Nintendo 3DS

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این سری Lego ها کلا چه جورین ؟
ارزش خریدن دارن ؟ :-/

مخصوصا این جدیده : Lego Undercover که سبکش مثه GTA ست ؟!؟
بازی های خوبی هستن اما لگو سیتی ارزش داره خریدش برای 3ds
خیلی باحال هست حالا اگه تریلر نسخه ی 3ds رو پیدا کردم می ذارمش اینجا

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
کسلولینا کیفت شخصیت هاش به شدت بالاست فقط روی محیط یکم کار نکردن در کل گرافیک خوبی داره
Super Street Fighter IV: 3D Edition و taken هم گرافیکشون خیلی بالاست
من که تو عکس ها ندیدم گرافیک خوبی داشته باشه. کیفیت تکسچرها برای یه بازی دو بعدی خیلی پایین بود، این در حالیه که برای یه کنسول دارای سی پی یو چند کیلوبایتی هم می شه با کیفیت ترین بازی دو بعدی رو ساخت.
البته باز باید خودم بازیش رو بگیرم تا بشه نظر بدم.
کجا تعدادمون بالاست!!؟
کلا ۵_۶ نفريم:))
5-6 نفر که نیستیم دیگه. تعدادمون در مقایسه با DS دارا خیلی بالاست، بخش DS تا آخر عمرش داشت خاک می خورد ولی اینجا خیلی بهتره و هر روز توش 10 تا پست رو می دن.
===
راستی الان دارم Final Fantasy IV نسخه DS رو دانلود می کنم. تو بازیرایانه چند سال پیش خونده بودم بخاطر صداگذاری حجمش بالای 1 گیگه ولی اینی که من دارم می گیرم 99 مگه! جریان چیه؟

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
راستی الان دارم Final Fantasy IV نسخه DS رو دانلود می کنم. تو بازیرایانه چند سال پیش خونده بودم بخاطر صداگذاری حجمش بالای 1 گیگه ولی اینی که من دارم می گیرم 99 مگه! جریان چیه؟
جك گفتن
مال من 128 مگه
بازيه ي گيگ هم مگه داريم برا DS?

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بچه ها از کسی که خریدم پرسیدم گفت قلم با کنسوله در حالیکه من قلم رو پیدا نکردم. نکنه مثل بعضی موبایلهای تاچ کنسول جای قلم داره و می ره تو کنسول من پیداش نکردم؟
این قضیه حجم 1 گیگابایتی FF IV هم الان رفتم گشتم تو شماره 25 بازیرایانه-چاپ مرداد 87 نوشته بود نویسنده اشم مهدی حاج اسماعیلی بود...
یه سوال دیگه: دموی قابل بازی بازی ها که تو ای شاپ میاد دانلودش همیشگیه و همیشه می شه رفت دانلود کرد یا بعد یه مدت برمی دارن؟
ویرایش: در مورد قلم طرف بهم پی ام داد با عکس که قلم کجاست ولی باز پیدا نکردم! :
9273r3vst9z8vfal5nz.jpg

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بچه ها از کسی که خریدم پرسیدم گفت قلم با کنسوله در حالیکه من قلم رو پیدا نکردم. نکنه مثل بعضی موبایلهای تاچ کنسول جای قلم داره و می ره تو کنسول من پیداش نکردم؟
این قضیه حجم 1 گیگابایتی FF IV هم الان رفتم گشتم تو شماره 25 بازیرایانه-چاپ مرداد 87 نوشته بود نویسنده اشم مهدی حاج اسماعیلی بود...
یه سوال دیگه: دموی قابل بازی بازی ها که تو ای شاپ میاد دانلودش همیشگیه و همیشه می شه رفت دانلود کرد یا بعد یه مدت برمی دارن؟
ویرایش: در مورد قلم طرف بهم پی ام داد با عکس که قلم کجاست ولی باز پیدا نکردم! :
9273r3vst9z8vfal5nz.jpg

قلم دقيقا كنار جاي كارتريج هست!
بازي دي اس ١ گيگ نداريم اون نسخه ios بازي هستش كه صدا گذاري داره!
هميشه رو شاپ ميمونه دمو ها!

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
ديدم دارين ميگين ٥ ٦ نفريم شاكي شدم گفتم بيام يه پست بدم.
اين پروفسور لايتون عاااااااااااليه. همون نسخه هاي ds اش محشرن.
در ضمن منم قلم كنسولم رو گم كردم اصلا نتونستم هيچ جا پيدا كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر