NX تاریخ خورد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
با توجه به شکستی که wiiU خورد شدیدا احتمال میدم اگه nx به طرز قابل ملاحظه ای قویتر از ps و one نباشه بازم شکست خواهد خورد در سطح جهانی البته ژاپن قضیه اش فرق میکنه و کلا نینتندو هرچی بزنه ژاپنیا میخرن

• Like
Reactions: game-boys

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
بصبرانه منتظرم ببینم زلدای جدید چی از اب دراومده از طرفی هیچ عنوانی اونقدر بزرگ نیست که کمپانی تمام تمرکزش رو بزاره واسه ش اونم در رویدادی مثل E3.
نینتندو کجا داری میری؟ :D

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
از همون 2011 تصاویری از گیم پلی زلدا نسخه wii u نشون دادن همه رو به وجد آوردن , بعد کنسول wii u سال 2012 لانچ شد , تا 2014 خبری از زلدا نشد و بعد گفتن ترییلری که از گیم پلی زلدا در سال 2011 نشون دادن اصلی نبوده و گیم پلی جدید از بازی نشون دادن

حالا حساب کنید کسی که فن نینتندو بوده و چشم به انتظار زلدا بوده از سال 2011 منتظره تا الان - حالا قراره 2017 بیاد
حالا کو تا 2017 , همون بهتر جمع کنن برن دیگه این

• Like
Reactions: hrm and a.messi10

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
در e3 معرفیش نکنه بهتره دیگه هیچوقت رونماییش نکنه
احتمالا بخواد عین مایکرو و سونی یه کنفرانس خاص و جدا از نمایشگاه ها برای معرفیش داشته باشه . شاید اگه سونی از کنسول آپگرید شدش و همینطور مایکرو از کنسول جدیدش رونمایی کنند خوب قطعا NX مورد توجه کمتری شاید قرار بگیره . در هر صورت نمایش کنسول به دور از نمایشگاه ها زوم بیشتری روش میشه

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
احتمالا بخواد عین مایکرو و سونی یه کنفرانس خاص و جدا از نمایشگاه ها برای معرفیش داشته باشه . شاید اگه سونی از کنسول آپگرید شدش و همینطور مایکرو از کنسول جدیدش رونمایی کنند خوب قطعا NX مورد توجه کمتری شاید قرار بگیره . در هر صورت نمایش کنسول به دور از نمایشگاه ها زوم بیشتری روش میشه

من خودم بشخصه به عنوان یه نینتندو باز که از نسل اول همراه نینتندو بودم تا الان و تمام کنسول ها نینتندو داشتم غیر از wii u , من به عنوان نینتندو باز دیگه نینتندو برام اصلا نه مهمه نه اهمیتی داره حتی e3 سال 2015 نینتندو نگاه نکردم

کمپانی که هنوز در قرن 21 نه بازاریابی بلده -- هم سیاست ها اشتباه که سال ها سال پیش سگا این اشتباهات کرد و باعث برشکستگی این کمپانی بزرگ شد رو کپانی نینتندو باز تکرار کرد همون اشتباهات رو -- هم سیاست ها استبدادی داره

آیدی قبلیم ehsanservat بود که بن دائم شد صبح تا شب تو تاپیک ها کنسول ها نینتندو بودم بالا 50 تا نقد و بررسی بازی ها wii و ......... نوشتم -- اما الان از کارا نینتندو خسته شدم

یه صورت مثال وقتی وقتی wii پرفروشترین کنسول نسل هفت بود و برنده نسل هفت بود اکثر بازی ها انحصاری تاپ نینتندو تازه از 2010 شروع شدن به عرضه بعد نینتندو سال 2012 گفت دیگه بازی برای کنسول نخواهد ساخت و ...... سال 2013 هم خط تولید کنسول متوقف کرد چون نینتندو بازا مجبور شن wii u بخرن , حتی به گفته خود نینتندو چندین بازی که قرار بود برای wii بیاد متوقف شد و با افزایش خروجی برای wii u عرضه اش کردن
در صورتی که wii دیرترین کنسولی بود که لانچ شد تو نسل هفت سال 2006 لانچ شد حتی ریجن کره کنسول wii سال 2008 لانچ شد

حالا در صورتی که xbox 360 و ps3 هنوز در 2016 هم تولید و پشتیبانی میشن از طرف سونی و مایکروسافت , هنوز داره براشون بازی میاد
همین سونی وقتی سال 2000 کنسول ps2 لانچ کرد وقتی دید گیمر ها انقدر به ps2 علاقه دارن تا اواخر سال 2013 کنسول ps2 تولید و پشتیبانی کرد یعنی نزدیک 14 سال

یا مثلا تو استور کنسول ها نینتندو هیچوقت امکان نداره یه بازی رایگان ببینی اصلا محاله حتی اگر بازی برای 30 سال پیش باشه ماقبل تاریخی باشه --- اما مثلا تو پلی استیشن ها حتی بدون داشتن پلاس و چیزی میبینی هر ماه بعضی بازی ها رایگان میشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
منم دقیقا همین فکرو میکنم اما از طرفی هم میتسرم خیلی خفن نباشه ایده اش ؟ یا کنسولش ؟ خوب واقعا دقیق نمیدونم چرا نشون نمیده در e3 ؟
فی الحال همین زلدای جدید رو درست حسابی نشون بده حداقل . چون تقریبا چیزهای مهمی ازش معلوم نیست .
البته به نظرم لانچ خوبی خواهد داشت احتمالا nx از لحاظ بازی انحصاری .
زلدای جدید و احتمالا پیکیمین جدید(قبلا گفته شده حتی در مراحل پایانی ساخت هستش) و ماریو جدید هم که قبلا گفته شده در دست ساخته و شاید عنوان معرفی نشده ی retro studios و ...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
حالا حساب کنید کسی که فن نینتندو بوده و چشم به انتظار زلدا بوده از سال 2011 منتظره تا الان - حالا قراره 2017 بیاد
حالا کو تا 2017 , همون بهتر جمع کنن برن دیگه این
کمتر از یک سال مونده تا march سال 2017 . قبول دارم چندین با پیاپی تاخییر خورده ولی علتش در اصل به نظرم nx هست . نینتندو میخوادش لانچ تایتل های خوبی داشته باشه به نظرم برخلاف nx . یه زلدا اونم در لانچ میتونه خیلی تاثییر بگذاره . خودتون میدونید به نظرم که twilight princess هم لانچ بودش با wii در اصل تاجایی که میدونم .
متسفانه فدای nx شدش wii u این اخیرا به نظرم
امیدوارم خوب باشه واقعا
  • Like
Reactions: game-boys

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
کمتر از یک سال مونده تا march سال 2017 . قبول دارم چندین با پیاپی تاخییر خورده ولی علتش در اصل به نظرم nx هست . نینتندو میخوادش لانچ تایتل های خوبی داشته باشه به نظرم برخلاف nx . یه زلدا اونم در لانچ میتونه خیلی تاثییر بگذاره . خودتون میدونید به نظرم که twilight princess هم لانچ بودش با wii در اصل تاجایی که میدونم .
متسفانه فدای nx شدش wii u این اخیرا به نظرم
امیدوارم خوب باشه واقعا
نینتندو با سیاست ها اشتباهش تیشه به یشه اش زده
خود خوب میدونی بعد از nes ( میکرو ) که انقلاب کرد و موفق بود و snes ( سوپر نینتندو ) که موفق شد , اما بعد از اون همش در حال شکست بود -- ویژال بوی بزرگترین شکست نینتندو بود و فاجعه لقب گرفت کل فروش جهانی این کنسول 750 هزار عدد بود - بعد نینتندو 64 شکست خورد - گیم کیوب شکست خورد --- کنسول wii موفق شد -- کنسول wii u شکست خورد

خودت دقیقا به 2 تا کامنت بالاترم نوشتم یقین داری این اتفاقا و سیاست ها بود که باعث شد wii u که پتانسیل برنده شدن صد رد صدی تو نسل هشت رو داشت به مرز شکست کشوند
خودت میدونی من چقدر عاشق wii بودم همیشه تو تاپیک ها wii بودم چقدر نقد و بررسی نوشتم اما همین کارا نینتندو باعث دلزدگی من شد
9 سال wii داشتم

درباره زلدا گرگ و میش , چون گیم کیوب شکست خورد و 2 سال بعد از لانچ خط تولیدش جمع شد و حتی کالکشن زلدا هم نتونست نجاتش بده بخاطر همین آخرین زلدا که برای wii اومد اما برای هر دو کنسول منتشر شد که خودت واردتری که حرکت دست تو نسخه گیم کیوب و wii متفاوته
گیم کیوب پر از انواع زلداس - زلدا بازا بهشتشون گیم کیوبه , خودم دوستی دارم که جونش در میره برای گیم کیوب و 3 تا گیم کیوب داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این مسئله که در ایران 1 چیزی می خری همه به خودشون اجازه می دن نظر بدن مسخرت کنن یا حتی توهین کنن خیلی پر رنگ هست کلا در ایران به حرف مردم هم خیلی بها می دن. من به شخصه نسل قبل هم wii خریدم هم ds بسیار هم لذت بردم کلی هم بازی زیبا داشتن به حرف هیچ کسی هم بها ندادم چرا که از کارم مطمئن بودم. اینکه نقد کنید دلیل با منبع هم بیارید 1 چیزی اما به شخصه کسانی که اهل مسخره کردن هستن خودشون از همه مسخره ترن

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
نینتندو با سیاست ها اشتباهش تیشه به یشه اش زده
خود خوب میدونی بعد از nes ( میکرو ) که انقلاب کرد و موفق بود و snes ( سوپر نینتندو ) که موفق شد , اما بعد از اون همش در حال شکست بود -- ویژال بوی بزرگترین شکست نینتندو بود و فاجعه لقب گرفت کل فروش جهانی این کنسول 750 هزار عدد بود - بعد نینتندو 64 شکست خورد - گیم کیوب شکست خورد --- کنسول wii موفق شد -- کنسول wii u شکست خورد

خودت دقیقا به 2 تا کامنت بالاترم نوشتم یقین داری این اتفاقا و سیاست ها بود که باعث شد wii u که پتانسیل برنده شدن صد رد صدی تو نسل هشت رو داشت به مرز شکست کشوند
خودت میدونی من چقدر عاشق wii بودم همیشه تو تاپیک ها wii بودم چقدر نقد و بررسی نوشتم اما همین کارا نینتندو باعث دلزدگی من شد
9 سال wii داشتم

درباره زلدا گرگ و میش , چون گیم کیوب شکست خورد و 2 سال بعد از لانچ خط تولیدش جمع شد و حتی کالکشن زلدا هم نتونست نجاتش بده بخاطر همین آخرین زلدا که برای wii اومد اما برای هر دو کنسول منتشر شد که خودت واردتری که حرکت دست تو نسخه گیم کیوب و wii متفاوته
گیم کیوب پر از انواع زلداس - زلدا بازا بهشتشون گیم کیوبه , خودم دوستی دارم که جونش در میره برای گیم کیوب و 3 تا گیم کیوب داره

خدایی گیم کیوب رو با wiiu مقایسه نکنید.
گیم کیوب بهترین بازیها رو داشت مثل متال گیر انحصاری و بعضیاشون که تازه این نسل ریمسترش کردن مثل رزیدنت 1 ریمستر و رزیدنت اویل0 ...
خودتم اشاره کردی گیم کیوب چند تا زلدا داشت و بجز اون چند تا انحصاری شاهکار دیگه داشت.
گیم کیوب حدود 22 میلیون فروش داشت ولی wiiu تازه به هزار بدبختی به 13 میلیون رسیده.
گیم کیوب زمان لانچش سخت افزارش حتی از ps2 هم قویتر بود .در واقع سخت افزار wii هم همون اپگرید شده گیم کیوب بود.
گیم کیوب از لحاظ بازیهای ترد پارتی دست و پا شکسته ساپورت میشد.
گیم کیوب نه شکست بود نه پیروزی ولی wiiu شکست وحشتناکی بود که نینتندو خورد تا درس عبرتی بگیره.

این زمان لانچ هم بنظرم گذاشتن اواخر امسال خیلی بهتر بود.کاری که سر wiiu کردن و 1 سال فس فس کردن تا کنسول رو لانچ کنن کار اشتباهی هست.

• Like
Reactions: sadegh93

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
پست های من چرا پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:neutral:

خدا مدیران و ناظمان این سایت شفا بده!:innocent:

ما که رفتیم و با سایت متروکتون خوش باشید:smirk:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر