Nintendo 3DS

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
حتي شايد بيشتر از يك ماه طول بكشه...از چه سايتي گرفتي؟

کارت رو وقتی که دفترچه ی فارسیشون رو واسشون فرستادم ؛ کلی تشکر کردند و گفتند اگه کاری از دستمون بر میاد بگو
منم روم زیاده گفتم دو تا کارت خوبه ؛ بعدش گفتن یکی رو میتونیم اوکی کنیم ، آدرس و تلفن و سایر مشخصات رو گرفتن

نمیدونم دقیقا از کدوم فروشندشون می خوان بفرستن

راستی دفترچه ی فارسی شده ی شبیه ساز درایو نوری کبرا و شبیه ساز درایو نوری 3K3Y هم آمادست و ارسال شده ، منتظر جوابم با E3 هم در حال مذاکرم که به محض اومدن فارسی بشه و ارسال بشه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کارت رو وقتی که دفترچه ی فارسیشون رو واسشون فرستادم ؛ کلی تشکر کردند و گفتند اگه کاری از دستمون بر میاد بگو
منم روم زیاده گفتم دو تا کارت خوبه ؛ بعدش گفتن یکی رو میتونیم اوکی کنیم ، آدرس و تلفن و سایر مشخصات رو گرفتن

نمیدونم دقیقا از کدوم فروشندشون می خوان بفرستن

راستی دفترچه ی فارسی شده ی شبیه ساز درایو نوری کبرا و شبیه ساز درایو نوری 3K3Y هم آمادست و ارسال شده ، منتظر جوابم با E3 هم در حال مذاکرم که به محض اومدن فارسی بشه و ارسال بشه
باو شانس هم خوب چيزيه ها.....لول
برو حال كن پس!

- - -ویرایش - - -

اين سايت ايرانو ساپورت ميكنه و ارزون تره يه ٥ دلار ارزون تره
http://www.realhotstuff.hk/Gateway-3DS-_p_96.html

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
باو شانس هم خوب چيزيه ها.....لول
برو حال كن پس!

- - -ویرایش - - -

اين سايت ايرانو ساپورت ميكنه و ارزون تره يه ٥ دلار ارزون تره
Gateway-3DS

شانس کجا بود آقا ؛ من تو یه روز 34 تا قرعه کشی شرکت کردم یه جا نبردم =))

نکته اش اینجاست اینو بخونید

We do not know when our software for firwmare 5.x anf 6.x will be ready.
It requires some work that can't be counted in hours of engineering, because
programming is not like that. It can by anywhere from 1 week to 3 months.

mailto:sales@gateway-3ds.com

من دستگاهمو آپدیت زدم روی 6.1 پس حالا حالا ها باید صبر کنم تا ساپورت بشه در حالی که Gateway 3DS هست Nintendo 3DS هست 95 رام که از آقا مهدی خریداری شده هست (البته هنوز دستم نرسیده) + 1 که دانلود شده هست رم میکرو اس دی 16 گیگ هست ؛ حالا همه چیز هست پشتیبانی از 6.1 نیست.

تازه آقای آزادی میگفت یه آقای رحمانی نامی توی امام خمینی میگه ویتا رو هک کرده ولی صحتش معلوم نیست ؛ حالا PS Vita هست ، رم هست ، دستگاه هست ، آقای رحمانی نیست (مغازه نداره ؛ جواب تماس رو هم نمیده) از طرفی سه تا بازی اوریج دست دو هم هست که اگه هک بشه باید مفت بدم بره

بازم میگید شانس؟ فکرنکنم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
شانس کجا بود آقا ؛ من تو یه روز 34 تا قرعه کشی شرکت کردم یه جا نبردم =))

نکته اش اینجاست اینو بخونید

من دستگاهمو آپدیت زدم روی 6.1 پس حالا حالا ها باید صبر کنم تا ساپورت بشه در حالی که Gateway 3DS هست Nintendo 3DS هست 95 رام که از آقا مهدی خریداری شده هست (البته هنوز دستم نرسیده) + 1 که دانلود شده هست رم میکرو اس دی 16 گیگ هست ؛ حالا همه چیز هست پشتیبانی از 6.1 نیست.

تازه آقای آزادی میگفت یه آقای رحمانی نامی توی امام خمینی میگه ویتا رو هک کرده ولی صحتش معلوم نیست ؛ حالا PS Vita هست ، رم هست ، دستگاه هست ، آقای رحمانی نیست (مغازه نداره ؛ جواب تماس رو هم نمیده) از طرفی سه تا بازی اوریج دست دو هم هست که اگه هک بشه باید مفت بدم بره

بازم میگید شانس؟ فکرنکنم
باو بده من من فريمورم ٤.٥ هست لول
چقدر واقعا م خوش اشتهام!!!!

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
دمت گرم مهدی...خیلی عکس های باحالیه!!...ار نظر اندازه همون اندازه 3DS معمولیه که باز شده...خوشمان آمد :d
راستی...خبری از لودر ها نشده؟؟؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
دمت گرم مهدی...خیلی عکس های باحالیه!!...ار نظر اندازه همون اندازه 3DS معمولیه که باز شده...خوشمان آمد :d
راستی...خبری از لودر ها نشده؟؟؟

نه فعلا که خبری از لودر نیست باید ببینیم چی پیش میاد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
مهدی،این 2DS معلوم نیس کی میاد.بسیار جذبش شدیم :D فقط یه مدل xl هم براش بیاد تا باهاش پرواز کنم :D

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
مهدی،این 2DS معلوم نیس کی میاد.بسیار جذبش شدیم :D فقط یه مدل xl هم براش بیاد تا باهاش پرواز کنم :D

فعلا بزار این یکی بیاد باهاش پرواز کن :biggrin1:تا مدل xl هم بیاد ولی از شوخی گذشته فکر نکنم مدل xl براش تولید بشه به نظر من اگر بخوان این مدل رو تولید کنن از نظر سایز و به دلیل اینکه دستگاه تاشو نیست به مشکل بر میخورن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مهدی،این 2DS معلوم نیس کی میاد.بسیار جذبش شدیم :biggrin1: فقط یه مدل xl هم براش بیاد تا باهاش پرواز کنم :biggrin1:
در بدترین حالت می شه هم اندازه مدل XL وقتی که باز هست.:d
که دیگه دستگاه به کل قابل حمل نیست.:|اصلا تصور همچین سایزی واقعا سخته,
مشکل دیگه قیمتش می شه که باز می شه 170 دلار,چون صفحه بزرگ تر شده باید باتری هم ارتقا بدن.
به طور کلی بعید نیست نینتندو به سرش بزنه و یک دفعه 4 مدل تو بازار باشه.
اما همین سایز فعلی صفحه کاملا مناسب هست. مثل موبایل هم صفحه بالایی لمسی نیست که جلو دیدتون رو نمی گیره.یکم هم نزدیکش کنید به خودتون به کل دیگه مشکلی نداره.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
در بدترین حالت می شه هم اندازه مدل XL وقتی که باز هست.:d
که دیگه دستگاه به کل قابل حمل نیست.:|اصلا تصور همچین سایزی واقعا سخته,
مشکل دیگه قیمتش می شه که باز می شه 170 دلار,چون صفحه بزرگ تر شده باید باتری هم ارتقا بدن.
به طور کلی بعید نیست نینتندو به سرش بزنه و یک دفعه 4 مدل تو بازار باشه.
اما همین سایز فعلی صفحه کاملا مناسب هست. مثل موبایل هم صفحه بالایی لمسی نیست که جلو دیدتون رو نمی گیره.یکم هم نزدیکش کنید به خودتون به کل دیگه مشکلی نداره.

مطمئن باشید این مدل ورژن دیگری نخواهد داشت مگر بیان باتریشو قوی تر بکنند یا کیفیت صفحشو ببرن بالا
د کل به نظرم چیزی جالبی نیست و من هنوز 3DS Xl رو میپسندم
دوست داشتم 3DS با دو آنالوگ میدیدم که نشد :|
ولی دوست دارم کنسول دستی بعدی نینتندو گرافیکش از wiiu بهتر باشه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا من دیگه تصمیم گرفتم بگیرم 3ds رو! 2 هفتس تو فکرشم شدید! حالا نمیدونم میتونم ورژنی که به gateway بخوره گیر بیارم یا نه از amazon... به هر حال من در حال حاضر میگیرم واسه بازی های ds. حالا سوال:
-بهترین کارت همون R4 3ds هست نه؟
-این کارت به 3ds xl میخوره؟
-بازی ds روی 3ds xl مشکلی نداره حالا که صفحه بزرگه؟
-راهی داره که 3ds xl رو با ورژنی بگیرم که به gateway بخوره؟ مثلا bundle بازی خاصی باشه، مثل bundle بازی mario kart.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
بهترین کارتی که تو ایران برای اجرای بازی های ds روی 3ds میتونی گیر بیاری r4i sdhc هست که یه عالمه مدل تو بازار ازش هست ولی شما حواست باشه که فلش کارت r4 یی که میگیری رنگش سفید باشه که اونا خوبن و قیمتی حدود 45 تومن دارن البته کارت های super card dstwo و cyclods خیلی کارتای بهترین ولی تو ایران نمیتونی گیر بیاری قیمتشونم به ترتیب 35 دلار و 45 دلار هست که خودم تو کف این کارت supercard dstwo هستم البته چند تا سایت چینی میتونم بهت معرفی کنم که میشه ازشون خرید اگه واردی میتونی بهشون سفارش بدی تا برات بفرستن ایران (اگه میتونی بخریش و خواستی بخری به من هم خواهشا یه ندایی بده که بدجور تو کف supercard dstwo هستم . )
کلا کارت های r4i sdhc و supercard dstwo و cyclods irevolution به همه ی مدل های ds و 3ds میخورن فقط بازم میگم حواست باشه کارت r4 تقلبی که رنگشون طوسی هست رو نخری که خیلی چرتن .
مشکل اجرایی که نه ندارن ولی چون صفحه ی 3ds و به خصوص مدل xl از صفحه ی ds بزرگترن دور بازی صفحه سیاه هست و بازی های ds روی 3ds و 3ds xl به صورت full screen اجرا نمیشن .
سوال اخرتم جوابشو نمیدونم .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بهترین کارتی که تو ایران برای اجرای بازی های ds روی 3ds میتونی گیر بیاری r4i sdhc هست که یه عالمه مدل تو بازار ازش هست ولی شما حواست باشه که فلش کارت r4 یی که میگیری رنگش سفید باشه که اونا خوبن و قیمتی حدود 45 تومن دارن البته کارت های super card dstwo و cyclods خیلی کارتای بهترین ولی تو ایران نمیتونی گیر بیاری قیمتشونم به ترتیب 35 دلار و 45 دلار هست که خودم تو کف این کارت supercard dstwo هستم البته چند تا سایت چینی میتونم بهت معرفی کنم که میشه ازشون خرید اگه واردی میتونی بهشون سفارش بدی تا برات بفرستن ایران (اگه میتونی بخریش و خواستی بخری به من هم خواهشا یه ندایی بده که بدجور تو کف supercard dstwo هستم . )
کلا کارت های r4i sdhc و supercard dstwo و cyclods irevolution به همه ی مدل های ds و 3ds میخورن فقط بازم میگم حواست باشه کارت r4 تقلبی که رنگشون طوسی هست رو نخری که خیلی چرتن .
مشکل اجرایی که نه ندارن ولی چون صفحه ی 3ds و به خصوص مدل xl از صفحه ی ds بزرگترن دور بازی صفحه سیاه هست و بازی های ds روی 3ds و 3ds xl به صورت full screen اجرا نمیشن .
سوال اخرتم جوابشو نمیدونم .

حیف شد اون صفحه سیاه دور بازی حال گیریه که، مگه Ds xl نداشتیم؟ اون چطور بازی Ds اجرا میکرد پس؟
واسه خریدن هم مشکل ندارم من، البته من ایران نیستم! سایت ها رو اگه میشه بده یه نگاه بندازم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر