Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
نه نام کاربری گذاشته نه چی.تازه این عکس رو احساس میکنم قبلا توی یه سایت گیم دیدم.
اگر اهوازی که خودت حضوری برو اما اگر نیستی به هیچ عنوان ریسک نکن چون بنده با جفت چشمام تا دلت بخواد توی اهواز کلاه بردار دیدم.
مالِ دیواره. نام کاربری نمیخواد که.
ظاهرا سرکاریه. شمارشو ببینی متوجه می‌شی. دردش چی بوده اما، مشخص نیست.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
نسخه فیزیکی بازی چند ساعت پیش توی دبی پخش شده.دست کم فردا نهایت تا پس فردا تهران بیادش و قیمت بالایی هم خواهد داشت. تا هفته ی دیگه سه شنبه که بازی رسما ریلیز شه و قیمتشم متعادل تر

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
میشه دقیق بگید پریلود بازی کی هست؟
به نظرم اگه کسی قصد خرید بازیو داره واقعا دیجیتالی خیلی به صرفه تره!حجمش که 6 گیگه تو ساعت رایگان بزارید عملا هیچ قیمتی نداره!میمونه خریدن کارت 60 دلاری که بازم از فروشنده های گرامی احتمالا ارزون تر دربیاد!کاری به اسم یا کیفیت ندارن چون فقط انحصاریه اسمش فروشنده ها میکشن روش!
__
تنها بازی تو این چندساله که بعد دیدن ده ها ویدیو بازم نمیدونم بخرمش یا نه!میترسم متا هم بیاد حالا یا خوب یا بد اونوقت تجربه کردنش باز یه چیز متفاوت باشه!دهنشون سرویس با این بازی ساختنشون مثلا سبک موردعلاقمه ولی تکلیف خودمو نمیدونم!:D

• Like
Reactions: MEHRDAD.F

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
این بازی بخش سینگلش بازم میلیارد ها سیاره رو داره؟؟؟؟؟!!!!!!
و برا منی که آفلاین بازی میکنم داستانش و گستردگی فراوانی داره؟؟؟
به نظر من این همه سیاره آفلاین نمیشه..

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
این بازی بخش سینگلش بازم میلیارد ها سیاره رو داره؟؟؟؟؟!!!!!!
و برا منی که آفلاین بازی میکنم داستانش و گستردگی فراوانی داره؟؟؟
به نظر من این همه سیاره آفلاین نمیشه..
بله داداش بخش سینگلشم دقیقا مثل مولتی هست.سیاره های بخش سینگل و مولتی عین همن و فقط توی مولتی با دوستان میتوتید به اشتراک بزارید.
اینکه چیزی نیست.کسی که توی بخش مولتی بهت مختصات یه سیاره رو میده شما عین اون مختصات رو توی بخش سینگل دنبال کنی به سیاره مورد نظر میرسی.

• Like
Reactions: غفاری

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
پلیر ها بازی رو توی تویچ دارن استریم می کنن
کماکان من تنها چیزی که توی این بازی می بینم اینه که ول بچرخی اینور اونور و کلا هدف خاصی نداره

• Like
Reactions: Adidas95

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,617
نام
Alireza
پلیر ها بازی رو توی تویچ دارن استریم می کنن
کماکان من تنها چیزی که توی این بازی می بینم اینه که ول بچرخی اینور اونور و کلا هدف خاصی نداره
هدف اینه که ول بچرخی دیگه :D
از همون اول هم تنها قولی که سازنده ها داده بودن این بود که یه دنیای خیلی بزرگ رو بزارن در اختیارت تا بتونی هر چقدر خواستی توش بگردی !
این از اون بازیایی نیست که داستان یا گیم پلی بازی درگیرت کنه و 5 ساعت پشت سر هم بشینی بازیش کنی... بنظر من بیشتر به عنوانی شباهت داره که هر روز نیم ساعت یه ساعت آخر شب بازیش کنی و یه سیاره رو اکتشاف کنی و بری سراغ بازیهای دیگه یا کارهای دیگه... که البته اشکالی هم نداره! اگه بازی اون حس اکتشاف و بی نهایت بودن جهان بازی رو به بازیکن القا کنه بنظرم کافیه و توی کارش موفق بوده.
خلاصه با اینکه بازی 60$ هستش ولی انتظار یه بازی AAA با یه بودجه بزرگ + امکانات و ویژگی های خفن و پیچیده رو نداشته باشید...
امیدوارم بازی شاهکار از آب در بیاد و فروش موفقی داشته باشه ولی هایپی که دور و بر این بازی هستش ( البته توی بازیسنتر نیست :D) + انتظار های بی مورد احتمالا به بازی ضربه بزنه و خیلیا رو ناامید کنه...

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
هرکسی سمت هربازی میره انتظار همون چیزیو باید داشته باشه که سازنده معرفی کرده!کسی از NMS انتظار جنگ ستارگان نداره ولی بازم تو سبک خودش که جست و جو و کشف کردن و ... هست باید سرگرم کننده باشه!
دلیل نمیشه بگیم چون بازی فقط باید توش چرخ بزنی پس انتظار زیادی نباید داشته باشیم.همین الان کلی بازی تو سبک کاوش و جست و جو کردن هست که آدم میشینه پاش گذر زمانو حس نمیکنه!وقتی تعداد سیارات بازی 18,446,744,073,709,551,616 هست نمیشه انتظارات آدم پایین بمونه خدایی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر