Nintendo Wii Fan Club

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
ibm%20logo.JPG

در کنفرانس های خبری توکیو و نیویورک اطلاعاتی در مورد کنسول Wii که نزدیک به عرضه جهانی است فاش شد که برای همگان جالب بود. نینتندو اعلام کرد هم اکنون آن ها اولین CPU کنسول نسل بعد خود یعنی Wii را دریافت کرده اند. Broadway نام CPU های Wii است که توسط شرکت آمریکایی IBM ساخته شده است. IBM پیش از این نیز مسوولیت ساخت یکی از چیپ های اصلی ایکس باکس ۳۶۰ را به عهده گرفته بود. CPU های Wii با استفاده از فناوری ۹۰ نانومتری ساخته شده داند. نکته جالب تر این است که IBM با همکاری توشیبا و سونی پیش از این CPU های Cell را نیز برای PS3 ساخته بودند. ظاهرا IBM خیلی علاقه به ساخت CPU برای کنسول های نسل بعد را داشته است که به این آرزو نیز رسیده است. این خبر توسط ماریو فکتوری یکی از مسوولین شرکت نینتندو تایید شده است.
منابع:مختلف

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
سلام
من نمي دونم اين بازيباز ها از اين wii :cheesygri چي ديدن كه همه رفتن سراغش تو هر نظرسنجي اي كه ميري wii اوله اخه قيمت هم شد فاكتور از هر نظر نگاه بكني به اين wii يكي بالا سرش هست نمي گم بازياش بده تكنولوژيش پايينه و اينا:blushing: ولي بهتر از اون هم وجود داره از هركي بپرسي چرا پي اس3 رو ترك كردي ميگه قيمت از هركي هم بپرسي چرا طرفدار wii هستي ميگه قيمت :cheesygri
الان دلم براي مايكروسافت كبابه كه فسقله بچه داره شكستشون ميده:(( :((
تورو خدا شما دلايل طرفداري از wii رو بگين
من كه ميگم حتما اين سه تا هستن نه غلااااااااااااااام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1.قيمت
2.دسته
3.اينده نگري

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ببین یه فاکتور اصلی رو از یاد بردی
اگه کنسول های قدیمی رو یادتون باشه یه تعدادی از افراد هستن که فقط به احترام تاریخ این شرکت از کنسولها استفاده میکن اونهم به خاطر اینه که از یه سری چیز های خاص خوششون میاد که تو بقیه کنسول ها نیست.
از این جهت بازی کننده های خیلی قدیمی با این کنسول همراه هستن
دسته رو بخوای من میگم برای افرادی ساخته که تازه کار هستن و یه چیزی مختلف میخوان
قیمت راستش رو بخوای از همه اینها مهمتره چون بعضی افراد نمیخوان مایه برای اینها بدن (هر چی بشون داده بشه) پس اینجوری خیلی بالاتر میره محبوبیت
آینده نگری یه سری مسئله دیگه هستش که نینتندو از قبل فکرش رو کرده و الان نتیجه اش رو دارید تو نطر سنجی ها میبیبنید ولی سونی رو الان نگاه کنید به تاخیر انداخته برای اینکه یه چیزی نیستش(نمیخام اسمش رو بگم!!!)مطمئنن اگه از قبل همون زمانی که الان هستش بود خیلی از طرفدارها باهش میموندن(من هم شاید تا حدودی با اونها بودم)
پس نینتندو واقعا یه چیزی داره که بهش فکر میشه!!

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام:cheesygri
يه سوال در مورد Wii دارم:
Wii از Ps2 قويتر هست؟

يه چيز ديگه هم هست:) اگر ميشه يه ليست كامل از بازي هاي تاييد شده براي Wii بنويسيد:) ;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من و سینا خیر سرمون اینجا رو ایجاد کردیم که فقط طرفداران کنسول Wii اینجا بیایند و نظرتاشون رو در مورد کنسول ، بازیهایش و وسایل جانبی اش بگویند.
کاربر Wii360 اومده داره میگه چرا طرفدار Wii هستید ! دوست عزیز ، سینا سردرد گرفت از بس دلیل واسه ی شما و x360 آورد داخل تاپیک « به نظر شما Wii موفق میشه ؟ »
حالا دوباره اومدید و اون بحث مختوم رو راه انداختید ...
کاربر X360 که کاملا" مشخص است چه کسی هست ، هر چی لج از PS3 داشت رو داره روی سر این Wii خالی می کند.در ضمن دوست عزیز اگر دوست داری اخبار این کنسول و بازیهایش رو بگذاری به تاپیک Wii News برو و اخبارت رو اونجا بزار...هم بیشتر دیده می شوند و در نتیجه مفیدتر خواهد بود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
این مساله امضا هم کلا" این تاپیک رو فلج کرده !
این تصویر رو که آخر ارسالم میزارم ، عبارت Wii Fan Club رو داخلش قرار بدهید و بگذارید در امضاتون ( همراه لینک متصل به تصویر )

---------------------------------------------------------------------------------------------------
الآن این تاپیک به فجیع ترین وضعی که تصورش هم نمی کردم دراومده...به یکی از مدیران پیام می دهم تا پستهای بیهوده و اضافی رو پاک کند.
من که تا فردا ظهر بیشتر اینجا نیستم و بعدش میرم . یک سال دیگه که برمی گردم امیدوارم اوضاع اینطوری نباشد.از سینا هم می خواهم که در نبود من ، از تاپیک مراقبت کند و امیدوارم تا بازگشت من موفق باشد در این کار .....

در ضمن علاوه بر پیش نمایش Super Smash Bros.Brawl ، پیش نمایش Red Steel و یک مقاله در مورد کنترلرهای افسانه ای Wii در آینده ای نزدیک روی سایت خواهیم داشت.

موفق باشیم ;)

Attachments

• 212.jpg
    212.jpg
    24.6 KB · مشاهده: 42

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام
يه سوال در مورد Wii دارم:
Wii از Ps2 قويتر هست؟

يه چيز ديگه هم هست اگر ميشه يه ليست كامل از بازي هاي تاييد شده براي Wii بنويسيد
1- نه Wii ضعیفتر از PS2 ه و تقریبا از یک دهم قدرت اون برخورداره
2-توی این پست می تونی لیست تقریبا کاملی رو ببینی البته نزدیک به 30 عنوان جدید از تاریخ اون پست به بعد اضافه شدن که اگر حال داشتم بعدا بهش اضافه می کنم لیست اصلی رو می زارم توی امضام
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=68760&postcount=75

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اقايان من از همين لحظه اعلام ميكنم كه من به كنسول wii گرايش پيدا كردم و من رو متحول كرده.
به اميد موفقيت wii

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اقايان من از همين لحظه اعلام ميكنم كه من به كنسول wii گرايش پيدا كردم و من رو متحول كرده.
به اميد موفقيت wii
پس اول باید آیدی رو عوض کنی!!
=====================
به اون هری(پویا) هم یه چیزی در مورد کیفیت گیم کیوب بده تا برسه به وی!!!
=====================
بعدش دوستان لازم هستش که به من کمک کنید واقعا لازم دارم کمکتون رو
کی این تاریخ و قیمت اروپا اعلام میشه؟
تمام این وسایلی که تو بسته هستن رو میشه با عکس بزارید(قبلا گفتن اما اصلا من حالیم نشد)
بازی رد استیل لانچ تایتل هستش؟
ممنون میشم جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر