Nintendo 3DS

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
از این نظر

من نوشته رو خوندم در کل فقط ریجن ژاپنو فعلا داره . راهی هست از فر.شگاه نیتندو خرید کرد یعنی شرکتی چیزی خریدو انجام بده

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
یکی نیست بگه سیرکل پد از کجا گیر بیارم؟؟ بدون اون درست و حسابی نمیشه رزیدنت اویلو بازی کرد منم تازه 3ds گرفتم کنسول بینظیری هستش در ضمن من فن سونی هستم با این وجود این کنسول از نظر من بهتر از ویتا هست(قبلا ویتا داشتم)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یکی نیست بگه سیرکل پد از کجا گیر بیارم؟؟ بدون اون درست و حسابی نمیشه رزیدنت اویلو بازی کرد منم تازه 3ds گرفتم کنسول بینظیری هستش در ضمن من فن سونی هستم با این وجود این کنسول از نظر من بهتر از ویتا هست(قبلا ویتا داشتم)

کاملا معلوم هست فن سونی هستی =))

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
داداش من از بچگی با پلی استیشن حال میکردم الانم پلی چهار دارم ویتا رو هم به خاطر خرید پلی چهار فروختم اولین بارمه کنسول نینتندو گرفتم.شنیدم بازیهای جدید تری دی اس نیاز به چهارگیگ رم دارند رم اونو ازکجا میتونم بخرم؟منظورم همون رمیه از اول با کنسول بوده که تو مدل معمولی دوگیگه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
داداش من از بچگی با پلی استیشن حال میکردم الانم پلی چهار دارم ویتا رو هم به خاطر خرید پلی چهار فروختم اولین بارمه کنسول نینتندو گرفتم.شنیدم بازیهای جدید تری دی اس نیاز به چهارگیگ رم دارند رم اونو ازکجا میتونم بخرم؟منظورم همون رمیه از اول با کنسول بوده که تو مدل معمولی دوگیگه.

رم sd card هست که تقریبا اکثر لوازم جانبی های دوربین دارند یا لوازم کامپیوتر فروش ها

نمیدونم راستش circle pad pro از کجا گیر میاد در ایران ؟ اصلا شاید نباشه و اگه بخواید باید بگید مثلا سفارشی براتون بیارند

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
آقا یک سوال دیگه:d الان من که فریمور کنسولم 9.2 هستش میتونم با گیت وی داونگرید کنم به ورژن 4.5 و بعد به سیس ناند 9.4 آپدیت کنم؟؟ البته چون گیت وی گفته طی چند هفته آینده ورژن 9.4 رو هم ساپورت میکنه فلش کارتشون، میخواهم به 9.4 آپدیت کنم چون به این زودیا گیت وی نمیگیرم. میخواهم از ایشاپ دمو بازی دانلود کنم ولی آپدیت میخواهد به نطرتون تا ماه آینده 9.4 ساپورت میشه؟ چون میخواهم آپدیت کنم لطفا هرکی میدونه هرچه سریعتر جواب بده

- - -ویرایش - - -

ولی این اس دی کارتش فرق میکنه

- - -ویرایش - - -

رم sd card هست که تقریبا اکثر لوازم جانبی های دوربین دارند یا لوازم کامپیوتر فروش ها

نمیدونم راستش circle pad pro از کجا گیر میاد در ایران ؟ اصلا شاید نباشه و اگه بخواید باید بگید مثلا سفارشی براتون بیارند

داداش اس دی کارت این کنسول فرق میکنه شنیدم که نمیشه گیر آورد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تاجایی که میدونم ١٠٠ درصد معلوم نیست که بشه گیت وی با ٩.۴ سازگاری داشته باشه و بهتره که به روز نکنید اگر میخواید از گیت استفازه کنید
حالا بازم میخواهید بپرسید
این دانگرید کردن و ... رو نمیدونم راستش
میدونم که میشه 2ds و 3ds و 3ds xl که فکر کنم تا 9.20 هست رو با گیت وی باهاش بازی کپی آوردش
من خودم دارم ارم sd card هشت گیگ کلاس ١٠ silicon powerاستفاده میکنم .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نوع اس دی کارت این کنسول چیه؟؟

- - -ویرایش - - -

حله داداش ممنون از پاسخگوییتون من یک مموری اس دی اچ سی باید براش بگیرم

خواهش میکنم
Sd card که از ابن بزرگاست , برای من sdhc هست, هشت گیگه و کلاس ده از شرکت سیلیکون پاور,
میکرو اس دی که تبدیل بزنید ,نگیرید به نظرم ,
همون اس دی کارت بزرگا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر