nullDC و demul32 جديترين شبيه سازهاي دريمكست

shenmue1

کاربر سایت
May 22, 2012
18
بعد از چند سال تونستن شنمو 2 رو بازی کنم
با null dc انجامش دادم ولی صداش مشکل داره و بصورت خیلی بدی هست میشه دوستان کمک کنید که باید چی کار کنم؟

unusual

کاربر سایت
Nov 26, 2012
1
تقاضای آپلود کردن دوباره فایل آموزشی

با سلام
دوست عزیز اگه ممکنه فایل آموزشی رو یه جای جدید آپلود کنید.
پیشاپیش ممنون

آقا این هم یه فایل آموزش کامل که برای شبیه ساز Nulldc درست کردم و پاسخگوی مشکل شما هم هست!!!
DreamCast.rar - Speedy Share - upload your files here

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز من در ذخیره کردن بازی مشکل دارم.
پیغام میده که مموری رو فرمت کنید، ضمنا من از شبیه ساز nulldc استفاده میکنم.
پیشاپیش سپاس.

سلام.من Shenmu1 رو اجرا کردم.به خوبی و با فریم ثابت اجرا میشه.بازی های زیادی اجرا کردم.همشون بدون مشکل اجرا شدن.فکر کنم تا حالا بازی به فوق العاده بودن شن مویی بازی نکردم.تقریبا 7 سال طول کشید تا تونستند شن مو ی 1 رو درست کنند.پیشنهاد میکنم حتما بازی کنیدش.اینم سایت واسه دانلود.
http://www.romhustler.net
:)

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز من دقیقا مشکل شما رو دارم.
اگه تونستید مشکلتون رو حل کنید، منو راهنمایی کنید.
ممنون.
آقا چه جوری میشه این مموری کارد رو فرمت کرد من وقتی شبیه ساز و اجرا میکنم و میخوام سیو کنم میگه مموری فرمت نشده :(

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با سلام

دوست عزیز اگه ممکنه فایل آموزشی رو یه جای جدید آپلود کنید.
پیشاپیش ممنون

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز من در ذخیره کردن بازی مشکل دارم.
پیغام میده که مموری رو فرمت کنید، ضمنا من از شبیه ساز nulldc استفاده میکنم.
پیشاپیش سپاس.

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز من دقیقا مشکل شما رو دارم.
اگه تونستید مشکلتون رو حل کنید، منو راهنمایی کنید.
ممنون.

فایل آموزشی کار با NullDC رو دوباره آپلود کردم:

NullDC Help.rar

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
من بازی شنمو رو دانلود کردم nulldc رو هم دانلود کردم بازی رو به فایل cdi تبدیل کردم ولی وقتی با nulldc بازش می کنم در حد 3یا4 ثانیه فقط آهنگه بازی می آد(حتی تصویرم ندارم ) و بعدش این ارور رو میده که (nullDC_Win32_Release-NoTrace.exe has stop working) تنضیمات plugin ها رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه شه

ممنون می شم اگه کمکم کنید بازم از راهنمایی های قبلی تون ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر