
سلام
بچه ها با توجه به اینکه این نسخه پورت شده ایکس باکس 360 هست و برای دسته های ایکس باکس طراحی شده و من دسته ps2 دارم این امر برام مشکل ایجاد نمیکنه؟
یا علی مدد
نه . مشکلی ایجاد نمیکنه . منم با همین دسته های پلی استیشنی بازی میکنم .

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
خوب به سلامتی من این بازی رو گرفتم و یه دو دستی بازی کردم و در کل میتونم بگم که همه چیز از گرافیک گرفته تا گیم پلی و صدا (البته از نظر من ) بهتر شده ولی دو تا نقطه ضعف هم تو بازی دیدم که یکیش افت قریم هست یعنی در محیط های شلوغ مثلا مواقع ارسال سانتر و کرنر که توپ به صورت انی و لحظه ای ارسال میشه میتونیم شاهد افت فریم باشیم و دیگری هم طبق معمول نداشتن لیسانس تیم ها هست مثلا منچستر نه اسم درست حسابی داره و نه استادیوم الد ترافورد وجود داره امیدوارم که هر چه زودتر یه کیت سروری چیزی بیاد و این مشکل رو حل کنه. ولی از بقیه لحاظ مخصوصا گرافیک بازی خیلی پیشرفت کرده.
یا علی مدد

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن

من هر وقت می خوام از بازی برم بیرون save میکنم و بعد که میام تو از تو همون تنظیمات دوباره load data میکنم.

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
متاسفانه بازي سيستم قوي ميخاد من دموشو كه رو سيستم داداشم نصب كردم رو High روون اجرا نميشد
مشخصات
3.0 dual core 4 mb
7600gs
1gb
اقا مستر ليگ چطوره كسي داره بازي ميكنه؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خوب منم بازي رو گرفتم

زياد بازي نكردم ولي در كل به نظرم گرافيكش نسبت به قبل خيلي بهتر شده(چون روي حداكثر رزولوشن باز نكردم زياد در مورد گرافيك حرف نميزنم) ، بازي از روي 360 پورت شده و دسته هاي 360 رو هي نشون ميده و اولش يكم سخت بود برام :) چون به ps عادت داشتم.

يه نكته خوب بازي صداي بازي هست كه توي ورزشگاه سر و صداي بازيكنا رو ميتونيد بشنويد وقتي به هم تنه ميزنن، وقتي زمين ميخورن و ... فريادشون رو ميشنوين، صداي گزارشگر هم ظاهرا عوض شده و ديگه اولش نميشونيد "هِلو ماي نِيم ايز پيتر بركلي" :)

تبليغ IGN هم خيلي نظرم رو جلب كرد :)

بازي نميدونم چرا به نظرم خيلي راحت تر شده، خيلي راحت ميشه گل زد رو حالت Top Player هم بازي كنيد باز خيلي راحت ميشه زد و يه نكته ديگه در مورد دوربين موقع گل زدن هست كه وقتي توپ ميره تو گل ديگه دنبال توپ نيست و دروازه رو نشون نميده و يكم رو اعصاب ميره اين حركت. بازي كنين ميفهمين من چي ميگم.

يه نكته هم توي Master League ديدم جالب بود: اينكه تماشاگرا آخر هر بازي به تيم يه امتياز ميدن و محبوبيت تيم اگه بهتر بازي كنه بالا ميره و Rank up ميشه، محبوبيت هر بازيكن رو هم به صورت A , B, C ,... آخر هر بازي مينويسه.

تو نسخه هاي قبلي بازيكن هاي كلاسيك رو ميرفتيم آزاد ميكردم و ميخريديم اما من گير نيوردم جايي كه بريم اونا رو آزاد كنيم. بايد بيشتر بگردم. :)

يه نكته جديد هم كه اضافه شده و بچه ها قبلا خيلي اشاره كردن و اونم دايو هست، يعني توي محوطه بازيكنتون زمين ميخوره و داور به جاي اينكه پنالتي بگيره حالتونو ميگيره :)

اينارو توي چند دستي كه بازي كردم برخورد كردم.

اگه پچ براي درست كردن اسامي هم پيدا كرديد لينك بديد چون اسما مثل هميشه درست نيست.

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من صبح رفتم بازی رو خریدم و نشسام از اون موقع بازی میکنم. بازی پیشرفتهای فوق العاده ای کرده و نظر من رو کاملاً جلب کرده. این تمارض انقده حاااال میده :biggrin1: باهاش تو Master League دو تا پنالتی گرفتم اما خوب 5 تا بازیکنه دو کارته دارم همین الان سر این موضوع :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر