Nintendo 3DS

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
جناب ديگه اين كار لازم نيست!از وقتي frimware spoofing اومده بازي هاي ورژن بالاترو ميشه با ورژن پايين تر بازي كرد يعني به قولي signature check رو يه ذره دستكاري ميكنن تو ٣دي اس كه ديگه ٣دي اس هر بازي رو بره اون فريمور اكسپت ميكنه!

درست متوجه نشدید، ابتدا باید فریمورتون روی 4.1 تا 4.5 باشه بعد بتونید از دور زدن فریمور استفاده کنید
در ضمن دور زدن فریمور تنها در بازی هایی مورد استفاده قرار میگیره که برای اجراشون روی 4.1 تا 4.5 دچار مشکل نشه
در غیر این صورت بازی کرش میخوره ؛ تمام جزئیات ریز و درشتشون رو دنبال میکنم کاملا میدونم چی دارم میگم

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
گیت وی امروز رسید دستم ، روش برگه ی برگشت 12/6 هست که یعنی دیروز اومدن من خواب بودم برگشت خورده (خانواده رفتن مسافرت)
امروز احتمالا دستگاه عزیز و نازنینمو با یه دست دو دیگه بخاطر گیت عوض میکنم

در ضمن این سوکت میکرو اس دی کارت قرمزش مشکل داره رم رو نگه نمیداره (از این مدلاس که باید فشار بدی تق جا بیوفته فشار بدی تق بیاد بیرون) ولی خب دندان اسب پیشکشی رو نمیشمورن پس حله
کارت آبی هم که لنگه آر فور خودمه (به گمانم دیگه مصرفم نداره) فعلا 96 تا بازی هست تا بعد ببینیم چی میشه

با آرزوی موفقیت برای همه تون تا بعد

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
درست متوجه نشدید، ابتدا باید فریمورتون روی 4.1 تا 4.5 باشه بعد بتونید از دور زدن فریمور استفاده کنید
در ضمن دور زدن فریمور تنها در بازی هایی مورد استفاده قرار میگیره که برای اجراشون روی 4.1 تا 4.5 دچار مشکل نشه
در غیر این صورت بازی کرش میخوره ؛ تمام جزئیات ریز و درشتشون رو دنبال میکنم کاملا میدونم چی دارم میگم
باو خوب منم همينو گفتم ديگه!

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
صبح داشتم قبض گیت وی رو می خوندم روش نوشته بود امکان پرداخت وجه در کشور خریدار وجود داره ؛ این به نفع شماست
شماره تماس :02182444 - ادرس سایت : tnt.com - نام شرکت TNT - شعارشون : Sure we can

اینم فایل رمز گشایی شده ی لانچر گیت وی ، کسی سر در میاره روش کار کنه اگه موفق بشه واسه فریمور های بالاتر پورتش کنه صد در صد یه کارت رو شاخشه اینجا ، یه جایزه هم من بهش میدم:)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
صبح داشتم قبض گیت وی رو می خوندم روش نوشته بود امکان پرداخت وجه در کشور خریدار وجود داره ؛ این به نفع شماست
شماره تماس :02182444 - ادرس سایت : tnt.com - نام شرکت TNT - شعارشون : Sure we can

اینم فایل رمز گشایی شده ی لانچر گیت وی ، کسی سر در میاره روش کار کنه اگه موفق بشه واسه فریمور های بالاتر پورتش کنه صد در صد یه کارت رو شاخشه اینجا ، یه جایزه هم من بهش میدم:)

یعنی به tnt پول بدیم؟؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

هزينه شيپينگش چقدر شد؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل

آقای خزایی وقتی فلش کارت دست ما نیست چجوری روی فریمور های بالا تر پورتش کنیم خوب نیاز هست که فلش کارتم باشه من خودم روش کار میکنم ببینم چی میتونم پیدا کنم

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
آقای خزایی وقتی فلش کارت دست ما نیست چجوری روی فریمور های بالا تر پورتش کنیم خوب نیاز هست که فلش کارتم باشه من خودم روش کار میکنم ببینم چی میتونم پیدا کنم
نیاز به فلش کارت نیست آقا مهدی عزیز ، فایل نصاب "GW_INSTALL.nds" رو نصب میکنید ؛ پشت بندش فایل "Launcher.dat" رو میریزید روی کارت SD دستگاه ، از توی تنظیمات پروفایل DS رو میارید
باید طبق تصاویر موجود در آموزش ها و ویدیو های مربوطه روی فریمور 4.5 اتوماتیک ریست بشه تا بره گیت وی مود ولی متاسفانه کرش می خوره ، این کرش برطرف بشه حله
میتونید بعد از این که کرش رو فیکس کردید فایلشو بفرسید اینجا من تست کنم ببینم بازی رو میاره یا نه (ممکنه بگید ترش میکنم ، میدونم خیالتون راحت یک نفر هم از اعتماد کردن به من پشیمون نشده ؛ من فقط تست میکنم)
پ.ن. : من اصلا نمیدونم با چی باید این فایل رمزگشایی شده ی اینو باز کرد ، چه برسه ایرادشو برطرف کنم. اگه اطلاعات تو این ضمینه داشتم ردیفش می کردم.

من كه منتظر نرم افزاري ميمونم!
والا من خودمم با کپی نرم افزاری بیشتر حال میکنم ولی بعد از این که PS3 مشکل پیدا کرد ، هر کی منو دید گفت کپی بازی میکردی ؛ آخر سر فهمیدم سری فت کلا با کپی نرم افزاری مورد داره
اینا یه سری کد ها رو توی کپی نرم افزاری میشکنند که آخر عاقبت خوشی هم نداره

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
نیاز به فلش کارت نیست آقا مهدی عزیز ، فایل نصاب "GW_INSTALL.nds" رو نصب میکنید ؛ پشت بندش فایل "Launcher.dat" رو میریزید روی کارت SD دستگاه ، از توی تنظیمات پروفایل DS رو میارید
باید طبق تصاویر موجود در آموزش ها و ویدیو های مربوطه روی فریمور 4.5 اتوماتیک ریست بشه تا بره گیت وی مود ولی متاسفانه کرش می خوره ، این کرش برطرف بشه حله
میتونید بعد از این که کرش رو فیکس کردید فایلشو بفرسید اینجا من تست کنم ببینم بازی رو میاره یا نه (ممکنه بگید ترش میکنم ، میدونم خیالتون راحت یک نفر هم از اعتماد کردن به من پشیمون نشده ؛ من فقط تست میکنم)
پ.ن. : من اصلا نمیدونم با چی باید این فایل رمزگشایی شده ی اینو باز کرد ، چه برسه ایرادشو برطرف کنم. اگه اطلاعات تو این ضمینه داشتم ردیفش می کردم.

والا من خودمم با کپی نرم افزاری بیشتر حال میکنم ولی بعد از این که PS3 مشکل پیدا کرد ، هر کی منو دید گفت کپی بازی میکردی ؛ آخر سر فهمیدم سری فت کلا با کپی نرم افزاری مورد داره
اینا یه سری کد ها رو توی کپی نرم افزاری میشکنند که آخر عاقبت خوشی هم نداره

فایل اولی رو هم باید بریزم روی رم دستگاه ؟
اگر اره که روش کار میکنم
فقط امکان بریک دستگاه که نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر