Nintendo 3DS

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
http://fs2.filegir.com/shadow night/3DSDevKit.rar
یه سوال داشتم New 3DS بازی های 3DS معمولی رو اجرا میکنه ؟ ( شرمنده بابت سوال تو 3DS نوبم :d )
بلی،در کل new 3ds همون 3ds هست دیگه :d با سخت افزار و قابلیت های بیشتر + بازی های انحصاری..........
+
ممنون بابت لینک مستقیم.
+
این پست صفحه قبلم،اینجا هم میزارمش که توی چشم باشه :d :
گیت وی آپدیت جدید داد :|
Gateway Omega 2.6

این آپدیت قابلیت نصب Dev Menu و بقیه نرم افزار های سیستمی رو اضافه میکنه.(موردی که با اون cfw لیک شده میشد انجام داد)
با dev menu میشه فایل های cia رو مستقیم روی مموری sd کنسول نصب کرد.(بازی،dlc و ....)

به نظر من 100% میتونستن این قابلیت رو خیلی وقت پیش اضافه کنن ولی نکردن :| الان که یه cfw منتشر شده سریع آپدیت دادن :d
+
خوب من devmenu رو تست کردم و بدون مشکل کار میکنه.
Devmenu رو باید جدا نصب کنید.
اول این فایل رو دانلود کنید:
Keep2Share.cc - View File
بعد از extract کردن فایل برید داخل فولدرش و اسم فایل
DevMenu.csu رو به Devmenu.3ds تغییر بدید،بعد فایل رو روی مموری گیت وی کپی کنید و شبیه بقیه بازی ها اجراش کنید.برای نصب فایل cia* هم فایل های مورد نظرتون رو کپی کنید روی مموری sd خود کنسول و بعد با devmenu میتونید نصبشون کنید.
*فعلا نمیشه یه ورژن دیگه از devmenu با فرمت cia رو نصب کرد!ولی new super mario bros و 10 تا dlcـش راحت نصب شدن(اینو خودم امتحان کردم :) )

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
بلی،در کل new 3ds همون 3ds هست دیگه :d با سخت افزار و قابلیت های بیشتر + بازی های انحصاری..........
+
ممنون بابت لینک مستقیم.
+
این پست صفحه قبلم،اینجا هم میزارمش که توی چشم باشه :d :
اینجوری که شما میگین خوب شد 3DS نگرفتم :d وگرنه سر بازی های انحصاری این جدیده احتمالا یکمی زد حال می خوردم
ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
اینجوری که شما میگین خوب شد 3DS نگرفتم :d وگرنه سر بازی های انحصاری این جدیده احتمالا یکمی زد حال می خوردم
ممنون

تاجایی که میدونم فعلا فقط یه بازی انحصاریاونم برای ژاپن داره که یک پورت هست . و اینکه در آینده براش انحصاری بیاد احتمالش هست اما نه اینکه تعدادش زیاد باشه , چون بالاخره تعداد اشخاصی که 3ds های قبلی رو دارند که کم نیستند به نظرم .

به نظرم همین 3ds معمولی حدود 30 تا 40 تا عنوان نسبتا مهم داره ! که فکر کنم کم نیست

ممنون

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این بحث انحصاری رو نمیدونم چرا اتقد گُندش میکنین! بابا شاید کلا دو سه تا دونه بازی انحصاری بیاد براش. کنسول نسل جدید که بیرون نداده. همونه با یه تغییرات کوچیک.

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
تاجایی که میدونم فعلا فقط یه بازی انحصاریاونم برای ژاپن داره که یک پورت هست . و اینکه در آینده براش انحصاری بیاد احتمالش هست اما نه اینکه تعدادش زیاد باشه , چون بالاخره تعداد اشخاصی که 3ds های قبلی رو دارند که کم نیستند به نظرم .

به نظرم همین 3ds معمولی حدود 30 تا 40 تا عنوان نسبتا مهم داره ! که فکر کنم کم نیست

ممنون
من DS داشتم کلی هم خاطره با بازی هاش دارم و منتظر بودم این 3DS درست حسابی کپی خور بشه بگیرم که دیدم New 3DS میاد
حالا شاید هم بازی های انحصاری خوبی دادن

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
من DS داشتم کلی هم خاطره با بازی هاش دارم و منتظر بودم این 3DS درست حسابی کپی خور بشه بگیرم که دیدم New 3DS میاد
حالا شاید هم بازی های انحصاری خوبی دادن

3ds های جدید , به نظرم نهایت سه تا چهار تا انحصاری براش بیاد که به نظرم بیشتر پوت باشند تا بازی جدید ,
فعلا قسمت عمده ی 3ds دارها , قدیمی ها رو دارند و به نظرم ساخت بازی انحصاری مهم یا خیلی مهمی که برای فقط مدلهای جدید , باعث کم شدن فروش بازی میشه مثلا

در خوب بودن تعددداد انحصاری های ds شکی نیست و از 3ds بهتره به نظرم
ممنون

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
به نظر من بازی های انحصاری رو هم در نظر نگیریم بازم بهتره new 3ds بخرید.
صفحه نمایش بزرگتر(3ds معمولی)،قابلیت 3d بهتر،2 تا دکمه و 1 انالوگ اضافه،nfc داخلی،cpu سریعتر و ram بیشتر که سرعت کلی کنسول رو بالا میبره و توی بعضی بازی های مشترک new 3ds بهتر عمل میکنه و .....

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
3ds های جدید , به نظرم نهایت سه تا چهار تا انحصاری براش بیاد که به نظرم بیشتر پوت باشند تا بازی جدید ,
فعلا قسمت عمده ی 3ds دارها , قدیمی ها رو دارند و به نظرم ساخت بازی انحصاری مهم یا خیلی مهمی که برای فقط مدلهای جدید , باعث کم شدن فروش بازی میشه مثلا

در خوب بودن تعددداد انحصاری های ds شکی نیست و از 3ds بهتره به نظرم
ممنون
انحصاری یا غیر انحصاری هر کاری میکنن مثل DS بازی های بیشتر ( مخصوصا JRPG :d) بسازن

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
نینتندو امروز به صورت Live Stream چهار بازی جدید برای 3ds معرفی کرده: :d

Lost Heroes 2
Atelier Rorona
The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D
Code Name S.T.E.A.M.

ریمک Zelda :bighug:
Atelier Rorona هم یکی از انحصاری های سونی بود که الان برای 3ds تایید شده:d

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
:bighug:
N3DS_TheLegendofZeldaMajorasMask3D_illustration_01.jpg
+
Lost Heroes 2
Atelier Rorona
ژاپن.......8-|
+
سیاست های نینتندو خیلی جالبه :d یهو میان میگن فردا nintendo direct داریم.بعد 5-6 تا بازی جدید معرفی میکنن :d
برای wii u هم 2 تا بازی جدید معرفی شد.....

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
اینا چرا همش remake میدن بیرون؟ نصف بازیای 3ds بازسازیهای گیم کیوبه!
حالا خوبه من هیچ کدومو قبلا بازی نکردم،واسم تازگی داره بازیا ولی کسایی که قبلا بازی کردن یکم ناجوره دوباره بخوان همونو بخرن.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حالا خوبه من هیچ کدومو قبلا بازی نکردم،واسم تازگی داره بازیا ولی کسایی که قبلا بازی کردن یکم ناجوره دوباره بخوان همونو بخرن.
به خاطر این که درخواست برای ریمیک Majora's Mask به شدت زیاد بود و خود انوما هم توی E3 گفت متوجه خواسته ملت شدیم.
تا الان که دو تا زلدا و یک استار فاکس ریمیک شده که هر دو مربوط Nintendo 64 هستن.اصلا ربطی به بازی های گیم کیوب نداره.
====
برای wii u هم 2 تا بازی جدید معرفی شد.....
اون که هیچی براش معرفی نشد.:d
=======
دموی sonic boom هم اومد.

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74

rofl

کلا تا حالا 2 نسخه زلدا ریمیک شده ، یه Pokemon Omega Ruby And Alpha Sapphire هم از GBA ریمیک شده

همین ;)

Starfox 64 و Rayman 2 تغییرات جزئی داشتن و روی 3ds ریلیز شدن که البته به راحتی نمی شه گفت اینا Remake ان، بماند که Rayman کار خود Ubisoft بود نه Nintendo

کل ریلیز ها همین بود و بس ، با این حساب 3ds کلا 10 تا عنوان داره چون 5 تا بازی remake شدن !

btw: عمده یوزر ها از ریمیک شدن این عنوان خوشحال هستن تا جایی که من دارم می بینم توی فروم ها!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر