Nintendo 3DS

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خب نینتندو می تونست زحمت بکشه Twin Snakes که برای خودش هم هست رو پورت کنه. دهنمون سر این بازی سرویس شد نه می شد رو گیم کیوب بازیش کرد (چون دو دیسکه بود و مموری کارت می خواست) نه رو ویی (که باز مشکل دسته و مموری کارت بود) نه رو PC با امولاتور (که دنگ و فنگ داشت و فریم درست و حسابیم نداشت)
خب برادر من نینتندو باید پورت کنه نه کوجیما پروداکشن
که این اصلا بحثش جداست

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خب برادر من نینتندو باید پورت کنه نه کوجیما پروداکشن
که این اصلا بحثش جداست
خب منم می گم میومد این بازی رو که حق انحصارش دست خودشه برامون پورت می کرد رو 3DS نه MGS3 که همه رو PS2 بازیش کردن.
.
.
.
راستی هر کس می خواد 3DS بخره همین الان اقدام کنه. هک شه معلوم نیست چند تو پاچه تون کنن و هر دقیقه هم ممکنه هک شه! (البته می شه گفت هک شده و فقط مونده ریلیز کنن هک رو)

---------- نوشته 08-04-2013 در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 07-04-2013 در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

در مورد اون دوستی که گفت 3DS ـش بعد سه متر خورده زمین هیچیش نشده هم باید بگم کیفیت ساخت محصولات نینتندو بالاست. یادمه یه ویدیو هم از تست زمین خوردن دسته Wii U دیدم دسته هیچیش نمی شد:
NINTENDO Land Forums

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
بچه ها من دستگاهم آخرین آپدیت هم داره !
به اینترنت هم درست وصل کردم !
از کجا ای شاپ رو انتخاب کنم ؟
تو منو نیست ؟
دقیق بگید ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دقیقا کجاش ؟
والا داداش دکتر من نمیبینم !=((
وقتی دستگاه رو روشن می کنی اپ هایی که میاد روی صفحه ی پایین اونجا

---------- نوشته در 07:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگر به خاطر داشته باشن یک بتمن توی e3 2010 برای 3ds گفتن میاد
اسمش Batman: Arkham Origins Blackgate هست البته اختصاصی نیست

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
وقتی دستگاه رو روشن می کنی اپ هایی که میاد روی صفحه ی پایین اونجا

---------- نوشته در 07:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگر به خاطر داشته باشن یک بتمن توی e3 2010 برای 3ds گفتن میاد
اسمش Batman: Arkham Origins Blackgate هست البته اختصاصی نیست
شايد مثل assasins creed باشه كه آخرش هم كنسل شد تا جايي كه اطلاع دارم بتمن از دست rockstady در اومده حالا كي مي خواد بسازش

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شايد مثل assasins creed باشه كه آخرش هم كنسل شد تا جايي كه اطلاع دارم بتمن از دست rockstady در اومده حالا كي مي خواد بسازش
نه بابا کنسل شدن کجا بود بازی امسال 25 اکتبر میاد همزمان با نسخه ی کنسولی کنسل هم نمی شه
اون کنسل نشد بلکه شد رولیشن و پتلفرمش عوض شد

nobody

کاربر سایت
Aug 6, 2006
25
نام
امیر
سلام دوستان یک 3DS XL قرمز در حد نو با R4 و مموری 8 پور بازی و بازیهای Resident Evil:RE و Super Mario Bros 2 و Kid Icarus Special Edition و Professor Lython و Taken Tag 3D و Metal Gear 3 وLegend of Zelda رو دارم میفروشم گفتم حقشه اول به بچه های خودمون بگم.همه در حد نو و با جعبه و همه چیز ریجن هم 1 هست کسی همه رو با هم بخواد 1400 میدم که خودتون میدونید مفته.پول لازمم و حتما باید تا فردا بفروشم.ممنون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان یک 3DS XL قرمز در حد نو با R4 و مموری 8 پور بازی و بازیهای Resident Evil:RE و Super Mario Bros 2 و Kid Icarus Special Edition و Professor Lython و Taken Tag 3D و Metal Gear 3 وLegend of Zelda رو دارم میفروشم گفتم حقشه اول به بچه های خودمون بگم.همه در حد نو و با جعبه و همه چیز ریجن هم 1 هست کسی همه رو با هم بخواد 1400 میدم که خودتون میدونید مفته.پول لازمم و حتما باید تا فردا بفروشم.ممنون

پ.خ شد
فردا میام تحویل میگیرم ممنون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان كسي اينجا ماريو كارت آنلاين بازي مي كنه؟؟ ادد كنيم همو . واقعا لذت بخشه انلاينش

من دارم خواستی آنلاین بزنی فرند کدم رو از تاپیکش بردار یک زمان هماهنگ کنیم با هم بازی کنیم
خدایی کسی اصا نمیتونه از من تو آنلاین رد کنه :))

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
منم ماریو کارت میخوااااااااااااااام :((
Ortegoli عزیز...صبر کن منم یه ماریو کارت دستم بیاد...اونوقت میگم کی ازت نمیتونه جلو بزنه!!! من از زمان SNES ماریو کارت بازی میکنم تاااااااا همین الآن!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر