Nintendo 3DS

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
دوستان گلم به دلیل جمع کردن پول برا wii u تصمیم گرفتم عزیز دلم 3ds رو بفروشم . مدلش معمولیه و یه بازی زلدا هم داره . ریجن UC و رنگش هم مشکی. هر کی خوست در خدمتم. راستی R4 هم داره.

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
یکی میتونه بگه این بازیا که تو 3 دی اس ar game هست چجوریه؟ فقط جعبه سوال میشناسه چجوری باید بازیی کرد؟

توی جعبه کنسول یه پاکت زرد رنگ حاوی 6 تا کارت هست که روی 5 تا تصویر کاراکترهایی مثل ماریو، لینک و کربی هست. روی یکی از کارت ها هم یه علامت سؤال هست. همون طور که در ابتدای اجرای AR Games توضیح داده میشه باید از این کارت ها برای بازی استفاده کرد. برای شروع باید کارتی که علامت سؤال داره رو روی یه میز قرار بدی و کنسول در دست رو بهش بایستی تا دوربین کنسول بتونه تشخیصش بده.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

توی جعبه کنسول یه پاکت زرد رنگ حاوی 6 تا کارت هست که روی 5 تا تصویر کاراکترهایی مثل ماریو، لینک و کربی هست. روی یکی از کارت ها هم یه علامت سؤال هست. همون طور که در ابتدای اجرای AR Games توضیح داده میشه باید از این کارت ها برای بازی استفاده کرد. برای شروع باید کارتی که علامت سؤال داره رو روی یه میز قرار بدی و کنسول در دست رو بهش بایستی تا دوربین کنسول بتونه تشخیصش بده.
درسته کارتی که جعبه داره علامت سوال داره میشناسه که متحرک میشه و اژدها میاد . میخوام بدونم چجوری بقیه کارکترا که تو کارتا دیگه هستن میان؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
دوستان میخواستم یدونه nds بخرم ماه دیگه که الان متوجه شدم که انگار n3ds هک شده به نظرتون همون nds رو فعلا بخرم و صبر کنم تا هک n3ds قطعی و کامل بشه یا اینکه برم 3ds بخرم ؟در ضمن میشه لطفا یه نفر یه قیمت خوب n3ds اک و تمیز رو بهم بده حتی اگه فروشنده باشه چه بهتر فقط حتما مدل xl و اک میخوام ممنون میشم جواب بدید که بنده میخوام برای بار اول تو زندگیم وارد دنیای کنسولای نینتندو بشم ببینم این گرافیک مهم نیست بلکه خلاقیت مهمه درسته یا نه.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
دوستان میخواستم یدونه nds بخرم ماه دیگه که الان متوجه شدم که انگار n3ds هک شده به نظرتون همون nds رو فعلا بخرم و صبر کنم تا هک n3ds قطعی و کامل بشه یا اینکه برم 3ds بخرم ؟در ضمن میشه لطفا یه نفر یه قیمت خوب n3ds اک و تمیز رو بهم بده حتی اگه فروشنده باشه چه بهتر فقط حتما مدل xl و اک میخوام ممنون میشم جواب بدید که بنده میخوام برای بار اول تو زندگیم وارد دنیای کنسولای نینتندو بشم ببینم این گرافیک مهم نیست بلکه خلاقیت مهمه درسته یا نه.

به نظرم اگر پولشو داری 3ds بخر چون قابلیت اجرای بازیهای کپی ds رو داره
قیمت هم فکر کنم الان مدل xl بین 800 تا 850 باشه البته فکر کنم 800 تومانی پال باشه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
دوستان حالا که انگار این دستگاه هک شده میشه ادرس یه سایت خوب برای دانلود بازی های این دستگاه رو قرار بدید خودم یه سایت پیدا کردم به نام 3dsdl.com ولی متاسفانه همه ی لینک هاش شیلتره اگه یه نفر بتونه لینک دانلود بازی های این سایت رو توی یه اپلود سنتر که شیلتر نباشه اپلود کنه مثل hipfile یا aplodbaz هم خیلی خوبه در ضمن من تو این سایت حجم بازی های splinter cell 3d و metal gear solid 3d رو دیدم زده بود 16gbit و 32gbit یعنی حجم این بازی ها 16 گیگ و 32 گیگ هست واقعا؟به یه سایت هم برای دانلود بازی های nds سر زدم Nintendo DS (NDS) ROMs - Page 1 - Rom Hustler جلوی بعضی از بازی ها نوشته بود m5 یا m3 یا m2 یا m6 یعنی چی اینا و جلوی تعداد کمی از بازی ها هم مثل pokemon black version و pokemon white version هم زده بود ndsi enhanced معنی این چیه یعنی فقط این نوع بازی ها رو میشه با ndsi انجام داد و با مدل های دیگه nds نمیشه انجام داد سوال بعدیم هم در مورد همین ndsi هست ایا دو مدل ndsi داریم یکی معمولی و اون یکی xl ؟ اگه ndsi xl هم داریم ایا تو ایران گیر میاد این مدل ؟ دوربین ndsi چند مگاپیکسل هست و ایا تو بازی ها هم کاربرد داره؟ممنون میشم جواب بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر