Nokia N95 سلطان بی رقیب

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
به نظر من بزرگترین عیبی که گوشیهای سری N نوکیا دارن (یا شاید بهتر باشه بگیم بزرگترین مزیتی که این گوشیها ندارن)
اینه که هیچ کدومشون قلم نوری و صفحه لمسی ندارن و از این بایت گوشیهای مدل بالای Se یه برتری و مزیت محسوس (حداقل از نظر من) نسبت به گوشیهای سری N نوکیا دارن .
من به شخصه خیلی با صفحه لمسی و قلم نوری حال میکنم و وجودش در گوشیی که میخوام انتخاب کنم خیلی واسم مهمه و از این جهت و جهات دیگه از جمله مموری و بقیه چیزها فک میکنم Se W960 به احتمال %99 انتخاب بعدی من و موبایل مورد نظرم باشه !

راسی کسی خبر نداره این گوشی کی تو بازارهای جهانی عرضه میشه ؟

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
به نظر من بزرگترین عیبی که گوشیهای سری N نوکیا دارن (یا شاید بهتر باشه بگیم بزرگترین مزیتی که این گوشیها ندارن)
اینه که هیچ کدومشون قلم نوری و صفحه لمسی ندارن و از این بایت گوشیهای مدل بالای Se یه برتری و مزیت محسوس (حداقل از نظر من) نسبت به گوشیهای سری N نوکیا دارن .
سلام
خوب همینه که میگن گوشی صلیغه ایه دیگه ...
ولی من یه جورایی با قلم نوری حال نمیکنم (فک کنم نوکیا مشتریاشو خوب شناخته!!!)
والا نظر من اینه که باید اول بفهمیم قلم نوری چه کاراییرو میکنه که در گوشیایی مثل n95 نمیشه انجام داد ...
به نظر من گوشی اگه خوش دس باشه و امکانات ساماندهی شده ای رو داشته باشه دیگه چه نیازی به قلم نوری ؟

به عرضه که عرضه شده ولی قیمت فضایی داره
و به صورت عمده وارد بازارا نشده ....
ولی من بهت سونی اریکسون p1 رو پیشنهاد میکنم
قیمتشم با گارانتی متفرقه 580 تومنه
بدون گارانتی تا 560 هم میتونی گیر بیاری
صفحه لمسی هم داره
فقط تنها برتری ای 960 نسبت به p1 داره حافظه داخلی 8گیگ هست
اگه خواستی pm بده تا بهت بگم از کجا بخر

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
کسایی که N95 دارن نمیدونن چه جوری میشه از برنامه BARCODE READER استفاده کرد؟
چرا من مي دونم ... از اسمش معلومه كه كار باركد خون مغازه هارو مي كنه ولي كار باهاش خيلي سخته ... قلق داره و رو باركد هاي محصولات ايراني كار نمي كنه ... من رو يه نوشابه پپسي رو دبي گرفتم آدرس پپسي دبي و شمارش اومد رو صفحه ي گوشي :laughing::eek:

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
من به شخصه خیلی با صفحه لمسی و قلم نوری حال میکنم و وجودش در گوشیی که میخوام انتخاب کنم خیلی واسم مهمه و از این جهت و جهات دیگه از جمله مموری و بقیه چیزها فک میکنم Se W960 به احتمال %99 انتخاب بعدی من و موبایل مورد نظرم باشه !

منم بهت میگم میدونستی اگه موبایل با صفحه لمسی از دستت بیوفته به تمام معنا میترکه یا حتی یه ضربه کوچیک به LCDش بخوره میسوزه!!!!!580 تومن برای موبایلی که مثل کامپیوتره زیاده؟!!!!!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
تو سایت Gsmarena یه مقایسه بین دوربین K850 سونی اریکسون با N95 کرده. جالبه بدونین تو نور نسبتا ضعیف و همچنین تو شب (با استفاده از فلش) K850 رو برتر اعلام کرده.

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
قبول دارم n95خوبه ولی به قول بچه ها پاره اجره واقن!!!!!!
من الان w880 خریدم خیلی خوبه!:cheesygri:cheesygri

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
من الان w880 خریدم خیلی خوبه!:cheesygri:cheesygri
پاره اجر سریه P سونی اریکسونه که همشون 1 کیلو هستن هم تو جیب جا نمیشن!
N95 بیچاره فقط 120 گرمه!نکنه یه وقت 120 گرم زیاده؟!!!
کدوم گوشی صفش 2.5 اینچه که کیفیتشم 16 میلیون رنگ باشه?==>N95 :).گوشی صفحه گنده داریم ولی همه TFT,256 colors هستن مثل سری پاره اجر P :laughing:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
بچه ها کسی برنامه ی کپچر کردن گوشی رو نداره ؟! . من دوستم با موبایل برنامه های تلویزیون رو ضبط می کنه !!
فکر کنم دوست شما گوشی ای غیر از n95 داره...چون n95 فقط خروجیه tv داره نه ورودی
تو سایت Gsmarena یه مقایسه بین دوربین K850 سونی اریکسون با N95 کرده. جالبه بدونین تو نور نسبتا ضعیف و همچنین تو شب (با استفاده از فلش) K850 رو برتر اعلام کرده.
حرفا می فرمایید
تا اونجایی که من میدونم سر جمع از لحاظ فنی (همه وهمه) GsmArena کلا N95 رو بهتر اعلام کرده...
و فقط در فلاش و یه مقداری در عکس برداری شب پایینتره که شما حرفه ای گری فرمودید فقط اینارو ذکر کردین
من الان w880 خریدم خیلی خوبه!
شما بهتره همون w880تو بچسبی کسی ازت ندزده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر