Nintendo 3DS

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
بازي هاي jrpg تو ايران زياد گير نمي ان مگر بگيري 3ds رو و بگي از خارجه برات بازي بيارن که حداقل بازي هاي خوب 40 pدلار هستن
کلا کار درست اينه که بيشتر وقت بازي هاي ds رو روش بازي کني ماهي يه بار دو ماهي يه بار بازي درست حسابي براش بخري و بازي کني و بعد بازي رو بفروشي
گرافيک بهتر از نينتندو ۶۴ هست ولي بهتر از wii نيست
بازي زياد داره اما تو ايران کلا ١٠_١٢ تا از بازي هاش تو بورس هستن اگر خواستي نام ميبرم
مجله هم نمي خواد بخري خود بچه هاي اينجا ده تا مجله ان هر کدوم هر وقت خواسدي بازي بخري خودمون راهنماييت ميکنيم:d

---------- نوشته در 04:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

الان يعني شما حدود ٣٠ سال سن داري؟
ماشالله دمت گرم من فکر نکنمم به اين سن برسم هنوز بازي کنم:-$

منم 30 سالمه :)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,354
نام
سروش
دوستان یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که گرافیک 3DS دقیقا در چه حدیه؟ منظورم تهِ تهِ قدرتشه. می دونم از PSP قویتره، ولی نمی دونم اندازه PS2 قدرت داره یا اندازه Wii . شنیدم MGS3 ـش کمتر از نسخه PS2 گرافیک داشته...
سی پی یوش رو هم تو ویکی پدیا زده 1 گیگاهرتز در حالیکه یکی از بچه ها می گفت 200 و خرده ای مگاهرتزه که این می شه تو حدود PSP...
اینم موندم اگه گرافیکش قویه چرا بازی با گرافیک زیاد براش نیومده...البته گرافیک برام مهم نیست ولی نمی خوام دیگه اندازه PSP که داشتم قبلا باشه!
این یه جوابم بدید خیالم راحت شه فردا برم بخرمش:D

چه کاریه خب برو چندتا ویدئو از یوتیوب ببین میفهمی:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که گرافیک 3DS دقیقا در چه حدیه؟ منظورم تهِ تهِ قدرتشه. می دونم از PSP قویتره، ولی نمی دونم اندازه PS2 قدرت داره یا اندازه Wii . شنیدم MGS3 ـش کمتر از نسخه PS2 گرافیک داشته...
سی پی یوش رو هم تو ویکی پدیا زده 1 گیگاهرتز در حالیکه یکی از بچه ها می گفت 200 و خرده ای مگاهرتزه که این می شه تو حدود PSP...
اینم موندم اگه گرافیکش قویه چرا بازی با گرافیک زیاد براش نیومده...البته گرافیک برام مهم نیست ولی نمی خوام دیگه اندازه PSP که داشتم قبلا باشه!
ببین گرافیک بازی هاش از Wii بالاتره به شخصه ماریو کارت 7 رو روی 3DS بازی کردم مراحل wii ورژن 3DS از خود Wii گرافیکش بهتر بود
MGS هم فقط یک پورت آشغال بود به نظر من که افت فریمش اعصاب آدمو میریخت به هم
اگر میخوای گرافیک خوب از این کنسول ببینی پیشنهاد میکنم دو بازی Re: revelation و mario 3d land رو بازی کنی
kid icarus هم خیلی خوبه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ببین گرافیک بازی هاش از Wii بالاتره به شخصه ماریو کارت 7 رو روی 3DS بازی کردم مراحل wii ورژن 3DS از خود Wii گرافیکش بهتر بود
MGS هم فقط یک پورت آشغال بود به نظر من که افت فریمش اعصاب آدمو میریخت به هم
اگر میخوای گرافیک خوب از این کنسول ببینی پیشنهاد میکنم دو بازی Re: revelation و mario 3d land رو بازی کنی
kid icarus هم خیلی خوبه
هيچ وقت مرحله اخر كيد ايكاروس كه جنگ با hades بود رو يادم نميره.خيلي بازي توپي بود يا يه مرحلش بايد با خود شيطانيت مبارزه مي كردي خيلي بره ٣ دي اس
عالي بود.....
Re هم كه كلا گرافيكش محشر بود يعني از بازي هي ويتا گرافيكش بهتر بود......
مطمين باش گرافيكش از ps2 بهتره و دقت كن وقتي 3d روشن باشه گرافيك رو خيلي ميبره بالا......
دوستان persona 3d كي مياد؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Persona برای 3ds توی E3 2010 برای اولین بار Announce شد

از اون موقع به بعد هم خبری ازش نیست، اسمش هم persona 3d نیست اصلا اسمی ازش نیومده بیرون، فقط این بازی برای 3ds تایید شده هیچی دیگه ازش نیومده بیرون

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
خب من الان يه چيزي بگم بچه ها همه ميپرن بهم
ولي در کل سهيل جان کيفيت از psp بالا تره قطعا و از psp go هم که کيفيت صفحه زيادتر بود باز سرتره
ولي به پاي کنسول هاي اين نسل نميرسه به پاي ويتا هم نميرسه به نظر من که wii رو تو تلويزيون خوب بازي کردم به پاي wii هم تو بعضي بازي ها ميرسه
در کل شرمنده ي همه دوستانم ولي فن بازي زماني که يکي ميخواد چيزي رو بخره خوب نيست بنده خدا ميره ميخره کلي ميخوره تو ذوقش
در کل دنبال گرافيک و بافت و کيفيت تو 3ds نباش مهم ترين چيز گيم پلي هست تو اين کنسول

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
از psp و wii و ps2 قوی تره
کمتر نبود گرافیکش بیشتر بود اما مشکل افت فریم داره به خاطر پورت بد هست
اصلا هیچ مشخصاتی از cpu نیومده هر کی گفته چرت گفته
بازی های با گرافیک زیاد نیومده
رزیدنت اویل رو بازی کنی می فهمی قدرت دستگاه زیاد هست از لحاظ گرافیکی نزدیک به اویل 5 هست
انجین بازی هم انجین lp 2 هست که بیهنه شده برای 3ds
img_ss02.jpg.jpg

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------

کسی نمی ره خارج توی ماه اپریل چندتا چیز برای 3ds می خوام

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دکتر من تابستون ميرم کانادا اون موقع ميرم کلي بازي 3ds ميارم با همون قيمت خودش ميفروشم هم بازي دسته دو بياد تو بازار هم قيمت يه کم تعديل بشه از همين الان ٣۵٠٠ دلار واسه اينکار گذاشتم کنار

اگر چيزي ميخواي اون موقع ميتونم برات بيارم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دکتر من تابستون ميرم کانادا اون موقع ميرم کلي بازي 3ds ميارم با همون قيمت خودش ميفروشم هم بازي دسته دو بياد تو بازار هم قيمت يه کم تعديل بشه از همين الان ٣۵٠٠ دلار واسه اينکار گذاشتم کنار

اگر چيزي ميخواي اون موقع ميتونم برات بيارم
بعد ميگه ما كه پولدار نيستيم......:d

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
بعد ميگه ما كه پولدار نيستيم......:d
:))
من که فقط دارم ميرم ميخرم ميارم مايه دار اونايي ان که قراره از من بخرن

الان کسی Paper Mario رو گرفته؟ پیدا میشه تو بازار؟ حوالی قیمت بازی دست دوم چقدره حدودا؟

اره من خريدم بازي هم کردم خيلي باحال بود من که ترجيح ميدم به بقيه مدل هاش دست دو رو نميدونم اکش رو ولي توفيق داره ميده 165000 تومان

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
به خاطر استدلال محکم دوستان خصوصا آقای ارتگلی خریدم:D :
10893656585197544620.jpg

سوال زیاد دارم ولی الان خسته و کوفته ام...بعدا میام سر صبر می پرسم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
به خاطر استدلال محکم دوستان خصوصا آقای ارتگلی خریدم:D :

سوال زیاد دارم ولی الان خسته و کوفته ام...بعدا میام سر صبر می پرسم.
داداش یک دونه Xl میگرفتی صفحه اش خیلی بهتره و در کل مبارکت باشه>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر