Nintendo 3DS

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
من كه فكر نميكنم حالا حالاها هك شه اگرم بشه انقدر دنگ و فنگ داره كه كلا بايد بي خيالش شد. راستي بچه ها game spot به لوييجي داده ٦.٥ اين نمره راسته يا اينكه طبق مامول سر نينتندو رو بريده؟

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من كه فكر نميكنم حالا حالاها هك شه اگرم بشه انقدر دنگ و فنگ داره كه كلا بايد بي خيالش شد. راستي بچه ها game spot به لوييجي داده ٦.٥ اين نمره راسته يا اينكه طبق مامول سر نينتندو رو بريده؟
با توجه به متاي بازي كه فك ميكنم 86 باشه مشخص ميشه نمره گيم اسپات چقد درسته

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
گیم اسپات به زلدا هم 7.5 داد کلا سلامت مغزی ندارن
تا یک خبری میاد یک خل و چل رو می فرستن جلوی دوربین خبر رو بگه خلن

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
همه میدونن Game Spot طرفدار سونیه...!!!
اگه یادتون باشه Mario Galaxy که اومد همه ی سایت 9 به بالا دادن...ولی Game Spot گفت 8 ولی سر بازی Unchartet خیلی راحت 10 رو داد!!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
همه میدونن Game Spot طرفدار سونیه...!!!
اگه یادتون باشه Mario Galaxy که اومد همه ی سایت 9 به بالا دادن...ولی Game Spot گفت 8 ولی سر بازی Unchartet خیلی راحت 10 رو داد!!!
نه GS طرفدار سونی هست نه به هیچ انچارتدی 10 داده باز اگه میگفتی IGN یه چیزی
گیم اسپات کلا نحو امتیاز دهی و سلیقه منتقداش متفاوته

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا نینتندو دوباره آپدیت داده :|
البته این آپدیت مثل ورژن قبلی هیچ فلش کارتی رو بلاک نکرده بلکه تغییراتی توی بهبود عملکرد سیستم و eShop بوده
ورژنش 5.1.0.11 update هست

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
هیچکس لوییجی منشن رو نخرید اصلا خبر دارید دی سی یا جایی بازی رو اورده یا باید حتما سفارش داد؟
dc مثل این که تموم کرده یا نداره
توی بازار هم نیومده من که پولم رو واسش کنار گذاشتم
Official Site - Luigi's Mansion: Dark Moon for Nintendo 3DS
توی قسمتش توی سایت نینتندو اهنگش که رو می ذاره فوق العاد هست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
DC داره چرت میگه که آوردم من از توی عید پیگیر بودم الکی گفت آوردم تموم شد آخه مرد حسابی تو کی آوردی که میگی تموم شد
شاید دو تا آوردن دیدن قشنگه واسه خودشون برداشتن =))

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Donkey Kong Country Returns 3D داری easy mode و مولتی پلیر و محتوای جدید است

اطلاعات جدیدی ازDonkey Kong Country Returns 3D منتشر شده است که به شرح زیر است:
بازی کنندگان قادر خواهند بود که در مولتی پلیر به یک دیگر ضربه بزنند و easy mode را تجربه کنند.
مولتی پلیر محلی بازی ابتدا برای نسخه ی WII در دسترس بود و بازی تنها دو قلب را در اختیار بازیکن قرار می داد. اما easy mode برای نسخه ی 3ds قابلیت جدیدی است که به شما در بازی کمک می کند.
در این مد بشکه های موشک صدمه ی بیشتری به ایتم ها وارد می کند و بازیکن قادر خواهد بود تا خود را از سقوط نجات دهد. همچنین استفاده از بشکه های DK در هر لحظه در این مد مجاز می باشد.
اما این تمام قابلیت های این نسخه نخواهد بود.
تمام ویژگی های جدید نسخه ی 3D در این صفحه نوشته شده است.
Donkey Kong Country Returns 3D در 24 MAY به صورت اختصاصی برای 3DS عرضه خواهد شد.
منبع 1
منبع 2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر