Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
ممنون دوست عزیز میگم که شما تری دی اس معمولی که ندارید؟بازی شینوبی چطوره؟خوبه؟چند مرحله هست؟قیمت دست دوش چنده؟

معمولی ندارم Xl دارم خیلی بهتر از معمولی هستش
شینوبی رو بازی نکردم قیمت هم هر کی هر چی دلش میخواد میگه ولی بیشتر از 100 نخر

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
ای کسانی که میخوایید 3DS دسته دو بخرید...بدانید و آگاه باشید که نباید از مغازه دار بخرید مگر اینکه قابل اطمینان باشد...چرا که حتما ً پاچه ی شما رو گرفته و پاره خواهد نمود و جیبهایتان را می درد...! پس افرادی که قصد فروش دارند مراجعه کنید...همانا بازار سیاه پابرجاست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
یک خبر فوق العاده دارم باندل زلدا نیز برای آمریکا نیز تایید شد
Nintendo Confirms The Legend of Zelda: A Link Between Worlds 3DS XL Bundle for North America - 3DS News @ Nintendo Life
امروز صبح داشتم بهش فکر میکردم و میگفتم ای کاش ریجن UC داشت تا میخریدم دعام برآورده شد
میگردم ببینم کسی مسافری نمیاد بهش بگم بیاره
قیمت باندل 219 دلاره

آخرین ویرایش:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
Nintendo Confirms The Legend of Zelda: A Link Between Worlds 3DS XL Bundle for North America - 3DS News @ Nintendo Life
امروز صبح داشتم بهش فکر میکردم و میگفتم ای کاش ریجن UC داشت تا میخریدم دعام برآورده شد
قیمت باندل 219 دلاره
خیلی خوشگله.منم خیلی خوشم اومده ازین دستگاه.ولی یه مشکل داره اونم نبودن نسخه فیزیکی داخلش هست که اگه میزاشتن شاهکار بود.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قیمت باندل 219 دلاره

خیلی دیر میاد وگرنه خودم میگرفتم واست!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
خب دوستان ویدئو بازی ironfall یک یک شوتر برای 3ds هست منتشر شده نسخه ی 60 فریمش ویدئو رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید
طبق گفته ها این بازی نظرات رو در مورد 3ds عوض خواهد کرد
http://www.vd-dev.com/News/IronFall_Tech_Preview_HighBitrate.zip

بازی از افکت های زیادی پشتیبانی میکنه همچنین از circle pad pro پشتیبانی میکنه
فیزیک توی بازی وجود داره همچنین در هر دو صفحه محیط گیم پلی رندر میشه
بازی بدون افت فریم هست توی این تریلر
سبک بازیش مثل shadowgun سیستم عامل iOS میمونه به نظرم باید بیاد تا ببینیم به جز گرافیک چی دیگه داره

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب بازم اومدم با یک خبر دیگه
بازم dragon quest monsters 2 برای 3ds تاریخ خورد همچنین یک باندل براش معرفی شد البته اینها برای ژاپن هستند

باید بگم روز انتشار دراگون کوئست در ژاپن مثل یک تعطیلی رسمی میمونه و ملت براش سرو دست میشکنن
خود من که اصلا با jrpg نمیتونم ارتباط برقرار کنم اما یکی پوکمون یکی اینو باید تجربه کنم

در ضمن دوستان 3ds باز بهتون بگم حتما بازی project x zone رو تجربه کنید که دیشب بازی کردم واقعا قشنگ بود

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
در ضمن دوستان 3ds باز بهتون بگم حتما بازی project x zone رو تجربه کنید که دیشب بازی کردم واقعا قشنگ بود

دموی project x zone رو بازی کردم،‌ با حاله. بهترین بازی 3DS به نظر من Fire Emblem Awakening هست. البته دوستان شاید اهل TRPG نباشند.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
دموی project x zone رو بازی کردم،‌ با حاله. بهترین بازی 3DS به نظر من Fire Emblem Awakening هست. البته دوستان شاید اهل TRPG نباشند.

اونم من بازی کردم اول فکر کردم خیلی چرته اما کمی بازی کردم واقعا حال کردم اگر زبانتون خوب باشه خیلی براتون جذاب میشه
کنسولم هک بشه اینها رو بازی میکنم ولی اول از همه میخوام لویجی بازی کنم که فکر کنم چند روز دیگه دستم بیاد

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
اونم من بازی کردم اول فکر کردم خیلی چرته اما کمی بازی کردم واقعا حال کردم اگر زبانتون خوب باشه خیلی براتون جذاب میشه

هر دو بازی ساخت Intelligent از زیر مجموعه های نینتندو هستن.
من که به کمک بازیهای RPG کلی زبانم پیشرفت کرده. از ۱۲ سال پیش بود که به RPG علاقه مند شدم. اون موقع با یه دیکشنری بازی می کردم:d الان کتاب و سایتهای خارجی رو می تونم راحت بخونم. بالاخره باید یه چیزی از بازی کردن یاد بگیریم دیگه.o:-)

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
:|
43639-dead-rising-3d.png

واقعیت داره ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر