Nintendo 3DS

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
اقای اورتگلی منظور من ایران بود نه خارج خارج با اینجا خیلی فرق داره اینجا همه به فکر گرافیکن یارو میره مغازه برای بچه ش کنسول دستی بگیره اصلا نمیدونه nintendo یا ds یا 3ds چی هست تا میفهمه که ps vita هم نسل بعدی psp هست و شرکت سونی ساختتش و هک نرم افزاری هم شده یدونه میخره و اصلا نمیدونه که این کنسول از نظر فروش و تعداد بازی در چه وضعیتی قرار داره وقتی هم ds یا 3ds رو مبینه فکر میکنه که یه کنسول اشغال مثل این گجت های چینی هستن و شرکت nintendo هم یدونه شرکت درپیت چینی هست که تازه 3ds هک نرم افزاری هم نمیشه و باید برای هکش یه کارتریج کمیاب 300 تومنی رو خرید دقیقا همون اتفاقی که برای ds و psp تو ایران افتاد چند نفر برای خرید psp با اینکه هم از نظر بازی هم از نظر تعداد فروش از رقیبش ds پایین تر بود رفتن پشت شهرداری چند نفرم به خاطر خریدن ds رفتن پشت شهرداری ؟ 3 تا فروشگاه بیشتر تو پشت شهرداری نمیتونی برای خرید ds پیدا کنی که تازه دستگاهاشونم همه ریفر هست و جرات ندارن که دستگاه کاملا نو بیارن چون میدونن کسی ds رو نمیخره حالا تازه اگه قیمتش از psp هم بیشتر باشه چون انگار قیمت اک ds از قیمت اک psp 6 دلار گرون تره ولی همه ی فروشگاه ها psp اک برای فروش توشون پیدا میشه حتی ps vita هم خیلی از فروشگاه ها با اون قیمت بالاتر و بی بازی بودنش دارن که تازه هک هم نشده که هیچ بازی های نسل قبل یعنی psp رو هم با هزار دنگ و فنگ برخلاف 3ds اجرا میکنه پس نتیجه گیری اینه که هک شدنش باعث فروش بیشتر دستگاه تو کشور های جهان سوم میشه و تازه میتونه به بازی ساختن برای کنسول یه ذره هم کمک کنه با بالاتر رفتن فروش دستگاه چون کشور های جهان سوم مثل ایران کنسول رو فقط وقتی هک بشه میخرن و بازی اورجینال هم تو این کشور ها خیلی کم فروخته میشه شاید کم تر از 500 تا بازی اورجینال ps vita بتونی تو ایران گیر بیاری که همچین تعداد زیادی هم نیست خارجیا هم که اغلب زیاد طرف هک نمیرن و ترجیح میدن اغلب بازی اورجینال استفاده کنن چون مجازات کپی بازی کردن هم بالاست هم اینکه چون مثل ما بدبخت نیستن کلا زیاد به هک کردن نیازی ندارن و از این جور چیز ها هم اطلاعی ندارن فکر کردید مثل اینجاست یارو میره دستگاه میخره اصلا نمیدونه اورجینال و هک و کپی خور چی هست یارو میزنه براش دستگاه رو هک میکنه حالا شما برو یه کشور اروپایی گیر بیار که xbox یا psp یا ps3 رو ببری فروشگاه اونجا بزنن دستگاه رو برات هک کنن یا اینکه بهت بازی کپی بفروشن مگر اینکه صاحب دستگاه خودش گیمر باشه و مثل ما بازی کپی کردن بهش مزه داده باشه و اطلاعات و امکاناتش رو داشته باشه خودش بزنه دستگاه رو هک کنه و بازی هاشم خودش دانلود کنه . در اخر ایا میشه بازی های gba رو با کارتریج های مخصوص اجرای بازی های کپی gba روی gba روی ds lite از طریق سوکت جلوییش هم اجرا کرد ؟

• Like
Reactions: AmirPXP

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
اقای اورتگلی منظور من ایران بود نه خارج خارج با اینجا خیلی فرق داره اینجا همه به فکر گرافیکن یارو میره مغازه برای بچه ش کنسول دستی بگیره اصلا نمیدونه nintendo یا ds یا 3ds چی هست تا میفهمه که ps vita هم نسل بعدی psp هست و شرکت سونی ساختتش و هک نرم افزاری هم شده یدونه میخره و اصلا نمیدونه که این کنسول از نظر فروش و تعداد بازی در چه وضعیتی قرار داره وقتی هم ds یا 3ds رو مبینه فکر میکنه که یه کنسول اشغال مثل این گجت های چینی هستن و شرکت nintendo هم یدونه شرکت درپیت چینی هست که تازه 3ds هک نرم افزاری هم نمیشه و باید برای هکش یه کارتریج کمیاب 300 تومنی رو خرید دقیقا همون اتفاقی که برای ds و psp تو ایران افتاد چند نفر برای خرید psp با اینکه هم از نظر بازی هم از نظر تعداد فروش از رقیبش ds پایین تر بود رفتن پشت شهرداری چند نفرم به خاطر خریدن ds رفتن پشت شهرداری ؟ 3 تا فروشگاه بیشتر تو پشت شهرداری نمیتونی برای خرید ds پیدا کنی که تازه دستگاهاشونم همه ریفر هست و جرات ندارن که دستگاه کاملا نو بیارن چون میدونن کسی ds رو نمیخره حالا تازه اگه قیمتش از psp هم بیشتر باشه چون انگار قیمت اک ds از قیمت اک psp 6 دلار گرون تره ولی همه ی فروشگاه ها psp اک برای فروش توشون پیدا میشه حتی ps vita هم خیلی از فروشگاه ها با اون قیمت بالاتر و بی بازی بودنش دارن که تازه هک هم نشده که هیچ بازی های نسل قبل یعنی psp رو هم با هزار دنگ و فنگ برخلاف 3ds اجرا میکنه پس نتیجه گیری اینه که هک شدنش باعث فروش بیشتر دستگاه تو کشور های جهان سوم میشه و تازه میتونه به بازی ساختن برای کنسول یه ذره هم کمک کنه با بالاتر رفتن فروش دستگاه چون کشور های جهان سوم مثل ایران کنسول رو فقط وقتی هک بشه میخرن و بازی اورجینال هم تو این کشور ها خیلی کم فروخته میشه شاید کم تر از 500 تا بازی اورجینال ps vita بتونی تو ایران گیر بیاری که همچین تعداد زیادی هم نیست خارجیا هم که اغلب زیاد طرف هک نمیرن و ترجیح میدن اغلب بازی اورجینال استفاده کنن چون مجازات کپی بازی کردن هم بالاست هم اینکه چون مثل ما بدبخت نیستن کلا زیاد به هک کردن نیازی ندارن و از این جور چیز ها هم اطلاعی ندارن فکر کردید مثل اینجاست یارو میره دستگاه میخره اصلا نمیدونه اورجینال و هک و کپی خور چی هست یارو میزنه براش دستگاه رو هک میکنه حالا شما برو یه کشور اروپایی گیر بیار که xbox یا psp یا ps3 رو ببری فروشگاه اونجا بزنن دستگاه رو برات هک کنن یا اینکه بهت بازی کپی بفروشن مگر اینکه صاحب دستگاه خودش گیمر باشه و مثل ما بازی کپی کردن بهش مزه داده باشه و اطلاعات و امکاناتش رو داشته باشه خودش بزنه دستگاه رو هک کنه و بازی هاشم خودش دانلود کنه . در اخر ایا میشه بازی های gba رو با کارتریج های مخصوص اجرای بازی های کپی gba روی gba روی ds lite از طریق سوکت جلوییش هم اجرا کرد ؟

ببین اتفاقا اشتباهت همین جاست الان تو بازار 3Ds زیاده درسته Xl کمتر هست اما 3DS هم زیاده الان کپی خورش کارتریجی هستش اما با اومدن homebrew ها مطمئناً لودر ها هم اضافه میشن
اینو بدون ویتا وقتی هکش بیاد کلا نابود میشه و وقتی نابود بشه حتی فروشنده های داخلی هم نمیارن دیگه چون طرف میاره که بفروشه وقت بازی نیاد چقدر میخواد بفروشه ؟ نهایت 50 تا
اینو بدون الان هک 3DS اومده خیلی ها سریع رفتن 3DS خریدن سر همی موضوع کپی خور از این به بعد کم کم اینجا هم شلوغ میشه مطمئن باش
ببین برای اجرای بازی های DS میتونی DSTWO بگیری که گرون هستش البته کمی صبر کنی امولاتور روی 3ds میاد

===================================================================

خبر ویژه ورژن جدید gateway با قابلیت اسپوف فریمور و ریجن فری شدن منتشر شد :bighug:
مثل اینکه در ورژن بعدی مولتی رام شدن هم انجام میدن :bighug:

http://www.gateway-3ds.com/index.html

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
خبر ویژه ورژن جدید gateway با قابلیت اسپوف فریمور و ریجن فری شدن منتشر شد :bighug:
مثل اینکه در ورژن بعدی مولتی رام شدن هم انجام میدن :bighug:

News - Gateway 3DS - Your gateway to games on 3DS

آقا مهدی این الان منظورش اینه که فریمور بالا 4.5 تا 61 حله یا روی همون 4.5 بازی های فریمور بالاتر انجام میشه؟

oldgamer1

کاربر سایت
Aug 15, 2013
56
آقا مهدی این الان منظورش اینه که فریمور بالا 4.5 تا 61 حله یا روی همون 4.5 بازی های فریمور بالاتر انجام میشه؟
نه firmware باید همون 4.5 باشه اما بازی هایی که firmware بالاتر میخوان رو همون 4.5 اجرا میکنه کلک میزنه یه جورایی!:d

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
...ایا میشه بازی های gba رو با کارتریج های مخصوص اجرای بازی های کپی gba روی gba روی ds lite از طریق سوکت جلوییش هم اجرا کرد ؟
یه بار پاسخ دادم بله...میشه!! ... منم ازتون پرسیدم هنوزم کاتریج اجرای GBA پیدا میشه یا نه؟؟..اگه میشه بگید کجا؟ چون خودمم دنبالشم!!

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
اگه واقعبین باشیم تو ایران ps vita خیلی بیشتر از 3ds طرفدار داره.یکی از مشکلات بزرگی که داره کیفیت طراحی و ساختشه که واقعا ضعیفه و ادم یاد دستگاه های چینی میوفته.
ولی من 3ds رو خیلی بیشتر دوست دارم.
دوستان هکش به کجا رسید؟ کارترریجش تو ایران موجوده؟ کجا گیر میاد؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
اگه واقعبین باشیم تو ایران ps vita خیلی بیشتر از 3ds طرفدار داره.یکی از مشکلات بزرگی که داره کیفیت طراحی و ساختشه که واقعا ضعیفه و ادم یاد دستگاه های چینی میوفته.

کارتریجش که گیر نمیاد ولی اگه می خوای توی پخ بگو یکی رو بهت میگم که میاره.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل

آقا بیخیال اصلا نینتندو توی کیفیت ساخت خیلی مشهوره من هر دو مدل 3ds رو داشتم کجا کیفیتش اونجوریه !

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
با ترجمه ای که الان از روی راهنما زدم و نرم افزاری که تست کردم
گیت وی یه سری مشکلات اساسی داره که باید حل بشه ؛ هفت خان رستم رو برای هر بار بازی رد کنید :
برای هر بار روشن کردن دستگاه باید برید توی پروفایل و منتظر ریست شدن باشید و بعد روشن کردن مجدد باید همونو دوباره انجام بدید.
برای سیو کردن هم به این صورت هست که باید حتما Home رو بزنید و برنامه رو ببیندید تا اون سیوی که روی حافظه موقت کارت هست بر روی میکرو اس دی سیو بشه(حافظه موقت از نوع رم هست و با قطع برق پاک میشه)
اون نرم افزار هم اگه ارتباطش با رم ریدر مورد نظر به هر دلیل قطع بشه ، فیکس کردن رمتون به این راحتیا امکان پذیر نیست.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
با ترجمه ای که الان از روی راهنما زدم و نرم افزاری که تست کردم
گیت وی یه سری مشکلات اساسی داره که باید حل بشه ؛ هفت خان رستم رو برای هر بار بازی رد کنید :
برای هر بار روشن کردن دستگاه باید برید توی پروفایل و منتظر ریست شدن باشید و بعد روشن کردن مجدد باید همونو دوباره انجام بدید.
برای سیو کردن هم به این صورت هست که باید حتما Home رو بزنید و برنامه رو ببیندید تا اون سیوی که روی حافظه موقت کارت هست بر روی میکرو اس دی سیو بشه(حافظه موقت از نوع رم هست و با قطع برق پاک میشه)
اون نرم افزار هم اگه ارتباطش با رم ریدر مورد نظر به هر دلیل قطع بشه ، فیکس کردن رمتون به این راحتیا امکان پذیر نیست.

به خاطر همینه که میگم کمی صبر کنید با این وضعی که داره دستگاه سریع خراب میشه کمی صبر کنید شاید نرم افزاری ردیفش کردن
یادمه ps3 زمانی که هکش اومده بود باید قبل از اجرای بازی دو تا برنامه رو اجرا میکردی بعد میرفتی رو بکاپ منیجر
اینم همینجوری هستش
صبر کنید ببینیم چی میشه

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
به خاطر همینه که میگم کمی صبر کنید با این وضعی که داره دستگاه سریع خراب میشه کمی صبر کنید شاید نرم افزاری ردیفش کردن
یادمه ps3 زمانی که هکش اومده بود باید قبل از اجرای بازی دو تا برنامه رو اجرا میکردی بعد میرفتی رو بکاپ منیجر
اینم همینجوری هستش
صبر کنید ببینیم چی میشه
دفترچه راهنمای فارسی روی سایت رسمی گیت وی 3 دی اس اضافه شد.(اینجا)

دمشون هم گرم خیلی تشکر کردند و نوشتند اگه کاری از دستمون بر میاد خوشحال میشیم انجام بدیم واست.

oldgamer1

کاربر سایت
Aug 15, 2013
56
دفترچه راهنمای فارسی روی سایت رسمی گیت وی 3 دی اس اضافه شد.(اینجا)

دمشون هم گرم خیلی تشکر کردند و نوشتند اگه کاری از دستمون بر میاد خوشحال میشیم انجام بدیم واست.
دم تو هم گرم داداش ممنون:x

دانلودش کردم خیلی عالی ترجمه کردی بازم ممنون مخصوصا اینکه آخرش گفتی دستگاه ها تا چه تاریخی firmware شون پایین تره از 4.5 برای من که میخوام بخرم بدرد بخوره بازم ممنون:x

آخرین ویرایش:

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دم تو هم گرم داداش ممنون:x

من از اون شش هفت سال پیش که خودمو شناختم و شروع کردم به کارای گنده تر از دهنمو و یادگیری انواع مختلف دانش
بر این باور بودم که کسی که به جایی میرسه اون بخاطر خودش نیست و باید تا جایی که بتونه واسه مردمش خدمت کنه

اولا همه باهام موافق بودن ، ولی مردم زمونه اون روشون رو نشون دادن ولی من هنوزم بر باورم هستم

تا بتونم هستم ، مثل برخی منتم نمیذارم عزیز

---ویرایش---

همین الان یکی از بچه ها انگیزه من از خرید دو کنسول دستی این نسل رو پیدا کرد و گفت
حوصلشون سر رفته بود آدم کشتن
لینک خبری اینجاست
وی در ادامه افزود
اگه یه ویتا یا یه نینتندو داشتن حوصلشون سر نمیرفت و آدم نمیکشتن
الان فهمیدم تو چرا رفتی تو کار کنسول و بازی:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر