Nintendo 3DS

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
456
نام
محمد
دوستان من یه سرچی زدم هزار یکی هک نرم افزاری برای 3DS پیدا کردم. یعنی همشون فیک هستن؟ آخه کابرای سایت های مربوطه همه توی کامنت هاشون گفته بودن خیلی عالیه و برای ما درست کار کرده!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان من یه سرچی زدم هزار یکی هک نرم افزاری برای 3DS پیدا کردم. یعنی همشون فیک هستن؟ آخه کابرای سایت های مربوطه همه توی کامنت هاشون گفته بودن خیلی عالیه و برای ما درست کار کرده!
فیک هستن :) اون کامنت ها هم یا توسط خودشون یا توسط ربات ها مختلف فرستاده شده........
اگه نزم افزاری هک شده بود الان همه سایت های معتبر و هیمن جا ترکیده بودن :d
الان تنها خبر در مورد هک نرم افزاری همون هست که smea با استفاده از یه باگ داخل سیستم نینتندو تونسته homebrew روی 3ds اجرا کنه،ولی به گفته خودش این برای اجرای بازی ها روی 3ds کافی نیست.......
ممکنه تا چندوقته دیگه که این روش رو پابلیک کنه بعد یه مدت بتونیم emulator ها و یه سری نرم افزار ساده رو روی 3ds ببینیم ولی همونطور که دوستمون صفحه قبل گفت اصلا هیچی 100% معلوم نیست که بشه باهاش تو آینده بازی هم اجرا کرد یا نه..............

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
فیک هستن :) اون کامنت ها هم یا توسط خودشون یا توسط ربات ها مختلف فرستاده شده........
اگه نزم افزاری هک شده بود الان همه سایت های معتبر و هیمن جا ترکیده بودن :d
الان تنها خبر در مورد هک نرم افزاری همون هست که smea با استفاده از یه باگ داخل سیستم نینتندو تونسته homebrew روی 3ds اجرا کنه،ولی به گفته خودش این برای اجرای بازی ها روی 3ds کافی نیست.......
ممکنه تا چندوقته دیگه که این روش رو پابلیک کنه بعد یه مدت بتونیم emulator ها و یه سری نرم افزار ساده رو روی 3ds ببینیم ولی همونطور که دوستمون صفحه قبل گفت اصلا هیچی 100% معلوم نیست که بشه باهاش تو آینده بازی هم اجرا کرد یا نه..............
باگش راحت میتونه بازی 3ds اجرا کنه ولی از اونجایی که از piracy بدش میاد نمیخواد اینکارو بکنه!
یعنی یه حالت anti piracy داره!:d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ممنون تست میکنم. Castlevania رو دقت نکردم پاک کردم رفت. اما این دو تا اسم پویشه هاشون اینه.

Phoenix.Wright.Ace.Attorney.Dual.Destinies.EUR.3DS-BigBlueBox
Professor.Layton.and.the.Azran.Legacy.EUR.3DS-BigBlueBox

راستی دوستان این بازی های جدید رو گذاشته بودید یادم افتاد. یه بازی خوب و عالی در حد Ni No Kuni چی هست؟ قبلا روی DS دداشتم اما الان اطلاع ندارم. از این بازی هایی که بصورت انیمه ژاپنی ساخته میشه و گرافیک هنریش مثل انیمه است.
BigBlueBox اکثر بازیاشو از eshop میگره و تقریبا همشون یا با پچ میان یا کلا نمیان!
احتمالا به خاطر همینه!

- - -ویرایش - - -

Piracy چیه یا کیه؟ زیاد در موردش شنیدم ولی دقیق نمیدونم چیه:d
piracy یعنی همون بازی کپی انجام دادن!
(مثلا بهش میگن piracy که بد نشونش بده ولی خوب ما که عین خیالمونم نیست:d)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
باگش راحت میتونه بازی 3ds اجرا کنه ولی از اونجایی که از piracy بدش میاد نمیخواد اینکارو بکنه!
یعنی یه حالت anti piracy داره!:d
خوب با این وضع این روشش رو پابلیک کنه که بعدش بقیه دوستان هکر میتونن بازی هم باهاش اجرا کنن :d
فقط مسئله زمانش هست........

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اخه هنوزم دو تا اولی باید درست کار کنن/:)
بیا phoenix wright رو با این پچ کن:
http://www.3dslink.com/Card2Patch.zip
ورژنت نگفتی چنده؟
من zelda و prof layton رو رو 3 تست کرده بودم الان 4.0b1 ام من ولی حتی اگه زلدا هم نیاد هیچ دلیلی نمیبینم که prof layton نیاد:-/
----------
ورژنتو بگو فکر کنم فهمیدم مشکل چیه!

- - -ویرایش - - -

اون چیزایی که دان کردی اینو اخرش نوشته بود؟
INTERNAL-BigBlueBox

احساس میکنم مشکل از 3Ds Link هست :( دوستم یه 3DS با گیت وی خریده، همون بازی ای برای من ارور میده روی گیت وی راحت اجرا میشه :((

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Rabbids Travel in Time 3D دانلود کردم 4 تا مرحله رفتم از بازیش خوشم اومد نسخه wii شو بازی کرده بودم ازش خوشم نیومده بود اما این نسخه پلتفرمر شده منم که عاشق بازیا پلتفرمر قشنگ و خوبم :x

بازی SpongeBob Squiggle Pants 3D بازی کردم سورپرایز شدم شاید خیلی ها از این بازی خوششون نیاد اما من بازی سبک بازی wario ware دوست دارم یعنی میشه گفت wario ware جزو 5 بازی انحصاری نینتندوه که برای من الویت دارن

حالا این بازی هم تم wario ware داره + هم ایده ها جدید داره + هم 3d داره که نظر منو جلب کرد

بازی Rayman 3D همون نسخه ds بود که فقط از نظر گرافیک بهتر شده الکی دانلودش کردم

بازی Rabbids Rumble 3DS چطوره؟ کی بازیش کرده؟ ارزش دانلود داره؟

این بازی MARIO 3D LAND چقدر سخت شده تا الان 206 تا سکه ستاره ای گرفتم هر کاری میکنم بیشتر نمیشه . کسی تونسته کاملش کنه؟

بازی Freakyforms Deluxe: Your Creations, Alive! کی بازی کرده؟ روی گیت وی اجرا میشه؟

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
456
نام
محمد
اینا همش حرفه و فرضیه پس زیاد جدی روش حساب نکن

اگه هوم برو هم بیاد نصب هم بکنی حداقل حداقل 2 سال طول میکشه تا کامل شه بتونه بعضی بازی ها راحت اجرا کنه

آخه دوستان گفتن اگه پابلیکش کنه بقیه هکرا میتونن راحت بازیاشم اجرا کنن. من که هکر نیستم که بخوام کاری کنم:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آخه دوستان گفتن اگه پابلیکش کنه بقیه هکرا میتونن راحت بازیاشم اجرا کنن. من که هکر نیستم که بخوام کاری کنم:d

نمونه اش وقتی هوم برو برای wii ارائه شد حدود 4 سال طول کشید تا کامل شه بتونه راحت بازیا اجرا کنه

برای 3ds هنوز ارائه هم نشده

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
قبلا هم گفتم هیچی معلوم نیست،فقط یه نفر داره روی این باگ کار میکنه و چند ماه پیش هم گفته بود این باگ اجازه نمیده هرکاری دلمون بخواد بکنیم.
در مورد پابلیک کردنشم به نظر پابلیکش میکنه چون اگه این کار رو نکنه خوب کل تلاشی که کرده یجورایی بی فایده میشه...
بعد از اون هم معلوم نیست چقدر طول میکشه بقیه هکرها روی این باگ کار کنن،ممکنه چندسال طول بکشه تا بشه باهاش بازی اجرا کرد یا اصلا نشه! (هیچی معلوم نیست)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Resident Evil Revelations 2 Assets Spotted

Resident Evil Revelations 2 Assets Spotted - Nintendo Life

Touch Detective Funghi Rhythm Could be Delightfully Weird on 3DS

Touch Detective Funghi Rhythm Could be Delightfully Weird on 3DS - 3DS News @ Nintendo Life

Fantasy Life Offers Multiple Ways to Connect With Other Adventurers

Fantasy Life Offers Multiple Ways to Connect With Other Adventurers - 3DS News @ Nintendo Life

Yokai Watch Western Release Targeting Next Year, With Toys Also Planned

Yokai Watch Western Release Targeting Next Year, With Toys Also Planned - 3DS News @ Nintendo Life

630x.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر