nullDC و demul32 جديترين شبيه سازهاي دريمكست

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
nullDC و demul32 جديدترين شبيه سازهاي دريمكست

با سلام

تقديم به دوستداران دريمكست

شبيه ساز demul32 جديترين شبيه سازكنسول دريمكست هست كه ورژن جديد اون درهمين ماه منتشر شد كه الان يه چند روزي ميشه كه ريليز شد و در مرحله wip هست.دوستاني كه بازي هاي زيادي از دريمكست رو دارند,تست كنند وعملكرد اين شبيه ساز جديد رو نسبت به شبيه سازهاي قديمي اطلاع بدند.:eek:

[05 april 2009] DEmul 0.5.3 WIP
Changelist:
- vertical shooters screen rotate
- screen ****** shaders similar to Pete OGL2 plugins (find examples at gpu)
- spu sync and buffer options
- added all NAOMI/NAOMI2 dumps (not tested at all)
- autosave SRAM/EEPROM settings
- FLASH file autocreation
- fixed sound in most arcade games
- added multiple ROM path support

Latest files
demul32-0.5.3.rar
demul64-0.5.3.rar
dc.dat

توجه.براي اجراي بازي ها بايد فايل هاي dc_bios و dc_flash رو با zip فشرده كرد و نام فايل zip رو dc بگذاريد : dc.zip

http://demul.emulation64.com/

---------------------------------------------

آپدیت

[09 october 2009] DEmul 0.5.5 WIP
Changelist:
- new GPU plugin gpuDXv3 (DirectX 9 with shaders). Naomi1/Dreamcast/Atomiswave need PS 2.0 compatible video cards, Naomi2 needs PS 3.0 compatible cards
- new GPU plugin gpuDXLegacy (DirectX 9 without shaders). For Old and Intel videocards
- new SPU plugin spuOAL (uses OpenAL api). Can be used instead of directsound plugin
- new texture cache, new coord calculation system
- many fixes in GPU and SPU
- added many romsets. All romsets (except GDROM) are fully compatible with MAME
- added custom decrypted rom loading routine. Push “Load Decrypted rom” inside romset selection dialog. Atomisware roms may need to increase loading rom size by 2

Latest files
demul32-0.5.5.rar
demul64-0.5.5.rar
dc.dat

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
کسی با Nulldc عنوان Shenmue2 رو اجرا کرده؟ این شبیه ساز فقط فرمت cdi رو اجرا میکنه.من shenmue2 رو download کردم.بازی 4دیسک داره.دیسک 1 فرمتش cdi هست.پس تا اینجا مشکلی نیست.برای همین دیسک1 رو تموم کردم.اما دیسک 2 اصلا فرمت خاصی نداره.1 پوشه هست که وقتی بازش میکنی 26تا فایل که اصلا فرمت خاصی ندارن.برای همین شبیه ساز نمیتونه دیسک 2 رو اجرا کنه.این بازی بهترین عنوانی بوده که تا حالا انجام دادم.اگه بتونین کمک کنین ممنون میشم.در ضمن از Discjuggler تبدیل به cdi استفاده کردم.نشد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
nulldc رو زمانی که داشتن pcsx2 9.4 رو میساختن در لینک pcsx2 بود خیلی عمل کرد بالایی داشت residen evil رو راحت تونستم باهاش ران کنم و بازیهای دیگه رو الان باید خیلی بهتر شده باشه ;)

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
کسی با Nulldc عنوان Shenmue2 رو اجرا کرده؟ این شبیه ساز فقط فرمت cdi رو اجرا میکنه.من shenmue2 رو download کردم.بازی 4دیسک داره.دیسک 1 فرمتش cdi هست.پس تا اینجا مشکلی نیست.برای همین دیسک1 رو تموم کردم.اما دیسک 2 اصلا فرمت خاصی نداره.1 پوشه هست که وقتی بازش میکنی 26تا فایل که اصلا فرمت خاصی ندارن.برای همین شبیه ساز نمیتونه دیسک 2 رو اجرا کنه.این بازی بهترین عنوانی بوده که تا حالا انجام دادم.اگه بتونین کمک کنین ممنون میشم.در ضمن از Discjuggler تبدیل به cdi استفاده کردم.نشد

اون 26 تا احتمالا پارت هاي ايميج بازي هستند.

با برنامه WinRAR ميتونيد بازش كنيد.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
اقا چه سیستمی میخواد واسه اجرایه بازیایه دریم کست

سيستم زياد بالايي نميخواد.حداقل رم 1 گيگ , cpu 3 , vga256.ولي اگه سيستمي مثل سيستم من (در امضا) داشته باشي تو هيچ شبيه سازي فعلا مشكلي نخواهي داشت حتي ويي.;)

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام.من Shenmu1 رو اجرا کردم.به خوبی و با فریم ثابت اجرا میشه.بازی های زیادی اجرا کردم.همشون بدون مشکل اجرا شدن.فکر کنم تا حالا بازی به فوق العاده بودن شن مویی بازی نکردم.تقریبا 7 سال طول کشید تا تونستند شن مو ی 1 رو درست کنند.پیشنهاد میکنم حتما بازی کنیدش.اینم سایت واسه دانلود.
http://www.romhustler.net
:)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام دوست عزیز من از شبیه ساز نسخه nulldc v1.0.0 بتا استفاده می کنم از این شیه ساز شما وقتی استفاده می کنم ارور لود ایمج میده
در ضمن دسته بازی معرفی نمی شه
بعدشم این شیبی ساز فقط فرمت cdi رو جواب میده
می خواستم کمکم کنید یه شبیه ساز خوب با راهنما بدونه هیچ مسکلی معرفی کنید ممنون میشم
در ضمن بگید چطور فرمت های mdf یا mds رو من بتونم بازی کنم خیلی ممنون

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام دوست عزیز من از شبیه ساز نسخه nulldc v1.0.0 بتا استفاده می کنم از این شیه ساز شما وقتی استفاده می کنم ارور لود ایمج میده
می خواستم کمکم کنید یه شبیه ساز خوب با راهنما بدونه هیچ مسکلی معرفی کنید ممنون میشم

سلام.شما اول باید جدیدترین نسخه نرم افزار رو دانلود کنید.چون ورژن های قبلیش خیلی اشکال دارن.ورژن 1.0.3 رو دانلود کنید.در ضمن فایل بوت و فلش رو مطمئن هستید که گذاشتید داخل نرم افزار.برای راه اندازی با Image میتونید این نوشته رو دقیقا داخل فایل متن نرم افزار پیدا کنید
-GDRom Plugins:

"Image Reader" is used to run images of discs. Supported images are GDI, CDI, NRG and MDS/MDF images.
پس یعنی فایل های شما رو هم میخونه.فقط کافیه بری به گزینه Option از بالا و بعد گزینه GDrom رو انتخاب کنید.بعد گزینه Swap disk و پایینیش یعنی Use defualt image رو هم تیک بزاری و در مرحله آخر گزینه زیری تر یعنی Select Defualt image رو انتخاب کنی که آدرس image رو بهش میدی و بازی رو راه میندازی.برای دسته هم باید بگم فقط صفحه کلید رو میگیره البته موس رو هم میگیره.بازم میری به قسمت Select plugins و پایین میتونی چهار تنظیم برای چهار کنترل رو ببینی.اولی رو انتخاب کن.بعد دوباره به Option برو و پایین گزینه Maple رو انتخاب کن،روبروش گزینه Port A باز میشه بعد گزینه Config Keys for player 1 رو انتخاب کن و تنظیمات دسته رو انجام بده.
موفق باشی;)
Null DC 1.0.3
http://www.emudev.org/nullDC-new

آخرین ویرایش:

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام

سلام.شما اول باید جدیدترین نسخه نرم افزار رو دانلود کنید.چون ورژن های قبلیش خیلی اشکال دارن.ورژن 1.0.3 رو دانلود کنید.در ضمن فایل بوت و فلش رو مطمئن هستید که گذاشتید داخل نرم افزار.برای راه اندازی با Image میتونید این نوشته رو دقیقا داخل فایل متن نرم افزار پیدا کنید
-GDRom Plugins:

"Image Reader" is used to run images of discs. Supported images are GDI, CDI, NRG and MDS/MDF images.
پس یعنی فایل های شما رو هم میخونه.فقط کافیه بری به گزینه Option از بالا و بعد گزینه GDrom رو انتخاب کنید.بعد گزینه Swap disk و پایینیش یعنی Use defualt image رو هم تیک بزاری و در مرحله آخر گزینه زیری تر یعنی Select Defualt image رو انتخاب کنی که آدرس image رو بهش میدی و بازی رو راه میندازی.برای دسته هم باید بگم فقط صفحه کلید رو میگیره البته موس رو هم میگیره.بازم میری به قسمت Select plugins و پایین میتونی چهار تنظیم برای چهار کنترل رو ببینی.اولی رو انتخاب کن.بعد دوباره به Option برو و پایین گزینه Maple رو انتخاب کن،روبروش گزینه Port A باز میشه بعد گزینه Config Keys for player 1 رو انتخاب کن و تنظیمات دسته رو انجام بده.
موفق باشی;)

djjin12

کاربر سایت
Aug 8, 2008
142
آقا چه جوری میشه این مموری کارد رو فرمت کرد من وقتی شبیه ساز و اجرا میکنم و میخوام سیو کنم میگه مموری فرمت نشده :(

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر