Nintendo 3DS

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
Fire Emblemجدید :bighug:
تریلرش رو دید مرسما freeze شدم :d
Awakening که واقعا عالی بود و این بازی جدید رو هم همون تیم میسازه،یه شاهکار دیگه برای 3ds (فقط فکر کنم باز ماول توی ژاپن بیاد و یه تاخیر حداقل 6-7 ماهه برای غرب داشته باشه :| )
+
برای new 3ds کاورپلیت های جالب و خوبی تا الان منتشر شدن ولی به نظرم این یه چیز خیلی خاصی هست :

بی نهایت به دلم نشست :d

بازی توی Nintendo Direct اه US,UK به طور رسمی معرفی شد
نگران تاخیر نباشید

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
EBAY

h923zm65va1yp5d08txm.jpg

panaromic

کاربر سایت
Mar 13, 2014
15
با سلام خدمت دوستای گلم

چند وقتیه تو فکر خرید new 3ds هستم اما با وجود ps4 و vita نمیتونم از پس هزینه بازی های اوریج 3ds بر بیام.
یه چند تا سوال داشتم که اگه بتونید پاسخ بدید ممنون میشم.

1- new 3ds الان تو بازار موجود هست؟
2- فرق ژاپنیش با استرالیاش تو چیه؟ ژاپنیه انگلیسی نمیشه؟ شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
3-قبلا اگه یه دستگاه هک میشد فقط میشستی بازی می کردی ( یا دردسراش کمتر بود ) , الان با این چیزایی که از هک 3ds خوندم گیج شدم.
این گیت وی همه بازی هارو نمیاره؟ بازی های ds بخوام اجرا کنم کارت دیگه ای باید بخرم؟
4- الان یه کارت میکرو sd 64 دارم که برای موبایلم استفاده می کنم , میشه از همین برای 3ds استفاده کرد و قابلیت مولتی رام روی این مموری جواب میده؟ ( یعنی میشه همه 64 گیگو پر کرد؟ )
5- بازی های کرک شدشو از کجا گیر بیارم؟ ( مشکلی با دانلودشون ندارم اما مرجعی رو پیدا نکردم)
6- نحوه کرک شدن بازی ها چجوره؟ بعد از ریلیز بازی نسخه کرکش میاد سریع؟ یایه بازی کرک میشه یه بازی نمیشه؟

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
با سلام خدمت دوستای گلم

چند وقتیه تو فکر خرید new 3ds هستم اما با وجود ps4 و vita نمیتونم از پس هزینه بازی های اوریج 3ds بر بیام.
یه چند تا سوال داشتم که اگه بتونید پاسخ بدید ممنون میشم.

1- new 3ds الان تو بازار موجود هست؟
2- فرق ژاپنیش با استرالیاش تو چیه؟ ژاپنیه انگلیسی نمیشه؟ شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
3-قبلا اگه یه دستگاه هک میشد فقط میشستی بازی می کردی ( یا دردسراش کمتر بود ) , الان با این چیزایی که از هک 3ds خوندم گیج شدم.
این گیت وی همه بازی هارو نمیاره؟ بازی های ds بخوام اجرا کنم کارت دیگه ای باید بخرم؟
4- الان یه کارت میکرو sd 64 دارم که برای موبایلم استفاده می کنم , میشه از همین برای 3ds استفاده کرد و قابلیت مولتی رام روی این مموری جواب میده؟ ( یعنی میشه همه 64 گیگو پر کرد؟ )
5- بازی های کرک شدشو از کجا گیر بیارم؟ ( مشکلی با دانلودشون ندارم اما مرجعی رو پیدا نکردم)
6- نحوه کرک شدن بازی ها چجوره؟ بعد از ریلیز بازی نسخه کرکش میاد سریع؟ یایه بازی کرک میشه یه بازی نمیشه؟

1- نه
2-فرقشون توی زبونشونه و ریجن اشون ، ریجن استرالیا PAL اه مال ژاپن هم که همون JAP اه ، زبون ژاپنی ها انگلیسی نمی شه اما استرالیا انگلیسی اه
3- همه رو میاره ، برای بازی ds هم برای new 3ds باید یک r4 جدید بخرید اما برای 3ds های قدیمی نیازی نیست و با کارت آبی داخل خود gateway می شه بازی ds هم اجرا کرد
4-می تونی استفاده کنی و مولتی رام هم جواب م یده
5-سایت هایی مثل nintendoisos و 3dsiso فایل هاش رو برای دانلود می زارن
6-بازی ای کرک نمی شه ، بازی ریلیز می شه دامپ می شه دانلود می کنی بازی می کنی ، سریع هم میان برای دانلود

panaromic

کاربر سایت
Mar 13, 2014
15
ممنون بابت پاسختون
این کنسول رو میشه از دبی تهیه کرد نسخه ی استرالیاشو؟
سایت خاصی یا جایی رو میشناسید که بشه سفارشش داد و برای اوردن به ایران مشکل نداشته باشه؟
راه های پرداختش چجوریه؟ ( کارت بانکی دارم اما ترجیحا می خوام از اون استفاده نکنم)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
Another round of changes in Zelda: Majora’s Mask 3D

Fan site Hidden Triforce has put together a summary of changes implemented into The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D compared to the original release. Check it out below:

The expected

• Reworked environments with new props and decorations placed around
  • Improved character models with smoother animations at 60 FPS
  • 3D capabilities on 3DS, motion controls, touchscreen features
Bomber’s Notebook

• Now given to Link by the Happy Mask Salesman
  • Will show you your current quests
  • Bomber Gang will give rumors regarding what to do next
  • Alarms can be set to keep track of events that takes place at certain hours
Saving

• Can now have up to three save files on a single copy of the game
  • Owl statues are still used and can now save permanently; no longer need to be activated by striking them with a sword but with simply using the action button near them
  • There are now Feather Statues across Termina which save but cannot be warped to with the Song of Soaring
Sheikah Stones

• Have returned from Ocarina of Time 3D, still provide video hints
Song of Double Time

• Move time forward to an hour of your choice
Pictobox

• Now has its own icon on the touchscreen for taking multiple pictures
Fishing

• Two fishing holes have been added, one near the Shooting Gallery outside the Southern Swamp and the other in the Great Bay
  • Free fishing with a Fishing Hole Pass, redeemable for a single use
  • Choice between a standard fishing rod and a rod with a Sinking Lure
  • There are 10 kinds of fish to be caught
Clock Town Changes

• Bomber Gang kids are no longer found at the same location
  • Clock Town bank has been moved to the main square
Masks

• Most masks look the familiar, but the Garo’s Mask now looks like the Garo Master’s mask
  • With the Giant Mask, Link can now swing Twinmold around by its tail and smash it into the ground
  • Deku Link can now shoots fully charged bubbles in a straight path
Bosses

• Strange eyes behind the boss’ masks, now the weak points of the bosses when they are stunned
  • Look like the eyes on Majora’s Mask
Circle Pad Pro

• The game supports Circle Pro for playing on the standard 3DS and 3DS XL.

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
Smea یک هک داده که روی فرم ویر 9.0 تا 9.4 کار می کنه (روی new 3ds و new 3ds xl کار نمی کنه) و 3ds رو ریجن فری می کنه
پایه کارش exploit ای هست که gateway از web browser در آورده

نتیجه:

1- هر بازی اصل رو روی هر ریجنی می تونید اجرا کنید
2- Sky3ds هم ریجن فری می شه روی این فرم ویر ها
3- امکان اومدن gateway روی فرم ویر های 9.3 و 9.4 هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر