Nintendo 3DS

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
آقا هر مشکلی با r4 داری برو تو اون سایتی که روی کارتریجت نوشته...همه چیز رو توضیح داده..!!
...
چند وقته بحث از 3DS خارج شده...
به 3DS برمیگردیم...
من لوییجی میخوااااااااااااام :((
منم مي خوام البته مفتي!لول...

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
دوستان تو رو خدا به این سولای من جواب بدید وضعیت فلش کارت دستگاهم خیلی خرابه دوست عزیز الان اصلا نمیتونم وارد r4 بشم و به احتمال زیاد اطلاعات کرنل هم همراه فرمت کردن رم فلش کارت پاک شده البته پشیمون نیستم که فرمتش کردم چون همون طور که قبلا هم گفتم رمش غاطی کرده بود حالا به این دو تا سوال من لطفا جواب بدید ایا میتونم فلش کارتم رو ببرم به اونجا که دستگاه رو به همراه فلش کارت خریدم و هم اسم دقیق این فلش کارت رو بپرسم تا شما بتونید ادرس سایتش رو به من بدید و هم اینکه بگم دوباره برام درستش کنن ؟ و سوال بعدیمم اینه که میتونم یه رم 32 گیگی مارک transcend بگیرم و به جای اون رم 4 گیگ بدم که فلش کارت رو که درست میکنن برام رمش رو هم به طور پیش فرض 32 گیگ قرار بدن ؟

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
آقا هر مشکلی با r4 داری برو تو اون سایتی که روی کارتریجت نوشته...همه چیز رو توضیح داده..!!
...
چند وقته بحث از 3DS خارج شده...
به 3DS برمیگردیم...
من لوییجی میخوااااااااااااام :((
خوب سفارش بده.در ضمن مهدی هم آورده بود چرا نگرفتی ازش؟بهش بگو این سری واست بیاره!

ash|m|ash

کاربر سایت
Jul 6, 2013
5
صفحه اول gateway آپدیت شده، توضیحی در بارش می دم:

-gateway به مر حله تولید رسیده، ور در دوهفته آینده به دست فروشنده ها می رسه

- نکته اساسی :d همونطور که قبلا هم گفتم این دستگاه به نظر exploit based میاد، و به طور رسمی اعلام شد exploit based هست و در حال حاضر فقط بر روی فرم ویر 4.5 کار می کنه، . جا داره اشاره ای بکنم به 3dbrew
Latest safe firmware is 4.5.0-10, updating to 5.0.0-11 or later is not recommended!

که به طور واضح می شه فهمید ، این exploit به احتمال بسیار زیاد همون exploit ای هست که neimod پیدا کرده و اعلام کرد در فرم ویر 5.0 پچ شده

در حال حاضر تیم سازنده می گه داره بر روی فرم ویر 6 به بالا کار می کنه تا دستگاه رو سازگار کنه

- gateway در دو کارت عرضه می شه، یکی gateway 3ds به رنگ قرمز و دیگری gateway ds به رنگ آبی، شما با استفاده از کارت آبی رنگ دستگاه رو به حالت آماده سازی می برید و با استفاده از کارت قرمز رنگ بازی رو اجرا می کنید، که تیم سازنده گفته به زودی آموزشش ارائه داده می شه

در نهایت تیم سازنده در یک note می که در حال حاضر راه بسیار مناسب و کاربر پسندانه ای برای ورود به gateway mode دارند که تا فرم ویر 6 ساپورت می شه، اما انتظار دارند بعد از ریلیز کارت از طرف نینتندو مسدود بشه ، پس توصیه می کنند از هر گونه آپدیت خودداری کنید ، و اونطور که از جمله آخرشون به نظر میاد exploit ای که استفاده می کنند کماکان روی فرم ویر 6 وجود داره و فقط نمی تونن در حال حاضر ازش بهره برداری کنند ، به نظر من مشکل privilege در این کار دارن و احتمالا آسیب پذیری ای که برای privilege escalation استفاده می کردند کلا پچ شده

آخرین ویرایش:

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
بچه ها کسی رو میشناسید من بهش پوکمون رو سفارش بدم برام بیاره؟
میخوام فردا پس فردای رلیز جهانی دستم باشه
راستی از قیمت xl خبر دارید؟
دیگه حالم داره از باتریم به هم میخوره باید یا یه دونه بخرم یا باتریش رو گیر بیارم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها کسی رو میشناسید من بهش پوکمون رو سفارش بدم برام بیاره؟
میخوام فردا پس فردای رلیز جهانی دستم باشه
راستی از قیمت xl خبر دارید؟
دیگه حالم داره از باتریم به هم میخوره باید یا یه دونه بخرم یا باتریش رو گیر بیارم
xl الان 850 تومنه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
اون موقع كه گفتم اپديت نكنيد به خاطر اين بود!
تبريك ميگم gateway3ds فقط رو ورژن 4.5 كار ميكنه

علیرضا بزار بیاد توسعه دهنده ها ردیفش می کنند تازه کی میاد 80 دلار بده برای یک فلش کارتی که فقط یک بازی میشه روش ریخت و باید هی بازی رو عوض کنی تازه بدون توانایی در بکاپ سیوها

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
xl الان 850 تومنه

باز حداقل ۱۰۰ تومن ارزون تر از قیمتیه که من داشتم
ولی کلا مملکت ما با حاله ویتا که از 3ds گرون تره تو مملکت ما ارزون تره!

راستی هیچ کدام از دوستان نمیتونن پوکمون رو برام جور کنند؟ مهدی جان شما که داری بازی میاری چند وقت یکبار پوکمون رو هم بیار دیگه
هک هم که بشه کنسول پوکمون رو باید به خاطر آنلاینش اوریج خرید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها فردا دارم میرم xl نو بخرم کجا ارزون میفروشن؟

برو توپخونه اونجا از همه جا ارزون تره مغازه ی خاصی مد نظرم نیست
راستشو بخوای من دیگه بازی اریجینا نمیارم همینا رو هم که اوردم مشتری میگفت میخوام میخوام تا اوردم الان گوشیش رو هم جواب نمیده
قدیما طرف حرف میزد مثل مرد روی حرفش بود

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
برو توپخونه اونجا از همه جا ارزون تره مغازه ی خاصی مد نظرم نیست
راستشو بخوای من دیگه بازی اریجینا نمیارم همینا رو هم که اوردم مشتری میگفت میخوام میخوام تا اوردم الان گوشیش رو هم جواب نمیده
قدیما طرف حرف میزد مثل مرد روی حرفش بود
حیف شد:(
حالا مجبورم پوکمون رو از ای شاپ بخرم

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
خوب سفارش بده.در ضمن مهدی هم آورده بود چرا نگرفتی ازش؟بهش بگو این سری واست بیاره!

خو قضیه اینجاست 200 تومن خیلی برام زیاده!! :d ... من با Smoker خیلی موافقم
انقد این بازی رو دوست دارم خودم Rom بازی رو دانلود کردم...!!
هر روز به فایلش خیره میشم...میگم کاش کاری از دستم بر میومد!! :-<

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
هر روز به فایلش خیره میشم...میگم کاش کاری از دستم بر میومد!! :-
Black 2 رو تموم كردي؟
من كه يكشم تموم نكردم اينقدر طولانيه!لامصب اين تورنمنت هاش خيلي حال ميده!
اگ اونو تموم كردي اينو دان كن بازي كن بازي قشنگيه!
Nostalgia

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
هر روز به فایلش خیره میشم...میگم کاش کاری از دستم بر میومد!! :-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر