Nintendo 3DS

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
والا من الان هم کنسول رو دارم هم پول رو
بازي اي که نظرم رو جلب کنه نديدم نه حداقل اونايي که تو ايرانه
براي من مثلث طلايي نينتندو هاروست مون, پوکمون, زلدا بوده و هست از دو تاي اول که تا حالا هيچي نيومده سومي هم که يدونه اومد خريدم تمومش هم کردم
ماريو هم دو تا گرفتم بازي کردم من کلا ماريو سالي يکي دو تا بيشتر بازي نميکنم
بازي ار پي جي خوب و درست و درمون هم که هنوز چيزي نديدم يه فاينال فانتزي هم که هنوز براش نيومده
کلا دترم نا اميد ميشم من يه بازي مبخوام راحت ١٠٠ ساعت سرگرمم کنه
نمي فهمم چطور رو گيم بوي ادونس و nes که اون همه محدوديت داشتن هنوز بازي پيدا ميشه که من ١٠٠ ساعت از وقتم رو بزارم پاش بعد رو ٣ds نيست همچين بازي اي

در هر صورت اگر بازي خاصي مد نظرته ممنون ميشم معرفي کني
اگه منم مثل تو 100 ساعت وقت آزاد داشتم که صرف یه بازی کنم تو زندگی هیچ غمی نداشتم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
براي من مثلث طلايي نينتندو هاروست مون, پوکمون, زلدا بوده و هست از دو تاي اول که تا حالا هيچي نيومده سومي هم که يدونه اومد خريدم تمومش هم کردم
بازي ار پي جي خوب و درست و درمون هم که هنوز چيزي نديدم يه فاينال فانتزي هم که هنوز براش نيومده
نمي فهمم چطور رو گيم بوي ادونس و nes که اون همه محدوديت داشتن هنوز بازي پيدا ميشه که من ١٠٠ ساعت از وقتم رو بزارم پاش بعد رو ٣ds نيست همچين بازي اي

این رو حتما تهیه کن Fire Emblem : Awakening+ این دوتا رو 3. Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan و Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate هم خیلی خوب هستند هم ساعات گیم پلی زیادی دارند. 3DS بازی‌ةای زیاد با ساعات گیم پلی زیادی داره نمی‌دونم چطور این حرف رو میزنی که بازی نداره.Eshopهم سر بزن. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D هم اگر تست نکردی تست کن

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
اگه منم مثل تو 100 ساعت وقت آزاد داشتم که صرف یه بازی کنم تو زندگی هیچ غمی نداشتم
الان من يه سوال پرسيدم همه شروع کردن پريدن به من؟
عززيز دل همه ار پي جي ها همين قدر وقت ميبره من وقتي فاينال فنتزي بازي ميکنم سه چهار ماه باهاش در گيرم
کل حال ار پي جي به همينشه
١٠٠ ساعت رو که تو يه هفته نميزارم سر بازي تو يه فصل ميزارم
کل لذت ار پي جي هم به ابنه که کل سوراخ سنبه هاش رو زير و رو کني مگر نه کدوم بازي 3ds هزت که شبيه يا بهترش رو psp يا اندريود نداشته باشه
کينگ دام او هرتز رو گرفتم کلا به يه هفته هم نرسيد
اينکه نشد بازي

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 AM ارسال شده بود ----------

این رو حتما تهیه کن Fire Emblem : Awakening+ این دوتا رو 3. Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan و Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate هم خیلی خوب هستند هم ساعات گیم پلی زیادی دارند. 3DS بازی‌ةای زیاد با ساعات گیم پلی زیادی داره نمی‌دونم چطور این حرف رو میزنی که بازی نداره.Eshopهم سر بزن. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D هم اگر تست نکردی تست کن
زلدا و فاير امبلم رو تموم کردم جفتشون هم عالي بودن
اون يکي رو بازي نکردم هنوز ولي قطعا ميگيرمش
کسل وينيا رو فکر نکنم بگيرم خوشم ازش نيومداگر جايي رو ميشناسي که نسخه فيزيکي ايمها رو هم داشته باشه ممنون ميشم معرفي کني

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
الان من يه سوال پرسيدم همه شروع کردن پريدن به من؟
عززيز دل همه ار پي جي ها همين قدر وقت ميبره من وقتي فاينال فنتزي بازي ميکنم سه چهار ماه باهاش در گيرم
کل حال ار پي جي به همينشه
١٠٠ ساعت رو که تو يه هفته نميزارم سر بازي تو يه فصل ميزارم
کل لذت ار پي جي هم به ابنه که کل سوراخ سنبه هاش رو زير و رو کني مگر نه کدوم بازي 3ds هزت که شبيه يا بهترش رو psp يا اندريود نداشته باشه
کينگ دام او هرتز رو گرفتم کلا به يه هفته هم نرسيد
اينکه نشد بازي
داداش ببخشید وسط حرفتون می پرم، ولی اگه دلت خواست FF های قدیمی رو روش برو.
نمی دونم روش اجرا می شه یا نه ولی فکر کنم نسخه های سوپر نینتندو و میکرو رو بتونی روش بری، خودم با PSP این کار رو می کردم وقتی بازی نداشتم.
بازی هایی مثل چرونو تریگر هم هستن، راستی فکر کنم از سری Tales هم داره برای 3DS بازی میاد. یکم دیگه صبر کن هم فاینال براش می زنن و هم JRPG های دیگه مثل DS که از این بازیا ترکید.

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
داداش ببخشید وسط حرفتون می پرم، ولی اگه دلت خواست FF های قدیمی رو روش برو.
نمی دونم روش اجرا می شه یا نه ولی فکر کنم نسخه های سوپر نینتندو و میکرو رو بتونی روش بری، خودم با PSP این کار رو می کردم وقتی بازی نداشتم.
بازی هایی مثل چرونو تریگر هم هستن، راستی فکر کنم از سری Tales هم داره برای 3DS بازی میاد. یکم دیگه صبر کن هم فاینال براش می زنن و هم JRPG های دیگه مثل DS که از این بازیا ترکید.
ميدونم دوست عزيز خودم هم فعلا دارم ازش به عنوان کنسول retro gaming استفاده ميکنم
اتفاقا مرونو تريگر ر هم براي بار سوم همژن امسال بازي کردم واقعا فوق العاده است
خلاصه فعلا که منتظر يه jrpg انقلابي هستم
هنوز رو 3ds چيزي نيومده که بهترش از نظر گيم پلي رو کنسول هاي قبلي نينتندو نباشه

راستي شما چرا ميخواي از المان بخري؟
اگر از همين ايران بخري مخصوصا دست دوم برات ارزون تر در مياد
من خودم ميخواستم بگم برام از کانادا بيارن تفاوت قيمت هابّي اينحا با اونجا رو ديدم پشيمون شدم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

اينا رو بگير:
Fire emblem awakening شبيه ff tactics خيلي هم زيباست
Tales of abyss به نظر بازي خوبي مياد!
Harvest moon a new begining به نظرم تريلر جالب بود
pokemon rumble blast خيلي fun هست ولي با پكمن هاي ديگه فرق داره!(منم فن پكمن هستم!)
كل سري inazuma eleven خيلي اين با حاله!
Kingdom hearts اينو تو خريدش شك نكن
Paper mario يه جورايي rpg هستش!
حالا ار پي جي هايي كه داره براش مياد:
Pokemon x
pokemon y
shin megami tensei 4
persona 3d
Monster hunter 3 ultimate
monster hunter 3g
monster hunter 4
Etrian odyssey
Shin megami tensei over clocked
Mario and luigi dream team
Dragon quest vii
Inazuma eleven go 2

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ميدونم دوست عزيز خودم هم فعلا دارم ازش به عنوان کنسول retro gaming استفاده ميکنم
اتفاقا مرونو تريگر ر هم براي بار سوم همژن امسال بازي کردم واقعا فوق العاده است
خلاصه فعلا که منتظر يه jrpg انقلابي هستم
هنوز رو 3ds چيزي نيومده که بهترش از نظر گيم پلي رو کنسول هاي قبلي نينتندو نباشه

راستي شما چرا ميخواي از المان بخري؟
اگر از همين ايران بخري مخصوصا دست دوم برات ارزون تر در مياد
من خودم ميخواستم بگم برام از کانادا بيارن تفاوت قيمت هابّي اينحا با اونجا رو ديدم پشيمون شدم
خب تو كه اينقدر پول داري برو زويتا بخر و persona 4 رو روش بازي كن حد اقل الان ٢ ميليون پول بازي دادي!
راستيvetues last reward هم خوبه

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

من موندم Zelda رو بگیرم یا Mario 3d:(
بي شك ​the legend of zelda

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
کي پول داره من؟پول کو؟ پول نداريم!:|
اين رفقاي من پول دارن مخصوصا يکيشون لامصب تا ميرم بهش ميگم فلان بازي رو بخر ميگه ميدونم خريدمش
فکر کنم نصف سود نينتندو از فروش مارکت رو دوش اين بنده خداست:))
من هم به لطف همين بنده خدا صاحب نون و نوايي شدم ولي نيخه هاي فيزيکي رو خودم خريدم که اکثرا هم پشيمون شدم:(

اتفاقا خودم هم تو فکر خريد ويتا بودم البتهه قبل از من بايد دوستان بخرن که باز بازي مفت صاحاب بشم>:)
ولي خدايب چند تا ار پي جي درجه يک داره

راستي داستان اين پوکمون x و y چيه؟
بگو که حسابي دلم پوکمون ميخواد:d

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:03 PM ارسال شده بود ----------

بي شك ​the legend of zelda

تاييد ميشه زلدا محشره

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کي پول داره من؟پول کو؟ پول نداريم!:|
هنوز نيواين رفقاي من پول دارن مخصوصا يکيشون لامصب تا ميرم بهش ميگم فلان بازي رو بخر ميگه ميدونم خريدمش
فکر کنم نصف سود نينتندو از فروش مارکت رو دوش اين بنده خداست:))
من هم به لطف همين بنده خدا صاحب نون و نوايي شدم ولي نيخه هاي فيزيکي رو خودم خريدم که اکثرا هم پشيمون شدم:(

اتفاقا خودم هم تو فکر خريد ويتا بودم البتهه قبل از من بايد دوستان بخرن که باز بازي مفت صاحاب بشم>:)
ولي خدايب چند تا ار پي جي درجه يک داره

راستي داستان اين پوکمون x و y چيه؟
بگو که حسابي دلم پوکمون ميخواد:d

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:03 PM ارسال شده بود ----------

تاييد ميشه زلدا محشره
هنوز نيومده واي خيلي پوكمن توپيه.ايندفعه هم گرافيكش خوبه و هم خييييييييييييلي طولاني تو گوگل اسكرين شاتش رو سرچ كن!

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
هنوز نيومده واي خيلي پوكمن توپيه.ايندفعه هم گرافيكش خوبه و هم خييييييييييييلي طولاني تو گوگل اسكرين شاتش رو سرچ كن!
خب من همه حرف هام رو پس ميگيرم 3ds بهترين کنسول تاريخ بشريت هستش!:d
البته حالت واقع گراش به کم زد تو ذوقم ولي باز عالييييييه فوق العالياده است!:|:))
ميگم عليرضا جان تو بيا x رو بگير من y رو يابرعکس بشينيم با هم کل پوکمون ها رو بگيريم من از کودکي اين يکي از فنتزي هام بود
به قول پوکمون gotta catch,em all>:)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خب من همه حرف هام رو پس ميگيرم 3ds بهترين کنسول تاريخ بشريت هستش!:d
البته حالت واقع گراش به کم زد تو ذوقم ولي باز عالييييييه فوق العالياده است!:|:))
ميگم عليرضا جان تو بيا x رو بگير من y رو يابرعکس بشينيم با هم کل پوکمون ها رو بگيريم من از کودکي اين يکي از فنتزي هام بود
به قول پوکمون gotta catch,em all>:)
I'llget pokemon y and you get pokemon x and we can link and catch them all!!!!
its super effective!!!

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 PM ارسال شده بود ----------

ولي قبول داري بدترين پكمن ها اب هستن و بهترين برق؟
ولي من هميشه grass ور ميدارم(snivy)اخه وقتيتكامل پيدا ميكنه خيلي با حال ميشه
snivy - Google Search

كلا خيلي با حاله.راستي من هر كاري ميكنم بره black نميتونم به اينترنت وصل شم!بلدي ؟

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
I'llget pokemon y and you get pokemon x and we can link and catch them all!!!!
its super effective!!!

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 PM ارسال شده بود ----------

ولي قبول داري بدترين پكمن ها اب هستن و بهترين برق؟
ولي من هميشه grass ور ميدارم(snivy)اخه وقتيتكامل پيدا ميكنه خيلي با حال ميشه
snivy - Google Search

كلا خيلي با حاله.راستي من هر كاري ميكنم بره black نميتونم به اينترنت وصل شم!بلدي ؟
اييييول خب نقشه من واسه پاييز معلوم شد قراره پدر پوکمون رو در بيارم:d
والا حقيقت اينه کهه تو اين همه مدت که پوکمن بازي کردم به يه نتيجه اي رسيدم اونم اينه که اين بازي هيچ وقت شبيه اون چيزي که اولذنشون ميده نيست
خيلي پيچيده تره
به نظر منننن شايد قوي ترين ها goast و نرمال باشن البته حشرات هم خيلي قوي ان چونن زود لول اپ ميشن در هر حال خدايب هر کس سبک مخصوص خودش رو داره
کلا grass انتخاب درستيه چون بازي خيليذباهاش ساده ميشه من هم هميشه گرس بر ميداره ولي فقط ابن دفعه ميرم سراغ اتش که کار حسابي برام سخت بشه>:)
پوکمون رو انلاين بازي کن حتما خيلي حال ميده روشش هم والا اينه که بايد بري تو پوکمون سنتر طبقه پايين اونجا ميشه انلاين بشي اگر نميشي دليلش رو نميدونم ولي کلا بلک الان کسي تو سرور ها نيست ملت رفتن سراغ بلک و وايت ٢
راستي مگه با بازي کپي تو 3ds هم ميشه انلاين بازي کرد؟:-/

راستي هر مس 3ds xlواسه فروش ديد به ندا به من بده پسرخاله ام بدجور دلش ميخواد>:)

واقعا واسه typo ها شرمنده دارم با گوشي مي تايپم گند زده شده تو تايپم!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اييييول خب نقشه من واسه پاييز معلوم شد قراره پدر پوکمون رو در بيارم:d
والا حقيقت اينه کهه تو اين همه مدت که پوکمن بازي کردم به يه نتيجه اي رسيدم اونم اينه که اين بازي هيچ وقت شبيه اون چيزي که اولذنشون ميده نيست
خيلي پيچيده تره
به نظر منننن شايد قوي ترين ها goast و نرمال باشن البته حشرات هم خيلي قوي ان چونن زود لول اپ ميشن در هر حال خدايب هر کس سبک مخصوص خودش رو داره
کلا grass انتخاب درستيه چون بازي خيليذباهاش ساده ميشه من هم هميشه گرس بر ميداره ولي فقط ابن دفعه ميرم سراغ اتش که کار حسابي برام سخت بشه>:)
پوکمون رو انلاين بازي کن حتما خيلي حال ميده روشش هم والا اينه که بايد بري تو پوکمون سنتر طبقه پايين اونجا ميشه انلاين بشي اگر نميشي دليلش رو نميدونم ولي کلا بلک الان کسي تو سرور ها نيست ملت رفتن سراغ بلک و وايت ٢
راستي مگه با بازي کپي تو 3ds هم ميشه انلاين بازي کرد؟:-/

راستي هر مس 3ds xlواسه فروش ديد به ندا به من بده پسرخاله ام بدجور دلش ميخواد>:)

واقعا واسه typo ها شرمنده دارم با گوشي مي تايپم گند زده شده تو تايپم!
اره ميشه انلاين شد ولي بهشكل عجيبي سرعت بالا مي خواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر