Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
ای آقا من که آپدیت کردم رفت خودمو اذیت نمیکنم به نظرم تا یک هکر درست و حسابی نیاد روی این کار کنه هیچی نمیشه
این neimod هم که اصلا معلوم نیست کجاست
واقعا باید منتظر یک فرج نو ظهور باشیم مثل ps3

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
ای آقا من که آپدیت کردم رفت خودمو اذیت نمیکنم به نظرم تا یک هکر درست و حسابی نیاد روی این کار کنه هیچی نمیشه
این neimod هم که اصلا معلوم نیست کجاست
واقعا باید منتظر یک فرج نو ظهور باشیم مثل ps3
neimod آدم مضخرفیه کلا :d
البته اطلاعات خوبی داره اما اخلاق مصخرفی داره، اما به هر حال بهتر بود اگه نیاز نداشتید آپدیت نمی کردید چون آسیب پذیری ها کماکان هست و فقط یکی باید ازشون بهره برداری کنه اما توی آپدیت های جدید آسیب پذیری برطرف شده به طور کامل و اگر قرار باشه روی این آپدیت ها هک انجام بشه باید دنبال آسیب پذیری های جدید بود

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ینی واقعا عجب دل خجسته ای دارین شماها.چشم انتظار یه هک نشستین.دنبال یه چندتا راه باشین که بشه 3DS Prepaid کارت جور کنید.این ترم واقعا وخ نمیکنم وگرنه الان همه بازی ها رو خریده بودم!
گوشی آندورید و IOs دارین برین سمت نرم افزار های APP Trailers یا Junowallet یه ماهه میتونین ۴۰ دلارو جم کنید و حداقل ماهی یه بار یه بازی جدیدو بخرین!

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
تنها جایی که کارت نینتندو داره dc هست
یک دفعه چند ماه پیش ازش آمار گرفتم ، خیلی بصرفه نبود . پرسیدم چرا به نسبت کارتهای PSN و Xbox این گران تر است ، گفت چون مشتری ندارد و باید یکی یکی بخریم .
میگفت : شما اگر میخواهی 10 تایی سفارش بده ، کد برات میگیرم ، قیمتش بصرفه در میاید.

حالا میتونیم یکی سر گروه بشه ، پول هامون را بدیم اون بخره و به بقیه بچه ها بده
یا اینکه فقط کسایی که کارت میخواهند ، اسم ها و شماره تماس هاشون را به یک سرگروه اعلام کنند ، بعد او یک نفر با DC طرف بشه و صحبت کنه و قیمت و اینها را باهاش OK کنه .
وقتی همه چی را ok کرد ، همگی تو یکی دو روز جدا جدا پول کارت ها را بریزیم به حساب خود DC و سپس اون سرگروه شماره فیش ها را به شرکت اعلام کنه و کدها را بگیرید

خلاصه که اگر چند تایی جمع بشن و با هم سفارش بدن ، بصرفه تر میشه براشون

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
هک بشه بلافاصله فقط کسلوانیا رو میری؟:d
من که بلافاصله لوییجی- ماریو بروس- ماریو کارت- کسلوانیا- لگوسیتی و ... رو میرم تصور اون روز هم لذتی داره:d
از کسلوانیا شدیدا خوشم اومده آخه:D
neimod آدم مضخرفیه کلا :d
البته اطلاعات خوبی داره اما اخلاق مصخرفی داره، اما به هر حال بهتر بود اگه نیاز نداشتید آپدیت نمی کردید چون آسیب پذیری ها کماکان هست و فقط یکی باید ازشون بهره برداری کنه اما توی آپدیت های جدید آسیب پذیری برطرف شده به طور کامل و اگر قرار باشه روی این آپدیت ها هک انجام بشه باید دنبال آسیب پذیری های جدید بود
آقا شما که اطلاعاتتون بالاست و فروم های هک رو هم زیر نظر داری می شه پروسه هک دستگاه رو از اول تا الان توضیح بدی؟ واقعا ممنون می شم. اینجا که هیچ کس توضیح نمی ده جریان چیه دقیقا:D
===
راستی یه سوال: معمولا هر کنسولی میاد غیرقابل هک هم باشه شبیه ساز کنسول های قدیمی مثل سگا و میکرو روش میاد. الان برای ویتا هم اومده. موندم چرا برای 3DS نیومده این شبیه سازها؟ این جای هکش به نظرم بو داره و نشون می ده به همین سادگیا نیست.
کاستلوانیا رو کسی سراغ نداره جایی برا فروش داشته باشن؟
یکی از دوستان می خواست بخره (سفارش بده بیارن) می گفت 205 تومن براش تموم شده.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
از کسلوانیا شدیدا خوشم اومده آخه:D

آقا شما که اطلاعاتتون بالاست و فروم های هک رو هم زیر نظر داری می شه پروسه هک دستگاه رو از اول تا الان توضیح بدی؟ واقعا ممنون می شم. اینجا که هیچ کس توضیح نمی ده جریان چیه دقیقا:D
===
راستی یه سوال: معمولا هر کنسولی میاد غیرقابل هک هم باشه شبیه ساز کنسول های قدیمی مثل سگا و میکرو روش میاد. الان برای ویتا هم اومده. موندم چرا برای 3DS نیومده این شبیه سازها؟ این جای هکش به نظرم بو داره و نشون می ده به همین سادگیا نیست.

یکی از دوستان می خواست بخره (سفارش بده بیارن) می گفت 205 تومن براش تموم شده.
کجا سفارش داده بوده؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
205 تومن برای کاسلوانیا ؟:|:D
خدایی هک شه این بازی ها باد کنه رو دست این فروشنده ها من حالی کنم !:D
آقا شما که اطلاعاتتون بالاست و فروم های هک رو هم زیر نظر داری می شه پروسه هک دستگاه رو از اول تا الان توضیح بدی؟ واقعا ممنون می شم. اینجا که هیچ کس توضیح نمی ده جریان چیه دقیقا
یه آسیب پذیری یا همون باگ امنیتی پیدا میکنن که با کمک این باگ میشه یه کانال زد به اطلاعات حافظه اصلی یا همون نند دستگاه
البته فکر کنم شایدم یه جور دیگه باشه :D
ولی به نظرم اگر روش ـشون که مثل DS بود رو تغییر بدن بهتره چون دارن همون روش هک DS رو میرن جلو ...

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
کجا سفارش داده بوده؟

فکر کنم از DC. یوزرشون LIGHTNING.B.D ـه می تونید از خودشون سوال کنید.
205 تومن برای کاسلوانیا ؟
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

خدایی هک شه این بازی ها باد کنه رو دست این فروشنده ها من حالی کنم !
biggrin1.gif

هک شه دیگه بازی نمیارن:D همین الانشم نمیارن البته:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر