Nintendo 3DS

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
چند تا بازی DS گرفتم، کنترا4 ـش خیلی سخته، لامصب رو ایزی هم نمی شه استیج 1 ـش رو رد کرد. بس که پای بازی های امروزی نشستم نوب شدم...
غیر از FF که خودم می شناسم چندتا بازی توپ که زیادم سخت نباشه معرفی کنید.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یه سایت هم برای دانلود رام بدید این Cool Rom فایل چند مگی رو می ذارم واسه دانلود الکی وسط دانلود قطع می شه:| امو پارادیز هم بعضی بازی ها رو باید با دانلودر گرفت و دردسر داره.

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

راستی از بین سونیک هاش کدوما ارزش بازی دارن؟

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
nitroroms رو تو گوگل سرچ كن

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

sonic colors

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

راستي دوستاني كه تو كار بازي ds هستند حتما بازي gta chinatown رو بازي كنند من خودم تو نسل قبل حدود يك سال متمادي اين بازي رو بازي ميكردم وقتي تمام شد تا يك ماه سياه پوش بودم و افسرده در كل بهترين خاطرات عمرم رو با اين بازي داشتم

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بچه ها بازی های DS رو می شه روی 3DS آنلاین بازی کرد؟ اگه آره چرا نمیاید کلن تشکیل بدیم چند تا بازی درست و حسابی رو با هم مولتی بزنیم؟ بازی های DS رو هم که همه داریم.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
گرفته بودي مارو؟/:)
قلم رو پيدا نكردي واقعا؟)x:|
مگه سوزن تو انبار كاهه!:-/
نه بابا چه گرفتنی؟:D واقعا نمی دونستم کجاست:D به هر حال دیگه پیداش کردم، اون پشتش کنار ورودی R4 بود...
اگه می شه سوال پست آخرم رو جواب بدید!:D :
بچه ها بازی های DS رو می شه روی 3DS آنلاین بازی کرد؟ اگه آره چرا نمیاید کلن تشکیل بدیم چند تا بازی درست و حسابی رو با هم مولتی بزنیم؟ بازی های DS رو هم که همه داریم.
راستی بازیای DS بهم حال ندادن، به جز gta chinatown wars که واقعا ته بازیه...کاش راکستار داستانش رو برای یه شماره اصلی می داد بیرون:(

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بچه ها الان اومدم دستگاه رو شارژ کنم دیدم شارژرش تبدیل می خواد! :( :

تبدیلش چنده؟:( یه وقت سر از 20-30 تومن درنیاره می خواستم پولامو جم کنم یه بازی بخرم:((

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
بچه ها الان اومدم دستگاه رو شارژ کنم دیدم شارژرش تبدیل می خواد! :( :

تبدیلش چنده؟:( یه وقت سر از 20-30 تومن درنیاره می خواستم پولامو جم کنم یه بازی بخرم:((

20-30 تومن؟!؟!
زیاد زیاد باشه 1-2 تومن
تازه سه راهی که از اینا بخوره بخوای بخری زیر 10 تومنه

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
یه سایت هم برای دانلود رام بدید این Cool Rom فایل چند مگی رو می ذارم واسه دانلود الکی وسط دانلود قطع می شه:| امو پارادیز هم بعضی بازی ها رو باید با دانلودر گرفت و دردسر داره.

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

راستی از بین سونیک هاش کدوما ارزش بازی دارن؟

NDS ROMs - 3DS Roms, DS Roms, Nintendo Roms, PSP ISOs
Nintendo 3DS ROMs : Sorted By Time Descending : Page 1
اولی‌ واقعا سایت خوبیه:P

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
تبدیل استاندارد آمریکا به اروپا 500 تا تک تومنه ...
ولی حتما ً رو شارژر رو بخون ... اگه نوشته بود input = 110v نزنی به برق که میسوزه...اما اگه ورودی رو زده بود 110v ~ 220v اون موقع با خیال راحت بزن به برق!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
تبدیل استاندارد آمریکا به اروپا 500 تا تک تومنه ...
ولی حتما ً رو شارژر رو بخون ... اگه نوشته بود input = 110v نزنی به برق که میسوزه...اما اگه ورودی رو زده بود 110v ~ 220v اون موقع با خیال راحت بزن به برق!
دوستان چرا اشتباهی مشاوره میدید
از این تبدیلا بخره دستگاه رو در جا میسوزونه
باید ترانس تبدیل بخره که حدود 10 تومنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر