Nintendo 3DS

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من خودم آمریکا گرفتم آپدیت هم کردم.

می دونم بساری تو ایران یا آمریکا و اروپا بیخود منتظر هکی چیزی هستن که معلوم نیست بیاد. شاید هکش یه سال دیکه یا دوسال دیگه یا هیچوقت نیاد. ولی ما شاید زنده نباشیم.

2DS به نظر من خوش ساخت و خوش دست باشه. کیفش هم خیلی خوشگله:x

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
نه اصلا گیر نمیاد البته فکر کنم مرتضی خریده پورتش که خوب به نظر میاد مثل نسخه ی wii هستش

کدوم مرتضی؟:d
من رو وی تا اومدم به بازیش عادت کنم کنسولم مرد. کلا تنها بازی ایه که خیلی وسوسه ام میکنه! الان واسه وی یو دوباره وسوسه شدم:d

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
درود به همه اعضا بازی سنتر
من یه سوال دارم که یکم شاید عجیب باشه و در رابطه با پلی 4 و 3ds هست که بهم ربطی ندارن ولی خوب سوال من ربط داره
من 1 میلیون پول دارم بعد بمونم پولامو جمع کنم پلی 4 بخرم یا 3ds بخرم اینم بگم که من پلی 4 تا هک نشه بازی براش نمی خرم با این اوضاع من کنسول دستی بخرم یا خانگی یا اصلا امیدی به هک پلی 4 هست اگه نیست من برم پول بزارم روش هم 3ds بخرم هم وی یو راهنمایی کنید ممنون

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من یه سوال دارم که یکم شاید عجیب باشه و در رابطه با پلی 4 و 3ds هست که بهم ربطی ندارن ولی خوب سوال من ربط داره
من 1 میلیون پول دارم بعد بمونم پولامو جمع کنم پلی 4 بخرم یا 3ds بخرم اینم بگم که من پلی 4 تا هک نشه بازی براش نمی خرم با این اوضاع من کنسول دستی بخرم یا خانگی یا اصلا امیدی به هک پلی 4 هست اگه نیست من برم پول بزارم روش هم 3ds بخرم هم وی یو راهنمایی کنید ممنون

دو نکته ی اساسی در رابطه با این انتخابت بهت بگم بعد برو جلو
یک : شما ببین میتونی بازی کپی بخری یا اورجینال
دو : ببین گرافیک نینتندو 3 دی اس ارضات میکنه یا نه

اگه میخوای کپی بازی کنی فعلا هیچ کدوم از اینا به صرفه نیست ، نه 3 دی اس نه پلی استیشن 4 نه وی یو
اگه میخوای اورجینال بازی کنی مسلما نمیای بری 3 دی اس یا وی یو بخری با این گرافیکی که داره پلی استیشن 4 میده بهت
اگه گرافیک برات مهم نیست ، 3 دی اس یا وی یو به نسبت قیمت پایین ترشون برات مناسب تره
اگه گرافیک برات مهمه ، فکر 3 دی اس یا وی یو رو از سرت بیرون کن برو پلی استیشن 4 بگیر

این دو نکته ی اساسی در رابطه با خرید شماست. رنج بازی ها هم میتونه مهم باشه ولی اکثر بازی های شاخ و مطرح برای همه ی پلتفورم ها میان پس موردی نداره [بجز اختصاصی ها]

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
دو نکته ی اساسی در رابطه با این انتخابت بهت بگم بعد برو جلو
یک : شما ببین میتونی بازی کپی بخری یا اورجینال
دو : ببین گرافیک نینتندو 3 دی اس ارضات میکنه یا نه

اگه میخوای کپی بازی کنی فعلا هیچ کدوم از اینا به صرفه نیست ، نه 3 دی اس نه پلی استیشن 4 نه وی یو
اگه میخوای اورجینال بازی کنی مسلما نمیای بری 3 دی اس یا وی یو بخری با این گرافیکی که داره پلی استیشن 4 میده بهت
اگه گرافیک برات مهم نیست ، 3 دی اس یا وی یو به نسبت قیمت پایین ترشون برات مناسب تره
اگه گرافیک برات مهمه ، فکر 3 دی اس یا وی یو رو از سرت بیرون کن برو پلی استیشن 4 بگیر

این دو نکته ی اساسی در رابطه با خرید شماست. رنج بازی ها هم میتونه مهم باشه ولی اکثر بازی های شاخ و مطرح برای همه ی پلتفورم ها میان پس موردی نداره [بجز اختصاصی ها]
یک سوال الان ما که وی یو خریدیم و ارجینال بازی میکنیم جزو کدوم دسته هستیم :d

oldgamer1

کاربر سایت
Aug 15, 2013
56
میدونی وقتی 19 سالم بود همه کنسول هارو داشتم به جز کنسول های نینتندو تا اینکه یه dsخریدم اما چون psp فروخته بودم تا ds بخرم کلی پشیمون شدم چرا؟ چون هم گیر بازی های اکشن و بازی هایی بودم که همه ازشون تعریف میکردن حرف مردم مهم بود برام تا اینکه خودم به شخصه بعضی بازی هارو رو ds تجربه کردم....و واقعا پشیمونم که چرا چند سال ds داشتم اما اصلا بهش دست نمیزدم چون کنسول شاهکاریه همین شد که چند وقت پیش 3ds xl هم از تهران گرفتم و به جرات میگم که واقعا بهترین کنسول دستیه حتی شاید بهترین کنسول بازی!!!! اما به نظر من شما باید ببینین که چه انتظاری دارین کنسول خونگی میخواین یا دستی؟ play4 هم کپی خورش حالا حالا ها معلوم نیست پس اگه کنسول خونگی با بازی های خوب میخوای play 3 یا xbox360 بگیر به نظر شخصی من play 3 بهتره (هرچند خودم xbox دارم!) اما اگه دوست داری شاهکار بازی کنی و به معنای واقعی بفهمی بازی کردن یعنی چی 3ds بگیر...باور کن همه کنسول هارو داشتم اما واقعا ds و 3ds یه حال دیگه داره...البته بعضی بازی ها هستن که حیفه از دست داد رو کنسول های خانگی!!!! امید وارم تو شک :-/ ننداخته باشم شما رو! تصمیم با خودته!:d

آخرین ویرایش:

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
همین الآن Techshow رو از Manoto دیدم...:d ... گزارش از نمایشگاه euroGamer بود!!
واقعا ً برام جالب بود...هر نسل کنسولی که شروع میشه تاریخ تکرار میشه :
روزای اول کل کل و جنگ دعوا که کدوم بهتره
تا دو سه سال اول هم بازی هاشون فرق چندانی با نسل قبلیشون ندارن
بعد از 2 سال کنسولی که اول هک میشه پرطرفدار تر میشه!!
و اصولا ً هر کنسول حداکثر 12 سال براش بازی میاد ( مثل PS2 که سال 2000 اومد و تا 2012 براش بازی اومد )
و بعد از اتمام نسل ( که حالا یا کنسول حسابی فروش کرده یا شکست خورده ) دوباره بر میگردیم به اول تاریخ و یه جنگ و ...
...
ولی کسایی که از اول با کنسول های نینتندو بزرگ شدن ... اگه دقت کرده باشن نینتندو تقریبا ً هر 5 سال یه بار نسل بعدشو میده بیرون ( 1985 ، 1990 ، 1995 ، 2000 و ... ) چه کنسولش شکست خورده باشه ، چه بازار رو ترکونده باشه...خیلی در عجبم!!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
همین الآن Techshow رو از Manoto دیدم...:d ... گزارش از نمایشگاه euroGamer بود!!
واقعا ً برام جالب بود...هر نسل کنسولی که شروع میشه تاریخ تکرار میشه :
روزای اول کل کل و جنگ دعوا که کدوم بهتره
تا دو سه سال اول هم بازی هاشون فرق چندانی با نسل قبلیشون ندارن
بعد از 2 سال کنسولی که اول هک میشه پرطرفدار تر میشه!!
و اصولا ً هر کنسول حداکثر 12 سال براش بازی میاد ( مثل PS2 که سال 2000 اومد و تا 2012 براش بازی اومد )
و بعد از اتمام نسل ( که حالا یا کنسول حسابی فروش کرده یا شکست خورده ) دوباره بر میگردیم به اول تاریخ و یه جنگ و ...
...
ولی کسایی که از اول با کنسول های نینتندو بزرگ شدن ... اگه دقت کرده باشن نینتندو تقریبا ً هر 5 سال یه بار نسل بعدشو میده بیرون ( 1985 ، 1990 ، 1995 ، 2000 و ... ) چه کنسولش شکست خورده باشه ، چه بازار رو ترکونده باشه...خیلی در عجبم!!
همون نینتندو کار خوبی میکنه چه خبره 12 سال با یک کنسول
من از همین الان منتظر اینم ببینم نینتندو برای کنسول دستی نسل بعدش واقعا چی داره رو کنه ؟ یعنی میشه یک چیزی بسازه هم قدرت Wiiu بعد یک کنسول برای خانگی بده از ps4 قوی تر
اون وقت همین گرافیکی که تو آواتار و امضام هست ببینم

- - -ویرایش - - -

فروم GBAtemp رو بعد از ریلیز pokemon ببین :d

49196281476935091816.jpg

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
میدونی وقتی 19 سالم بود همه کنسول هارو داشتم به جز کنسول های نینتندو تا اینکه یه dsخریدم اما چون psp فروخته بودم تا ds بخرم کلی پشیمون شدم چرا؟ چون هم گیر بازی های اکشن و بازی هایی بودم که همه ازشون تعریف میکردن حرف مردم مهم بود برام تا اینکه خودم به شخصه بعضی بازی هارو رو ds تجربه کردم....و واقعا پشیمونم که چرا چند سال ds داشتم اما اصلا بهش دست نمیزدم چون کنسول شاهکاریه همین شد که چند وقت پیش 3ds xl هم از تهران گرفتم و به جرات میگم که واقعا بهترین کنسول دستیه حتی شاید بهترین کنسول بازی!!!! اما به نظر من شما باید ببینین که چه انتظاری دارین کنسول خونگی میخواین یا دستی؟ play4 هم کپی خورش حالا حالا ها معلوم نیست پس اگه کنسول خونگی با بازی های خوب میخوای play 3 یا xbox360 بگیر به نظر شخصی من play 3 بهتره (هرچند خودم xbox دارم!) اما اگه دوست داری شاهکار بازی کنی و به معنای واقعی بفهمی بازی کردن یعنی چی 3ds بگیر...باور کن همه کنسول هارو داشتم اما واقعا ds و 3ds یه حال دیگه داره...البته بعضی بازی ها هستن که حیفه از دست داد رو کنسول های خانگی!!!! امید وارم تو شک :-/ ننداخته باشم شما رو! تصمیم با خودته!:d

ببین به نظر من خوبه هم یه کنسول دستی داشته باشی هم یه خانگی.
در مورد دستی که بدون شک 3ds بهترینه و واقعا فوق العادس
در مورد خانگی فعلا فکر ps4 رو از سرت بیرون کن چوم توی این نسل که داره تموم میشه هنوزم ps3 های تولیدشده از 2011 به بعد کپیخور نشدن.بهتره 360 یا ps3 بخری.بین این دو در بازیهای مشترک 360 بهترو قویتره ولی بازیای انحصاری ps3 رو ازش نمیشه گذشت.ببینید کدوم براتون مهمتره.
wiiu هم هنوز زوده بخری چون wii هم تا سه سال اول بازی خوبی نداشت و اکثر بازیهای قشنگش سالعای آخر اومد(شاید تا اون موقع کپیخورم شد)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر