Nintendo 3DS

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Fire Emblem رو تموم کردم :bighug:
فوق العاده بود،من خیلی از fire emblem ها رو بازی نکردم ولی Awakening واقعا برای من بهترین بازی توی این سبک بود که تا حالا بازی کرده بودم،انتظار حداقل 2 تا fire emblem دیگه روی 3ds دارم :d
الان میتونم با خیال راحت برم سراغ بقیه بازی ها و توی زمان مناسب هم یه بار دیگه این رو از اول شروع کنم :d
+
میترسم bravely default رو شروع کنم بعد 1 ماه وقتمو بگیره و نتونم بقیه بازی ها رو برم :| :d
+
احتمالا باندل Super Smash Bros قرار هست برای آمریکا هم بیاد.:bighug:
با معرفی شدن new 3ds xl که حتی یه باندل super smash bros هم داره به نظرم خرید این زیاد به صرفه نیست

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
فوق العاده بود،من خیلی از fire emblem ها رو بازی نکردم ولی Awakening واقعا برای من بهترین بازی توی این سبک بود که تا حالا بازی کرده بودم،انتظار حداقل 2 تا fire emblem دیگه روی 3ds دارم :d
الان میتونم با خیال راحت برم سراغ بقیه بازی ها و تیو زمان منساب هم یه بار دیگه این رو از اول شروع کنم :d
+
میترسم bravely default رو شروع کنم بعد 1 ماه وقتمو بگیره و نتونم بقیه بازی ها رو برم :| :d
+

با معرفی شدن new 3ds xl که حتی یه باندل super smash bros هم داره به نظرم خرید این زیاد به صرفه نیست
اگه از fe a خوشت اومد اینا رو بازی کن چون بعضی از اینا خیییییییلی بهتر از اونن!(البته خود fire emblem به نظرم بهترین بازی 3ds هست ها:d)
ff tactics a2/1
advance war
fire emblem path of radiant
jean's darc (بهترینش....فوق العادست این بازی!)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
الان میتونم با خیال راحت برم سراغ بقیه بازی ها و توی زمان مناسب هم یه بار دیگه این رو از اول شروع کنم :d
+
+

bravely default رو شروع کن بقیه مهم نیست :|:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اگه از fe a خوشت اومد اینا رو بازی کن چون بعضی از اینا خیییییییلی بهتر از اونن!(البته خود fire emblem به نظرم بهترین بازی 3ds هست ها:d)
ff tactics a2/1
advance war
fire emblem path of radiant
jean's darc (بهترینش....فوق العادست این بازی!)
خیلی ممنون.
ff tactics و سری advance wars رو بازی کردم،از سری fire emblem هم 1-2 تا عنوان دیگش رو روی dc بازی کردم،path of radiant و jean's d'arc ه مباید برم دنبال rom و emulator بگردم براشون،کنسول دم دستم نیست :d
من کلا یه مدتی از کنسول ها دور بودم (مخصوصا از بازی های استراتژی،ژاپنی و ... ) بعد یهو با awakening شروع کردم خیلی چسبید :d
+
من اواتار و امضای شما رو میبینم مرحله های بازی و کلا shibuya میاد جلو چشم :d
نمیحوان براش یه ادامه ای چیزی بسازن؟:-/
+
bravely default رو شروع کن بقیه مهم نیست
yahoo_22.gif
yahoo_4.gif
بازی خیلی زیاد دارم الان نمیدونم چی رو شروع کنم :| همین bravely default رو احتمالا از فردا شروع میکنم،چند ساعت گیم پلی داره حدودا؟! :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خیلی ممنون.
ff tactics و سری advance wars رو بازی کردم،از سری fire emblem هم 1-2 تا عنوان دیگش رو روی dc بازی کردم،path of radiant و jean's d'arc ه مباید برم دنبال rom و emulator بگردم براشون،کنسول دم دستم نیست :d
من کلا یه مدتی از کنسول ها دور بودم (مخصوصا از بازی های استراتژی،ژاپنی و ... ) بعد یهو با awakening شروع کردم خیلی چسبید :d
+
+

بازی خیلی زیاد دارم الان نمیدونم چی رو شروع کنم :| همین bravely default رو احتمالا از فردا شروع میکنم،چند ساعت گیم پلی داره حدودا؟! :d

نمیدونم :-s
من 34 ساعت بازی کردم هنو اول کارم :|:((:d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خیلی ممنون.
+
+

نه متاسفانه.....:((

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
امروز بخش آنلاین Mario Kart 7 رو امتحان کردم،همونطور که توی بقیه فروم ها میگن بدون هیچ مشکلی میشه انلاین بازی کرد! از نظر پینگ و ... هم به طرز عجیبی هیچ مشکلی وجود نداشت!داخل بازی که پینگ رو نشون نمیداد ولی 3-4 دست که بازی کردم اصلا لگ نداشتم.امیدوارم بشه fantasy life و smash bros رو هم راحت بازی کرد:bighug:
region بازی من USA بود و خود کنسولم pal هست،کلا از نظر region مشکلی وجود نداره مگه اینکه اون بازی مورد نظر برای بخش آنلاینش title update بخواد،اگه آپدیت بخواد باید ریجن بازی و کنسول حتما یکی باشه (چون eshop ریجن های مختلف با هم فرق دارن) مثلا Monster Hunter 4 آپدیت میخواد و با کنسول های غربی نمیشه آپدیت رو گرفت.
این friend code من هست،اگه با 3ds انلاین میشید منو اد کنید :) :
0576-6034-1008

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
امروز بخش آنلاین Mario Kart 7 رو امتحان کردم،همونطور که توی بقیه فروم ها میگن بدون هیچ مشکلی میشه انلاین بازی کرد! از نظر پینگ و ... هم به طرز عجیبی هیچ مشکلی وجود نداشت!داخل بازی که پینگ رو نشون نمیداد ولی 3-4 دست که بازی کردم اصلا لگ نداشتم.امیدوارم بشه fantasy life و smash bros رو هم راحت بازی کرد:bighug:
region بازی من USA بود و خود کنسولم pal هست،کلا از نظر region مشکلی وجود نداره مگه اینکه اون بازی مورد نظر برای بخش آنلاینش title update بخواد،اگه آپدیت بخواد باید ریجن بازی و کنسول حتما یکی باشه (چون eshop ریجن های مختلف با هم فرق دارن) مثلا Monster Hunter 4 آپدیت میخواد و با کنسول های غربی نمیشه آپدیت رو گرفت.
0576-6034-1008
من میترسم اما احتمالا آنلاین رو امتحان کنم , میترسم بن کنند یا مشکل بوجود بیاد
الان امونندم آپدیته , من شما رو add میکنم
اشخاص دیگه هم خواستند منو ادد کنند

3797-8342-9168

نینتندو نتورک آی دی من هم در امضام هست
ممنون

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
0576-6034-1008
باو خوب این چه کاریه بازیه پک شده با اپدیتو دان کن خوب:|
مثلا میزنه:
mariokart7(0.1).3ds
بعد به 3dz و تمام!
انلاین kid icarus رو از دست ندید!
من اورجینال داشتم میزدم خیلی خوب بود!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
باو خوب این چه کاریه بازیه پک شده با اپدیتو دان کن خوب:|
هنوز نمیشه تایتل آپدیت ها رو وارد rom کرد.
این mario kart v1.1 (و چندتا بازی دیگه که ورژن 1.1 داشتن)نمیدونم چطوری اومده :| :d
احتمالا ورژن های بالاتر این بازی ها بصورت retail منتشر شدن...........

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستانی که آنلاین بازی کردن اکه ممکنه یه توضیح مختصری از چگونگی مراحل کارشون بدن شاید که ما هم تونستیم آنلاین بزنیم.(من گت وی دارم در حال حاضر.)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستانی که آنلاین بازی کردن اکه ممکنه یه توضیح مختصری از چگونگی مراحل کارشون بدن شاید که ما هم تونستیم آنلاین بزنیم.(من گت وی دارم در حال حاضر.)
اول اینکه حتما مطمئن بشید آخرین فرمور گیت وی ( Omega 2.3b ) رو دارید و Emunand هم آپدیت شده باشه (8.1 ... )
برای بازی آنلاین باید هدر (header) اون Rom رو با یه Header از یه کارتریج اورجینال عوض کرد،قبلا با hex editor این کار رو انجام میدادن ولی الان یه نرم افزار هست به اسم Gateway Rom Patcher که با این راحت میشه rom ها رو پچ کرد،بعد از این هم اسم فایل رو از 123.3ds به 123.3dz تغییر میدیم و بعد میشه انلاین بازی کرد........ :
Scene ROMs - Online tutorial for dummies | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community: 3DS, Gateway 3DS, NDS and R4, Wii, PSP, PS4, Xbox One and all the gaming universe
البته بازی های پچ شده و آماده انلاین بازی کردن هم داخل اینترنت برای دانلود وجود داره،مثلا این تاپیک:
Nintendo 3DSISO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر