Nintendo 3DS

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
دوستانی که کیف 3Ds دارن میشه ازش یه عکسی بزارن قیمتش؟
راستی جای میشناسید کیفشو پست کنه؟
------------------------------------------
کسی از دوستان اینجا دستگاه رجیون پال نداره ؟
من دستگاهم پاله داداش(xl)
کیف هم از پاساژ پایتخت خریدم*

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
3ds_charging_dock.png

سیم شارژر رو به پشت استند میزنید و دستگاه را روی آن میگذارید و شارژ میشه

خیلی ممنون
ممنون
اداپتوره من فرق داره با این
اینکه میزارم روش فهمیدم -میگم اون که پشتشه اون جریانش چیه ؟ openنوشته روش
مشکلی پیش نمیاد ولی کمتر بذارید پر و خالی بشه بهتره. حداکثر ۵۰۰ بار که پر و خالی بشه شروع می کنه به از دست دادن ظرفیت و باید عوض بشه.

عمرش که زیاد نمیشه دیرتر کم می شه.

باز متوجه نشدم :D
شما میگی 2خط کم کرد بزنم شارژ مثلا؟ اینجوری بهتره ؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
باز متوجه نشدم :D
شما میگی 2خط کم کرد بزنم شارژ مثلا؟ اینجوری بهتره ؟

بله درسته. برعکس اونی که معمولا همه می گن هست. من اون سایتی که پیشتر دیده بودم رو پیدا نکردم بنابراین یه سرچ کردم منبع زیر رو یپدا کردم که توی بخش ۳ در این مورد گفته. نوشته که عمر یه باتری بر اساس سیکل های شترژ هست که بین یه شارژ کامل و یه دیس شارژ کامل محاسبه می شه.

3. Memory effect? In a word, Nope. The phrase belongs to nickel-cadmium (NiCad or Ni-Cd) batteries. If you charge a Ni-Cd battery before it’s completely discharged, it will lose capacity to charge fully the next time… as if it remembers the smaller charge capacity and regards it as the new norm. Hence, Ni-Cd batteries have to be completely discharged before charging again, to retain their full lifetime between charges. This is a peculiarity of Ni-Cd batteries, not shared by Li-ions. In fact, your lithium-ion battery likes it better if you don’t discharge it all the way between charges. This is why Apple recommends that you go ahead and plug in your charger when the device gives you its low battery alert. When you charge, the battery doesn’t really mind if you don’t top it off. Li-ion battery lifetime is all about charging cycles. One charging cycle is the time between one full charge and one full discharge. You can partially charge or discharge your battery many times during a single charging cycle. In short, your lithium battery has no memory effect, and you can recharge it, in whole or in part, whenever you feel like it.

این که بذارید خالی بشه و بعد شارژ کنید عمرش رو کاهش می ده. ولی همه بخصوص فروشنده ها این طور توصیه می کنن که در اصل مربوط به باتریهای قدیمی Ni-Cd هست و برای باتریهای لیتیوم بده.

این هم لینک سایت اصلی:

What You Need To Know About Lithium Batteries | The Griffin Technology Blog

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
میشه یه آموزش مختصر بدین چه جوری از کارت آبی 3ds link برای بازیهای nds استفاده کنم؟؟ تازه به جمع 3ds دارا پیوستم گیج میزنم هنوز!:-s
اگه فایل تصویری تو یوتوف هم هست لینکشم بدید خوبه.ممنون

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
میشه یه آموزش مختصر بدین چه جوری از کارت آبی 3ds link برای بازیهای nds استفاده کنم؟؟ تازه به جمع 3ds دارا پیوستم گیج میزنم هنوز!:-s
اگه فایل تصویری تو یوتوف هم هست لینکشم بدید خوبه.ممنون

خیلی سادست...;)
این فایل رو دانلود کن و از حالت فشرده خارج کن و بریز توی یه رم Micro SD و بازی هایی هم که میخوای بریز توی رم!:)
Wood_V1.64

بعد رم بزار داخل کارت آبی و وصل کن به کنسول و کنسول روشن کن یه آیکون بازی میاد و برو داخلش و بازی مورد نظرت و انتخاب کن و تمام!:bighug:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام!
3دی اس
بازیهای دی اس رو هم باز میکنه؟

سلام

3ds خود به خود بازیا ds و 3 نمیاره برای اجرا بازیا 3ds به صورت کپی باید یک فلش کارت هک بخرید که 250 هزار تومن هزینشه این لش کارت هم بازیا ds و بازیا 3ds اجرا میکنه

اینم باید در نظر بگیرید این فلش کارت فقط رو 3ds هایی کار میکنه که فریمورش از 4.1 تا 4.5 باشه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
من دستگاهم پاله داداش(xl)
کیف هم از پاساژ پایتخت خریدم*

ممنون
از کنج گرفتی؟
ورژنش چیه ؟
اوریج میزنی؟
کیفت چه مدلیه ؟قیمتش ؟ میشه عکس بزاری ممنون

- - -ویرایش - - -

بله درسته. برعکس اونی که معمولا همه می گن هست. من اون سایتی که پیشتر دیده بودم رو پیدا نکردم بنابراین یه سرچ کردم منبع زیر رو یپدا کردم که توی بخش ۳ در این مورد گفته. نوشته که عمر یه باتری بر اساس سیکل های شترژ هست که بین یه شارژ کامل و یه دیس شارژ کامل محاسبه می شه.

3. Memory effect? In a word, Nope. The phrase belongs to nickel-cadmium (NiCad or Ni-Cd) batteries. If you charge a Ni-Cd battery before it’s completely discharged, it will lose capacity to charge fully the next time… as if it remembers the smaller charge capacity and regards it as the new norm. Hence, Ni-Cd batteries have to be completely discharged before charging again, to retain their full lifetime between charges. This is a peculiarity of Ni-Cd batteries, not shared by Li-ions. In fact, your lithium-ion battery likes it better if you don’t discharge it all the way between charges. This is why Apple recommends that you go ahead and plug in your charger when the device gives you its low battery alert. When you charge, the battery doesn’t really mind if you don’t top it off. Li-ion battery lifetime is all about charging cycles. One charging cycle is the time between one full charge and one full discharge. You can partially charge or discharge your battery many times during a single charging cycle. In short, your lithium battery has no memory effect, and you can recharge it, in whole or in part, whenever you feel like it.

این که بذارید خالی بشه و بعد شارژ کنید عمرش رو کاهش می ده. ولی همه بخصوص فروشنده ها این طور توصیه می کنن که در اصل مربوط به باتریهای قدیمی Ni-Cd هست و برای باتریهای لیتیوم بده.

این هم لینک سایت اصلی:

What You Need To Know About Lithium Batteries | The Griffin Technology Blog

اها ممنون مرسی
پس 24 بزاریمش توی شارژ :D
راستی کلا عمر این باطری ها چقدره ؟
بعدش برای بازی چجوریه تیو حالت های مختلف ؟ با دوربین بیشتر مصرف داره نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر