Multi Platform No Rest for the Wicked

سازنده
Moon Studios
ناشر
Private Division
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
capsule_616x353.jpg
اثر جدید سازندگان Ori که در گیم آواردز 2023 معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Moon Studios
ناشر: Private Division
تاریخ عرضه: نامشخص
پلتفرم: PC, PS5, XSX|S
--------------------​
اطلاعات
  • سبک بازی اکشن RPG با دوربین ایزومتریک.​
  • بازی در یک دنیای جدید اتفاق میافتاد. جایی که پادشاه سابق مرده و این مسئله باعث آشوب سیاسی شده. همزمان نوعی همه گیری در این پادشاهی در حال گسترش است.​
تصاویر
--------------------

Screenshot 2023-12-08 194045.png Screenshot 2023-12-08 194052.png Screenshot 2023-12-08 194106.png

تریلر(ها)
--------------------

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,960
نام
امین پاشاپور
سلام و درود
منم بسی لذت بردم از تریلر این بازی
🔳 اطلاعات جدیدی از عنوان No Rest For The Wicked منتشر شد

- داستان بازی: در سال 841 پادشاه هارول فوت می‌کند و پسر مغرور و در عین حال نامطمئن وی یعنی مگنوس، جانشین وی می‌شود. در همین حال، طاعون نامقدسی که هزاران سال است دیده نشده، برگشته و کل سرزمین را در بر می‌گیرد. مادریگال سلین، شخصیتی بسیار جاه‌طلب در کلیسا نیز، این طاعون را فرصتی برای اثبات خود به خود خداوند می‌بیند. نیروهای وی با دولت برای کنترل ویرانه های جزیره، می‌جنگند

- شما در نقش یک Cerim هستید، عضوی از گروه رزمندگان مقدس عرفانی که قدرت های قابل توجهی دارد و سوگند یاد کرده طاعون را شکست دهد هرچند شما در درگیر مصیبت های مردم و مبارزات سیاسی گسترده‌ این سیستم تحت ستم خواهید شد

- مبارزات بازی به شدت استراتژیک و بی رحمانه است و باید وزن و سرعت هر سلاح را با استایل بازی خود تطابق دهید

- دنیای بازی دست ساز و آرت استایل فوق‌العاده‌ای دارد

- می‌توانید ملکی بخرید و آن را شخصی سازی کنید. می‌توانید ماهیگیری کنید، زمین برای برداشت مواد درست کنید و هزاران آزادی عمل دیگر خواهید داشت

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
8 دقیقه گیمپلی به همراه مبارزه با یکی از باسهای بازی، بازی هم دارک سولز با دوربین ایزومتریک عملا. :D خیلی خفنه.
-----
گرافیک و انیمیشن ها مادربگریده . کلا چیز خفنیه پشمام ریخت .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,960
نام
امین پاشاپور
8 دقیقه گیمپلی به همراه مبارزه با یکی از باسهای بازی، بازی هم دارک سولز با دوربین ایزومتریک عملا. :D خیلی خفنه.
-----
چرا این بازی اینقدر محشره، واقعا هیچ ایرادی نیست تو بازی،
خدا کنه زود. تاریخ عرضه بدن تا برنامه ریزی کنیم براش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
855
-----
به به به خوراکمون رسید. بسیار خفن و دارک عین دارک سولز.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,524
نام
مــاکــان
من تازه الان تریلر رو دیدم.
اینها چی ساختن واقعا ؟!!
چقدر همه چی اینقدر خوبه؟

لول دیزاین و اتمسفر چی میگه ؟

این واقعا مثل قبلیها با unity ساختن؟
اگه آره من تا حالا بازیی به این زیبایی و خوش آب و رنگی که با این انجین ساخته باشن ندیدم.
گرچه Ori ها هم واقعا خروجی گرافیکی منحصر به فردی داشتن.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
خود محتوای داستانی اصلی بازی کامل هست تو ارلی اکسس یا اونم یه قسمتیش قراره باشه؟ من هرچی بالا پایین کردم استیم و سایتها رو ندیدم چیزی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر