Nintendo 3DS

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
Vita از 3DS عقب افتاده و اگه ۲۰-۳۰ میلیون بفروشه موفق شده. 3DS می تونه بالای ۱۰۰ میلیون بفروشه اگه همینطور براش بازی خوب بسازن.

2DS هم که نسخه ساده 3DS هست میتونه به این آمار کمک کنه. ممکنه با توفق ساخت DS بازار کنسولهای ارزون رو پر کنه.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
اقا این 2ds وارد ایران هم میشه؟ کی میاد احتمالا؟ من فک کنم از معدود ادامایی باشم که علاقه پیدا کردم بهش! :d

ارزش داره صبر کنم براش؟ چه ریجنی بهتره؟

بازیاش راحت گیر میاد یا داستان داره؟!:-b

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
اقا این 2ds وارد ایران هم میشه؟ کی میاد احتمالا؟ من فک کنم از معدود ادامایی باشم که علاقه پیدا کردم بهش! :d

ارزش داره صبر کنم براش؟ چه ریجنی بهتره؟

بازیاش راحت گیر میاد یا داستان داره؟!:-b

فکر کنم باید اوریج بخری. همون بازیای 3DS , DS بهش می خوره.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
میدونم بازیای همون بهش میخوره.میگم خود کنسول به ایران هم میرسه یا مثل پی اس ویتا2000 مخصوص ژاپنه!

الان من میخوام 3ds بخرم . یه راهنمایی کلی میخواستم ممنون میشم:)

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
میدونم بازیای همون بهش میخوره.میگم خود کنسول به ایران هم میرسه یا مثل پی اس ویتا2000 مخصوص ژاپنه!

الان من میخوام 3ds بخرم . یه راهنمایی کلی میخواستم ممنون میشم:)

قراره تو آمریکا و اروپا هم بیاد. اگه واسه بازی کپی و گیت وی میخوای بخری یه 3DS با فیرم ویر ورژن پایین بخر. اگه اوریج میخوای که فرقی نمی کنه ولی اگه 2DS اومد تو بازار ایران ۲ میلیون تعجب نکن :)).

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
ممنون الان رفتم یه سرچی کردم دیدم تو اروپا و امریکا هم عرضه میشه.:bighug:

قیمتو دیگه الکی فضایش نکنین دیگه فقط 130 دلاره ! البته میدونم اینجا ایرانه متاسفانه :|

الان قیمت تری دی اس چند هست؟ ارزش نداره برا تو دی اس صبر کنم؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
اگه میخوای با گیت وی بازی کپی اجرا کنی فکر نکنم رو 2DS اجرا شه. من خودم از 3d خوشم میاد. عمق خوبی به تصویر میده و به نظر من شارپ تره. 2DS به نظر تو دست راحت تر باشه.

یادمه ۳ - ۴ روز بعد از اومدن 3DS که ۲۵۰ دلار بود دلارهم ۱۰۰۰ تومن بود یارو ۵۷۰۰۰۰ تومن قیمت پول خون بابا جونشو می خواست.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
ممنون .مثل اینکه باید بیشتر برم بررسی کنم بینم چی میشه.چه ریجنی بهتره؟ بازیاش مثل ویتا تو بازار تقریبا زیاد هست یا دردسر داره تهیشون؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من که دردسر دارم واسه تهیه بعضی بازیاش. فکر می کنم امریکا بازیای بهتری داره ولی تو ایران مثل اینکه کمتره. اگه بازیای خاص و RPG بخوای سخت گیر میاد.

مزیت ویتا اینه که تو ایران کارت PSN گیر میاد ولی کارت نینتندو eShop نه.

اگه تو دیدن فیلم ۳ بعدی مشکل داری 2DS بهتره

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
فعلا ً که بازی های UC تو ایران بیشتر پیدا میشه...!!
ولی به نظر من 2DS هم میتونه خوب فروش کنه...مخصوصا ً تو ایران
دلیلش هم از فروش Galaxy Note 2 معلومه!!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
Pokemon X/Y روی Gateway اجرا نمی شه :((
بماند که اصل این بازی به آنلاینشه :((

آخر باید پول ها رو جمع کرد یه 3ds xl + pokemon x/y خرید برای آنلاین زدن

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
فکر کنم گیت وی بازیهایی که فیرمم ویر بالاتر بخواد رو اجرا نمی کنه. اگه به امید گیت وی هستید باید بدونید ممکنه هیچوقت با فیرم ویر های بالاتر کار نکنه. تضمینی وجود نداره.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
فکر کنم گیت وی بازیهایی که فیرمم ویر بالاتر بخواد رو اجرا نمی کنه. اگه به امید گیت وی هستید باید بدونید ممکنه هیچوقت با فیرم ویر های بالاتر کار نکنه. تضمینی وجود نداره.

ربط به فرم ویر بالا نداره چون spoofer داره

سیستم save اش nand base اه واسه همین روی gateway اجرا نمی شه

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من که ندارم نمی دونم چجوریه. اگه رو ناند سیو می کنه که شاید نشه کاری کرد مگه اینکه خود دستگاه هکش بیاد که معلوم نیست اصلا بیاد یا نه.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
با توجه به صحبت شما دوستان و این هک تق و لق تری دی اس (خدایی اسم گیت وی رو میشنوم یاد تروبلو ی مرحوم رو پی اس تری میفتم:d
یه چندتا بازی باهاش اجرا شد و دیگه براش بازی نیومد و ترو بلو هم فلنگو بست:| )

ترجیح میدم صب کنم تا تو دی اس بیاد :x اگه اشتباه نکنم امروز توی اروپا و امریکا لانچ شده نهایتا تا یک ماه آینده وارد بازار ایران هم میشه.

من بیشتر به خاطر چندتا بازی معروف نینتدو مثل سوپر ماریو و دانکی کونگ کانتری و زلدا میخوام این کنسول رو بخرم.زیاد دنبال بازی های خاص نیستم.

در هر صورت از راهنمایی های شما دوستان هم استقبال میکنم. با تشکر :">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر