Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
:|
43639-dead-rising-3d.png

واقعیت داره ؟ :|

خیالت راحت واقعیت نداره عکسم مال نسخه ی یکه بازی هست

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
من خیلی در جریان اخبار 3DS نیستم. خواستم ببینم این کنسول کپی خور شده یا نه؟ چون دیدم تو پست های بالا دوستان از R4 صحبت کردند این رو پرسیدم.

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من خیلی در جریان اخبار 3DS نیستم. خواستم ببینم این کنسول کپی خور شده یا نه؟ چون دیدم تو پست های بالا دوستان از R4 صحبت کردند این رو پرسیدم.

هگ مثل Wii یا PSP نشده و شاید نشه. اگه ورژن دستگاه زیر ۴.۵ باشه میشه با کارتهایی مثل گیت وی یا کلون هاش بازیها رو اجرا کرد. اگه ورژن بالاتر باشه که هنوز راهی نیست ولی وعدهایی داده شده از طرف تولید کنندگان گیت وی که هنوز چیزی نمیشه گفت.

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:| یه سایتی هست 3دی اس رنگ آبی و قرمز 910 گذاشته :| 3DSXL
یکم گرون نیست :| ؟ چون ویتاشم همین قیمته :|
وییو دیلاکسم 1700 :| !
آقایون برای اسپم نشدن چند سوالم دارم :D
اولین سوال اینه که خوب طبیعتا عین ویتا میشه بازیا رو روش دانلود کرد :D ! رم ها از چه حجمی شروع میشه ؟ بازیای کپیو حتما باید با مموری اجرا کرد یا روی رم میشه ریخت ( مثلا رم 16 گیگ رو دستگاهه و 4 تا بازی روش میریزی ) ؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
اولین سوال اینه که خوب طبیعتا عین ویتا میشه بازیا رو روش دانلود کرد :D ! رم ها از چه حجمی شروع میشه ؟ بازیای کپیو حتما باید با مموری اجرا کرد یا روی رم میشه ریخت ( مثلا رم 16 گیگ رو دستگاهه و 4 تا بازی روش میریزی ) ؟

متاسفانه قیمتا همینه آخه رو چه حسابی جنس 200 دلاری رو 910 تومن میدن :|
بازی ها رو روش میشه دانلود کرد البته ارجینال
دوم اینکه روی خودش رم 4 گیگ داره و اگر بخوای کپی خور بازی کنی فعلا جز یک دونه بازی توی هر رم نمیشه استفاده کرد حالا رم 64 گیگ بنداری یا 1 گیگ

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
با دلار 4500 خریده . الان می خواد یه سودی هم از اون موقع که خریده بکنه . این میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر