Nintendo 3DS

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
BigBlueBox امروز دوباره شروع کرده پشت سر هم بازی های eshop رو داره لیک میکنه :|
فکر کنم بخاطر Halloween باشه این سری بازی ها،چون توی nfo همه بازی های جمله " we choose treat" رو نوشتن.
تا الان 9 تا بازی رو منتشر کردن،2 تا از بازی ها هم همین چند روز پیش روی eshop قرار گرفتن و بازی های کاملا جدید هستن.(2 تا بازی که اسمشون رو bold کردم)

Thorium Wars: Attack of the Skyfighter
The Legend of Dark Witch
Zen Pinball 3D
3D Classics: Kid Icarus
Color Zen
Dillons Rolling Western
KORG DSN-12
Sakura Samurai: Art of the Sword
Zombie Panic in Wonderland DX
تاریخ انتشار رسمی zombie panic دیروز بوده :d

اگه مردن پوکمون زودتر از موعد لیک کنن :d:-"

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
دوستان یه سوال:
من میخوام 3ds اورجینال بخرم
با توجه به اینکه بازی اصل اصلا گیر نمیاد
کسی تا به حال بازی دیجیتالی از eshop خریده؟؟
به خوبی بازی فیزیکی هست؟؟
افت فریم نداره؟؟؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Attack.of.the.Friday.Monsters.A.Tokyo.Tale.USA.3DS-BigBlueBox

یه بازی ادونچر و داستان محور هست از Level 5 :)
+
احتمالا بزودی چندتا مترجم درست حسابی پیدا میشن تا تکست های Ni No kuni ds رو کامل ترجمه کنن :bighug: واقعا نمیدونم چرا نسخه ds رو توی غرب منتشر نکردن :|
و اینکه نمیدونم چرا تا الان براش ترجمه درست حسابی به انگلیسی نیومده :|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,551
نام
امین
دوستان یه سوال:
افت فریم نداره؟؟؟
بهترین کار رو میکنی که میخای بخری.
بازی اصل هم گیر میاد بعضی فروشگا های معتبر با مبلغی بیعانه برات تهیه میکنن.
فرقی نداره افت فریم هم نداره بازی دانلودی.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
احتمالا بزودی چندتا مترجم درست حسابی پیدا میشن تا تکست های Ni No kuni ds رو کامل ترجمه کنن :bighug: واقعا نمیدونم چرا نسخه ds رو توی غرب منتشر نکردن :|
و اینکه نمیدونم چرا تا الان براش ترجمه درست حسابی به انگلیسی نیومده :|

یکی از بهترین خبرهای ممکن !
البته تا جایی که من خاطرم هست یه سری دیگه هم اقدام کرده بودن برای ترجمه تکست های بازی به انگلیسی اما گویا نصفه و نیمه رها شد کار و کسی هم دیگه پیگیرش نشد . فکر کنم هنوز تاپیکش موجود باشه توی gbatemp !
امیدوارم این سری دیگه کامل ترجمه کنن تا ما هم لذتش رو ببریم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکی از بهترین خبرهای ممکن !
البته تا جایی که من خاطرم هست یه سری دیگه هم اقدام کرده بودن برای ترجمه تکست های بازی به انگلیسی اما گویا نصفه و نیمه رها شد کار و کسی هم دیگه پیگیرش نشد . فکر کنم هنوز تاپیکش موجود باشه توی gbatemp !
امیدوارم این سری دیگه کامل ترجمه کنن تا ما هم لذتش رو ببریم :biggrin1:
یه سریاشون عضو همون تیم قدیمی هستن!
مثل اینکه کار ترجمه ژاپنی به اسپانیایی تموم شده و دارن پچش رو اماده میکنن و بعد هم همشون میرن که کامل به انگلیسی ترجمش کنن:bighug:
داخل gbatemp یوزنیم یکی از اعضای اصلی تیمشون pleonex هست..........

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
دیروز داشتم تو فروم gbatemp یه چرخی میزدم که دیدم یه بنده خدایی اومده یه نرم افزاری نوشته که با نصب اون روی کامپیوتر بازیهای 3DSتون که توی هارد ذخیره شده به همراه کاور و یه سری اطلاعات اضافی نمایش داده میشن .
من خودم نصبش کردم و واقعا خوشم اومد گفتم اینجا هم بزارم تا بقیه دوستان هم اگه دوست دارند استفاده کنن .
یه عکس هم گرفتم خودم که ببینید ماجرا از چه قراره :

برای نصب برنامه هم کافیه که دو بار روی install.bat کلیک کنید .

لینک دانلود - لینک تاپیک در gbatemp

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دوستان یه سوال:
افت فریم نداره؟؟؟

بهترین کارو میکنی که اصل میخوای بازی کنی. بازیها هم خیلی راحت گیر میاد. از این بابت نگرانی نداشته باش.
هم اینکه بیشتر بازیها رو دیجیتالی میتونی بخری و هم اینکه میتونی سفارش بدی واست بیارن که هزینشم خیلی بالا نمیشه. فوقش 30 تومان بیشتر از قیمت خود بازی پرداخت میکنی بخاطر کارمزد کسی که برات سفارش میگیره.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان یه سوال:
افت فریم نداره؟؟؟

سلام دوست عزیز من بهتون پیشنهاد میکنم صبر کنید و new 3ds بگیرید خیلی بهتر از نسخه های موجود در بازاره
باتری بهتر 3 بعدی بهتر نمایشگر روشن تر دو تا آنالوگ داره پردازنده قوی تر و بازی های انحصاری بیشتر خلاصه تو همه موارد سر تر هستش

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دیروز داشتم تو فروم gbatemp یه چرخی میزدم که دیدم یه بنده خدایی اومده یه نرم افزاری نوشته که با نصب اون روی کامپیوتر بازیهای 3DSتون که توی هارد ذخیره شده به همراه کاور و یه سری اطلاعات اضافی نمایش داده میشن .
من خودم نصبش کردم و واقعا خوشم اومد گفتم اینجا هم بزارم تا بقیه دوستان هم اگه دوست دارند استفاده کنن .
یه عکس هم گرفتم خودم که ببینید ماجرا از چه قراره :

برای نصب برنامه هم کافیه که دو بار روی install.bat کلیک کنید .

لینک دانلود - لینک تاپیک در gbatemp

عالیه این برنامه :d
مخصوصا اینکه خیلی از بازی های من اسم کامل ندارن و داخل مموری میکرو اس دی خیلی وقت ها بازی ها رو قاطی میکنم :|
برا ds هم یه همچین برنامه ای بود ولی قابلیت trim کردن رام ها رو هم داشت،اینم قابلیت trim کردن بهش اضافه کنه عالی میشه............

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
عالیه این برنامه :d
مخصوصا اینکه خیلی از بازی های من اسم کامل ندارن و داخل مموری میکرو اس دی خیلی وقت ها بازی ها رو قاطی میکنم :|
برا ds هم یه همچین برنامه ای بود ولی قابلیت trim کردن رام ها رو هم داشت،اینم قابلیت trim کردن بهش اضافه کنه عالی میشه............

آره خیلی خوبه . کلا دیدن کاور بازیها به این شکل خیلی حال میده نمیدونم چرا :D
من خودم همیشه بازیها رو بعد از اینکه دانلود شدن Trim میکنم و بعد از Trim کردن هم رام اصلی رو پاک میکنم که بیخودی جا نگیره دیگه رو هارد :D
یه برنامه خیلی خوب در این رابطه هست که نمیدونم داریش یا نه . اسم برنامش Crappy Tiny Reader هست که خیلی راحت با یه کلیک میتونی Trim کنی رام رو .
علاوه بر Trim کردن همه جور اطلاعاتی در رابطه با رام مورد نظر هم میده .
حالا در هر صورت اپلودش کردم برنامه رو شاید به درد بقیه دوستان هم خورد :
دانلود

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
آره خیلی خوبه . کلا دیدن کاور بازیها به این شکل خیلی حال میده نمیدونم چرا :D
من خودم همیشه بازیها رو بعد از اینکه دانلود شدن Trim میکنم و بعد از Trim کردن هم رام اصلی رو پاک میکنم که بیخودی جا نگیره دیگه رو هارد :D
یه برنامه خیلی خوب در این رابطه هست که نمیدونم داریش یا نه . اسم برنامش Crappy Tiny Reader هست که خیلی راحت با یه کلیک میتونی Trim کنی رام رو .
علاوه بر Trim کردن همه جور اطلاعاتی در رابطه با رام مورد نظر هم میده .
حالا در هر صورت اپلودش کردم برنامه رو شاید به درد بقیه دوستان هم خورد :
دانلود

ممنون.
نه من این نرم افزار رو نمیشناختم.برای trim کردن تا قبل از این از NDSTokyoTrim و 3DS explorer استفاده میکردم....

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
گیت وی آپدیت جدید داد :|
Gateway Omega 2.6

این آپدیت قابلیت نصب Dev Menu و بقیه نرم افزار های سیستمی رو اضافه میکنه.(موردی که با اون cfw لیک شده میشد انجام داد)
با dev menu میشه فایل های cia رو مستقیم روی مموری sd کنسول نصب کرد.(بازی،dlc و ....)

به نظر من 100% میتونستن این قابلیت رو خیلی وقت پیش اضافه کنن ولی نکردن :| الان که یه cfw منتشر شده سریع آپدیت دادن :d
+
خوب من devmenu رو تست کردم و بدون مشکل کار میکنه.
Devmenu رو باید جدا نصب کنید.
اول این فایل رو دانلود کنید:
http://k2s.cc/file/861bd4712dbb7/3DSDevKit.rar
بعد از extract کردن فایل برید داخل فولدرش و اسم فایل
DevMenu.csu رو به Devmenu.3ds تغییر بدید،بعد فایل رو روی مموری گیت وی کپی کنید و شبیه بقیه بازی ها اجراش کنید.برای نصب فایل cia* هم فایل های مورد نظرتون رو کپی کنید روی مموری sd خود کنسول و بعد با devmenu میتونید نصبشون کنید.
*فعلا نمیشه یه ورژن دیگه از devmenu با فرمت cia رو نصب کرد!ولی new super mario bros و 10 تا dlcـش راحت نصب شدن(اینو خودم امتحان کردم :) )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر