Nintendo 3DS

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
ممنونم دوستان به خاطر جواباتون اولا باید بگم که منظور من از nintendo video اون طور که شما فکر میکنید نبود من به یکی از تاپیک های مربوط به 3ds تو همین جا رفتم که اونجا درباره nintendo video توضیحاتی داده بود و من به اشتباه فکر کردم که این nintendo video یه برنامه player مثل av player iphone یا km player کامپیوتر هست نه اینکه یه جور مرکز دانلود فیلم هست دوما خواهشا به این سوال من جواب بدید فقط با یه بله یا خیر اقا من میخوام یکی از اپیزودای سریال breaking bad رو با فرمت mkv ( البته فرمت زیاد مهم نیست با کانورتور میتونم به mp4 یا هر فرمت دیگه ای که لازم باشه تبدیل کنم ) با کیفیت 480p معمولی رو از کامپیوتر رو رم میکرو اس دی 3ds بریزم و بعد هم با 3ds ببینم فیلم رو امکان پذیره یا نه ؟ (لطفا به کیفیت هم توجه کنید که ایا 3ds ساپورت میکنه یا نه مثلا من فیلمای 1080p رو که رو گوشیم میریزم iphone 4 صدا از تصویر زودتر حرکت میکنه ولی با کیفیت های پایینتر از 1080p مشکلی نداره .)

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
ممنونم دوستان به خاطر جواباتون اولا باید بگم که منظور من از nintendo video اون طور که شما فکر میکنید نبود من به یکی از تاپیک های مربوط به 3ds تو همین جا رفتم که اونجا درباره nintendo video توضیحاتی داده بود و من به اشتباه فکر کردم که این nintendo video یه برنامه player مثل av player iphone یا km player کامپیوتر هست نه اینکه یه جور مرکز دانلود فیلم هست دوما خواهشا به این سوال من جواب بدید فقط با یه بله یا خیر اقا من میخوام یکی از اپیزودای سریال breaking bad رو با فرمت mkv ( البته فرمت زیاد مهم نیست با کانورتور میتونم به mp4 یا هر فرمت دیگه ای که لازم باشه تبدیل کنم ) با کیفیت 480p معمولی رو از کامپیوتر رو رم میکرو اس دی 3ds بریزم و بعد هم با 3ds ببینم فیلم رو امکان پذیره یا نه ؟ (لطفا به کیفیت هم توجه کنید که ایا 3ds ساپورت میکنه یا نه مثلا من فیلمای 1080p رو که رو گوشیم میریزم iphone 4 صدا از تصویر زودتر حرکت میکنه ولی با کیفیت های پایینتر از 1080p مشکلی نداره .)

...نه

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
بی خیال فلش کارت هنوز نیومده اما خودشون میگن قیمت 80 یورو یا به پول ما 360 تومنه

چی چی رو بیخیال؟
۸۰ یورو نیست ۸۰ دلاره بیاد ایران حدود ۳۰۰ تومن میشه
اگر هم نشه از خارج کشور میگیرم

فقط میخوام بدونم کلا خارج ایران کسی خریدتش یا هنوز فروشش شروع نشده؟
اونایی که خریدن نظرشون چی بوده؟
نینتندو چی گفته؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
چی چی رو بیخیال؟
۸۰ یورو نیست ۸۰ دلاره بیاد ایران حدود ۳۰۰ تومن میشه
اگر هم نشه از خارج کشور میگیرم

فقط میخوام بدونم کلا خارج ایران کسی خریدتش یا هنوز فروشش شروع نشده؟
اونایی که خریدن نظرشون چی بوده؟
نینتندو چی گفته؟
با کمی صبر کردن کلون های ارزون تر با قابلیت های بیشتر میاد به خاطر این میگم کمی صر کن الان نگیرید

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
بچه ها شما 3ds xl یا معمولیتون معمولا چقدر عمر باتری داره وقتی باهاش بازی های ds رو بازی میکنید؟
بازی های 3ds بدون افکت 3d چطور؟
اگر کسی رترو هم بازی میکنه مثلا بازی های nes و gba ممنون میشم حدود عمر باتری دستگاه رو بگه

راستی هیچ جور نمیشه باتری داخل دستگاه رو با باتری قوی تر عوض کرد

یا من باتریم ضعیفه و مشکل داره یا اینکه کلا عمر باتریش کمه

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
کامیار چند ساله داری ازش استفاده میکنی؟؟

نمیدونم همون اوایل که 3ds xl اومد هنوز ایران نیومده بود خریدم از کانادا
الان باتری افتضاح شده
البته از اول هم مالی نبود حتی از psp هم بدتره عمر باتریم

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
نمیدونم همون اوایل که 3ds xl اومد هنوز ایران نیومده بود خریدم از کانادا
الان باتری افتضاح شده
البته از اول هم مالی نبود حتی از psp هم بدتره عمر باتریم
با اون شدت و میزانی که شما بازی میکنی :D خوب حتما سیکل باتری کنسولت تموم شده و باید به فکر عوض کردن کنسولت باشی یا اینکه اگه میتونی بری اون ور آب ببری بدی به نمایندگی های نینتندو واسه تعویض.
ولی کلا من از دستگاه های قابل حمل غیر از آیپد دل خوشی ندارم مشکل باتری همیشه آزارم میده. مال من تقریبا ۳:۳۰ واسه حالت 3d کار میکنه و 5 ساعت واسه حالت 2d البته با روشنایی ۳

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان کستلوانیا و لگو سیتی آکبند برای فروش دارم هر کسی میخواد پ.خ بده
میخوام بازی جدید بیارم اینها رو میخوام بفروشم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

با اون شدت و میزانی که شما بازی میکنی :D خوب حتما سیکل باتری کنسولت تموم شده و باید به فکر عوض کردن کنسولت باشی یا اینکه اگه میتونی بری اون ور آب ببری بدی به نمایندگی های نینتندو واسه تعویض.ولی کلا من از دستگاه های قابل حمل غیر از آیپد دل خوشی ندارم مشکل باتری همیشه آزارم میده. مال من تقریبا ۳:۳۰ واسه حالت 3d کار میکنه و 5 ساعت واسه حالت 2d البته با روشنایی ۳
من 3ds معمولی دارم زمان گرفتم نور 3 با ولوم صدا تا آخر حالت 3d حدود 3 ساعت جواب میده . بیشترین جواب دادن باتری تو گیم بوی ادونس میکرو بود با نور زیاد راحت بالا 8 ساعت جواب میداد

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
با اون شدت و میزانی که شما بازی میکنی :D خوب حتما سیکل باتری کنسولت تموم شده و باید به فکر عوض کردن کنسولت باشی یا اینکه اگه میتونی بری اون ور آب ببری بدی به نمایندگی های نینتندو واسه تعویض.
ولی کلا من از دستگاه های قابل حمل غیر از آیپد دل خوشی ندارم مشکل باتری همیشه آزارم میده. مال من تقریبا ۳:۳۰ واسه حالت 3d کار میکنه و 5 ساعت واسه حالت 2d البته با روشنایی ۳

خب چیزی که من متوجه شده ام اینه که من از اول هم باتریم داغون بوده خودم درک نمیکردم من تو کل زندگیم ۵ ساعت شارژ نگرفتم از این دستگاه:-/
مخصوصا الان که پکیده!
لامصب از ایفون هم زودتر باتری خالی میکنه
بازی رترو روش میزنم مثلا بازی های GBA سه ساعته باتریم تموم میشه!!!:|

دوستان من میخوام از این باتری های برای 3DS ام بخرم Hardware Review: Mugen 3DS XL Battery Replacement Grants 20 Hours Of Staying Power - 3DS News @ Nintendo Life

کسی در مملکت ما یا کشور دوست و همسایه امارات از اینها ندیده حوصله ندارم تا پاییز صبر کنم برام از کانادا بیارن

----------------------
پ.ن:
نه بابا این چه حرفیه عوض کردن باتریش اونقدر هم سخت نیست دو تا پیچه باز میکنی باتری راحت در میاد

- - -ویرایش - - -

من 3ds معمولی دارم زمان گرفتم نور 3 با ولوم صدا تا آخر حالت 3d حدود 3 ساعت جواب میده . بیشترین جواب دادن باتری تو گیم بوی ادونس میکرو بود با نور زیاد راحت بالا 8 ساعت جواب میداد

آخ پسر گفتی من با GBA زندگی کردم
خدایی نگاه کن با فقط با ۶ تا دکمه چه گیم پلی ای داشت بازیهاش
الان ویتا با اینهمه دکمه و دو تا صفحه تاچ و ... یه بازی با گیم پلی اندازه فاینال فانتزی و ... نداره

راستی بچه ها عناوین امسال رو دیدید؟
امسال فوق العاده است عناوین 3DS:d

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
کنسول من معمولیه...RE : Merceneries رو تقریبا ً 5:30 اینا بازی کردم...مشکلی هم نداشت
در مورد باتری هم بگم...کلا ً هر باتری قابل شارژی رو تا زمانی که کاملا ً شارژش به حداقل نرسیده شارژ نکنید ...! در غیر این صورت امکان سوختن سلول های باتری وجود داره!!!

- - -ویرایش - - -

آخ پسر گفتی من با GBA زندگی کردم
خدایی نگاه کن با فقط با ۶ تا دکمه چه گیم پلی ای داشت بازیهاش
الان ویتا با اینهمه دکمه و دو تا صفحه تاچ و ... یه بازی با گیم پلی اندازه فاینال فانتزی و ... نداره

راستی بچه ها عناوین امسال رو دیدید؟
امسال فوق العاده است عناوین 3DS:d

کلا ً بازی های گیم بوی از سال 1989 که تک رنگ بود تا 2007 که آخرین بازی های GBA بود واقعا ً عالی بودن!! مخصوصا ً اونایی که کپ کام براشون میزد!!
هیچ وقت نمی تونید تصور کنید که یه گیم بوی چقدر میتونست همراهتون باشه.!!...من باخودم میبردمش مدرسه ( سال 80) لامصب 4 تا باتری میخورد... وقتی که میاوردمش خونه با آداپتور بازی میکردم!!
عناوین 3DS هم که هر روز بهتر از دیروز...بهتون قول میدم فروشی که کنسول های نسل بعد دارن هبچ کدوم به پای 3DS نمیرسن :D !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر