Nintendo 3DS

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
نهایتا به نظرم سه سال دیگه یا چهار سال از عمر 3ds مونده

آخه همین الانشم تقریبا کلی بازی داره 3ds (حداقل 40 بازی نسبتا خوب داره به نظرم) اما قبول دارم به ds هم نمیرسه از این لحاظ تقریبا فعلا

اما الان بحث تبلتها و موبایلهای جدید هم هست که در زمان ds اینطور فراگیر نبودند

3ds تا همین الانشم شکست خورده نبوده و فروش نسبتا خوبی داشته (به نظر من تا قبل از عرضه نسل بعدیش حداقل حدود 60 تا 70 میلیون میفروشه)

اینکه یه کنسول بیاد و بازی خاصی نداشته باشه مثلا برای یک سال خوب نیست و قبول دارم اینو (متئسفانه 3ds جدای از قیمتش در زمان عرضه بازی های چندان خوبی یا عالی هم تقریبا نداشت)

من کلا هم خیلی برام فروشش مهم نیست و مهمتر بازیهاش هست که به نظرم تا به الان 3ds بازیهای نسبتا خوبی داره (بیشتر هم انحصاری مد نظرمه)

اینا در کل نظر بنده هست

خیلی ممنون

از لحاظ تعداد هم بخوای حساب کنی ds بالا 5 هزارتا بازی داره بازیا wiiware و کلاسیک به کنار

اما کسی همه بازیا بازی نمیکنه تو سبکی که دوست داره دنبال بازی تاپ اون سبکه

ما فن ها نینتندو دنبال نحصاریم و چیزی که داریم از اولم میگیم همون کم کاریه نینتندوه

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام

هیچی تازه این بیاد میشه اولین kirby

بخاطر همین تو خرید 3ds مرددم چون غیر از پول خود 3ds بایر 250 هزار پول فلش کارت بدم اما تو انحصاریا نینتتدو برای 3ds خیلی کم کاری کرده اونم بخاطر وضع wii u بقیه کنسولاشو قربانی میکنه

همین ds زمان لانچ kirby داشت تا 2 سال بعدش 2 نسخه kirby دیگه منتشر کرد که آخرش شد 4 نسخه kirby

بعد از 3 سال نه خبری از متروید هست نه kirby نه دانکی کونگ اختصاصی و ........

تو کنسولاnintendo میخری بازیا مولتی بازی کنی یا انحصاری؟
به نظر من باید نینتندو رو درک کرد چون به هرحال یک شرکت برای ارایه یک سخت افزار باید کلی خرج کنه و از طرفی باید فکر درآمدش باشه...
از طرفی مطمئن باشید کار نینتندو سخت تر از دو شرکت دیگه هست.نینتندو به دنبال ارایه خلاقیت باید با دو شرکتی که روی سخت افزارشون مانور میدن رقابت کنه و هر چقدر هم بگیم مسیر نینتندو و بازار هدفش با دو شرکت دیگه متفاوت هست ولی نمیشه منکر شد که نهایتا بسیاری از گیمرها درگیر زرق و برق بازیها میشن و خواه ناخواه رقابتی غیر عادلانه ایجاد میشه...
از طرف دیگه فکر میکنید یک شرکت در سال چند بازی میتونه تولید کنه؟فکر میکنید روند تولید هر بازی چقدر طول میکشه؟اگر یوبیسافت سالی یه آساسینز میده به این معنی نیست که یکسال روی هر نسخه از این بازی کار میشه بلکه این شرکت در آن واحد ممکنه دو یا سه نسخه از این بازی رو در دست ساخت داشته باشه و این روند طولانی تولید یک بازی رو نشون میده...
بازی هایی داریم که 5 سال یا حتی بیشتر روشون کار میشه پس قطعا نینتندو نمیتونه در یکسال بازار رو بترکونه و نهایتا یه تعداد مشخص بازی با کیفیت میتونه بده بیرون مگر اینکه کیفیت رو فدای کمیت کنه...
من فکر میکنم اولین و مهمترین کار یک شرکت حتی قبل از عرضه این کنسول جلب اعتماد سازندگان third party هست چیزی که فعلا wiiu نتونسته زیاد موفق عمل کنه...
مطمئن باشید اگر سازندگان third party به کنسول نسل هشتمی نینتندو توجه نشون بدن نینتندو میتونه خیلی راحت تر و با برنامه بهتر عناوین با کیفیت خودش رو عرضه کنه...
از طرفی همین DS که دارید میگید عناوین انحصاری داره که توسط نینتندو ساخته شده و شرکت های سوم شخص اونها رو عرضه کردند پس اگر اون اعتماد از سوی سازندگان برای ساخت بازی روی wiiu اتفاق بیافته مطمئن باشید عناوین انحصاری اون کنسول هم بسیار بیشتر خواهد شد و نینتندو هم تا حدودی داره روی این موضوع کار میکنه و باید ببینیم واقعا موفق میشه یا نه که اگر بتونه اعتماد شرکت های بزرگ یا حتی کوچک رو جلب کنه مطمئن باشید به یکسال میتونه فروش ضعیف کنسولش رو جبران کنه(شما خود سونی رو ببین که از چه سالی PS3 تونست از XBOX جلو بزنه و فروشش روی غلطک بیافته...)
اون دوستمون درست گفتند که باید تا e3 صبر کنیم چون خیلی چیزها مشخص میشه...
از طرفی 3ds واقعا کم بازی نداره و اون دوستمون که میگن 40 بازی من فکر میکنم خیلی بیشتر از این ها میشه بازی خوب رو این کنسول یافت.مشکل ما اینه که عناوین بزرگ و نامدار میخواهیم در حالی که بعضی بازی ها اونقدر لذت بخش هست که مدت ها آدم رو سرگرم کنه ولی چیزی که هست اسمشون بزرگ نیست.(من خودم با بازی papers please رو PC بیشتر از Call of Duty حال کردم که شاید خرج ساختش یک صدم خرج تبلیغات cod نباشه منتها ما به اسم خیلی گیر میدیم.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر